S&P 500، Dow Jones، Nasdaq Directional Fate بعد از NFP Selloff به CPI گره خورده است


S&P 500, Dow Jones, Nasdaq-100 Fundamental Forecast: Neutral

  • پس از گزارش مشاغل غیرکشاورزی، شاخص‌های عمده سهام ایالات متحده در روز جمعه سقوط کردند
  • معامله گران نرخ احتمالی نزدیک به 100٪ را دارند که FOMC در ماه آینده 75 بیت بر ثانیه افزایش یابد.
  • CPI آینده ایالات متحده جهت S&P 500، Dow Jones و Nasdaq را تعیین خواهد کرد.

توصیه شده توسط توماس وست واتر

پیش بینی فرصت های تجارت برتر رایگان خود را دریافت کنید

بر اساس قراردادهای آتی صندوق های فدرال رزرو و سوآپ های شاخص یک شبه (OIS) پس از اینکه چاپ شانس افزایش نرخ بهره 75 واحدی را به نزدیک 100 درصد رساند، یک گزارش شغلی در ایالات متحده، شاخص های اصلی را به شدت کاهش داد. قبل از NFP، در FOMC نوامبر 02، قراردادهای آتی صندوق های فدرال با احتمال 87.8 درصد برای افزایش 75 بیتی بر ثانیه قیمت داشتند. این شانس ها پس از عبور از این گزارش به 96 درصد افزایش یافت.

نرخ‌های خزانه‌داری در امتداد منحنی افزایش یافت و بازدهی 2 ساله حساس به سیاست حدود هشت واحد پایه در طول جلسه معاملاتی نیویورک افزایش یافت. اشتهای ضعیف برای اوراق قرضه دولتی برای برخی نگرانی ایجاد کرده است، با توجه به اینکه نرخ ها در بالاترین سطح چند ساله قرار دارند، که به طور سنتی سرمایه گذاری را در ابزارهای “تقریباً بدون ریسک” جذب می کند.

بازار اوراق قرضه ایالات متحده روز دوشنبه به دلیل تعطیلات تعطیل است که ممکن است باعث نوسانات بیشتر بازار شود. اواخر هفته آینده، حدود 90 میلیارد دلار اوراق خزانه در برنامه حراج وجود دارد و فروش اوراق قرضه 3 ساله، 10 ساله و 30 ساله برنامه ریزی شده است. این مزایده ها ممکن است برای اشتهای بدهی روشنگر باشد، اگرچه انتظار می رود ضعیف باشد. این می تواند منجر به افزایش بازدهی بیشتر شود و سهام را بیشتر تحت فشار قرار دهد.

با این حال، این شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI) است که بالاترین رویداد بازار را نه تنها برای معامله گران سهام بلکه برای سیستم مالی جهانی ارائه می دهد. همه نگاه ها به جروم پاول، رئیس فدرال رزرو و آنچه که او و ستوان هایش قصد دارند در آینده انجام دهند، است. تحلیلگران معتقدند که تورم اصلی – معیاری که غذا و انرژی را حذف می کند – نسبت به سال قبل به 6.5 درصد افزایش یافته است. تفسیر داده‌های تورم CPI در اینجا ساده است: چاپ بالاتر از حد انتظار و احتمالاً بازار فروش بیشتری خواهد داشت، زیرا این امر نگرش مبارزه با تورم فدرال رزرو را تقویت می‌کند، در حالی که چاپ نرم احتمالاً اثر معکوس خواهد داشت.

توصیه شده توسط توماس وست واتر

ویژگی های معامله گران موفق

نمودار، نمودار خط توضیحات به طور خودکار تولید می شود

— نوشته شده توسط توماس Westwater، تحلیلگر DailyFX.com

برای تماس با توماس، از بخش نظرات زیر استفاده کنید یا @FxWestwater در توییتر
منبع: https://www.dailyfx.com/news/s-p-500-dow-jones-nasdaq-directional-fate-tied-to-cpi-after-nfp-selloff-20221009.html

توسط دکتر ژند

دکتر ژند