A Hundred ایده کسب و کار موفق در ایران و جهان! از 1340 تا 1401

ما در دانشگاه کسب و کار تلاش کردیم تا تعدادی کار تولیدی با سرمایه کم را به شما معرفی کنیم تا شاید جرقه ای برای شروع در ذهن شما ایجاد شود. شما به عنوان یک کسب و کار پردرآمد می‌توانید روی این نوع از اشتغال حساب کنید. بسته بندی انواع مواد غذایی، خشکبار و حبوبات از جمله امور تولیدی است که نیاز به سرمایه زیادی ندارد. بسته به این که شما در چه مقیاسی به این کار می‌پردازید ممکن است سرمایه متفاوتی مورد نیازتان باشد. برای مثال در مقیاس‌های بزرگ‌تر برای این کار می‌توانید از دستگاه‌های حرارتی مخصوص کار بسته بندی استفاده کنید.

این مجموعه هنوز به 2 سالگی خودش نرسیده اما با اینحال به خاطر ایده جذابش توانسته در همین مدت کوتاه، نظر خیلی از مخاطبان را به خودش جلب کند. در حال حاضر ماهانه صدها وبینار به کمک این سایت برگزار میشود و مخاطبان زیادی در وب فارسی آن را میشناسند. البته مسیر تبدیل شدن ایسمینار به یک کسب و کار سود ده به همین سادگی که در این مطلب خواندید نبود.

  • امروزه با پیشرفت مُد و اهمیت زیباسازی منازل و شرکت‌ها، داشتن دکوراسیون مناسب، یکی از اهداف جامعه شده است.
  • برای این کار شما باید پیش از هرچیز آموزش درست و اصولی ببینید اما پس از آموزش نیازی به سعی و خطا نیست و شما می‌توانید حتی در یک گلدان نیز آموزه‌های خود را بسنجید.
  • ضمن اینکه همه‌ی انواع دارایی‌های یک کسب و کار و نیز همه‌ی افق‌های زمانی را در برمی‌گیرد.
  • با توجه به اینکه در فضای کسب و کار ایران، هر روز بحث برندسازی، آموزش و بازاریابی محتوایی داغ تر میشود، جای خالی یک پلتفرم برای کمک به افراد علاقه مند به برگزاری رویدادهای آنلاین حس میشد.
  • با توجه به آمار و اطلاعات فوق مشاهده مي شود كه كسب و كارهاي خانوادگي از مهمترين اولويت هاي كشورهاي مختلف براي اشتغال زايي و كارآفريني محسوب مي شوند.

سپس با اجرای تکنیک‌های سئو در کسب و کار خود، کانتنت مارکتینگ و … این کار به مقدار کمی سرمایه اولیه نیاز دارد و بیشتر به مهارت شما در بازاریابی دیجیتال بستگی دارد. اما به هر حال بهینه سازی سایت، تاثیر زیادی در موفقیت در کسب و کار شما دارد. در این سال‌ها با درگیری زیاد افراد در زندگی مدرن امروزی و شلوغی‌های شهر دیگر فرصتی برای تولید این محصولات در منزل نمی‌ماند. بسیاری از افراد حاضرند هزینه زیادی برای خرید این دسته محصولات کنار بگذارند.

دستگاه جوراب بافی

شما همچنین باید بستری را برای فروشگاه تجارت الکترونیک خود انتخاب کنید. که می توانید افزونه های فروشگاه ساز ووکامرس را از فروشگاه ما خرید کنید. برای رونق کسب و کار می ‌توانید مسئولیت خود را گسترش دهید و تقسیم وظایف کنید تا کار به نحو احسن انجام شود.

فعالیت در بازار بورس هم به عنوان یک کسب و کار کوچک و هم سرمایه گذاری برای آینده انتخاب بسیار خوبی است. برای شروع فعالیت در این بازار پس از ثبت‌نام در سجام که با 10 هزار تومان انجام می‌شود، و سپس ثبت‌نام در یکی از کارگزاری‌ها (آگاه، فارابی، مفید و…) با حداقل 500 هزار تومان اقدام به خرید سهام کنید. این امر باعث شده است که بسیاری از کارآفرینان از سراسر دنیا وب سایت های موفقی ایجاد کرده و آنها را مانند سایر مشاغل دیگر بفروشند. در این مقاله 28 ایده راه اندازی کسب و کار که را به اشتراک می گذاریم، در مورد نحوه ی ایجاد مشاغل آنلاین است و برای موفقیت در این زمینه باید همچنان سخت تلاش کنید. سود کسب و کار اینترنتی تماما در دستان خود شما است و اگر بیشتر تلاش کنید، بیشتر فعالیت داشته باشید و محصولات با کیفیت تری داشته باشید، می توانید سود بسیار عالی کسب کنید و در این زمینه هم هیچ مشکلی نخواهید داشت. اگر یک ایده داشته باشیم و حالا در خارج از ایران اجرا شده باشد هم مشکلی ندارد، اما در ایران اجرا نشده باشد می توانیم سود بسیار عالی کسب مشاوره کسب و کار کنیم.

همیشه پای یک ایده در میان است

برای کارایی و سودآوری بیشتر، باید کاری کنید که مشتریان بارها و بارها از شما خرید کنند. به همین جهت باید واحد پشتیبانی از مشتریان را راه‌اندازی کنید. مشتریان، دارایی اصلی کسب و کار شما هستند و باید به خوبی با آن‌ها رفتار شود. با ایجاد پایگاه مشتریان می‌توانید از مزایای آن بهره‌مند شوید. به خاطر داشته باشید از مشتریان فعلی نسبت به مشتریان جدید درآمد بیشتری خواهید داشت. در ضمن حفظ مشتریان فعلی به شما در صرفه‌جویی در هزینه برای جذب مشتری جدید کمک می‌کند چراکه هزینه حفظ مشتری فعلی بسیار کمتر از جذب مشتری جدید است.

A Hundred ایده کسب و کار موفق در ایران و جهان! از 1340 تا 1401

چیزی که شما را عقب نگه داشته است، اجرا نکردن فرمول موفقیت است. اما این کمبود سرمایه به موجودی انگیزه و هدفتان اشاره می‌کند. مهم این است که به یک شناخت نسبی از داشته‌هایتان دست پیدا کنید. در این مقاله از خانه سرمایه به موضوع کار با سرمایه کم می‌پردازیم و از دل چالش‌های این ماجرا، نکته‌هایی راهگشا را به شما نشان خواهیم داد.

الزامی نیست که شما صرفا خودتان را به کسب و کارتان محدود کنید! بلکه می‌توانید یک پک محصولات را با همکاری دیگر کسب و کارها ایجاد کنید. ممکن است MVP حتی برای شما هیچ سودی نداشته باشد، اما در واقع ما نه به دنبال سود بلکه به دنبال تست هستیم و می‌خواهیم مطمئن شویم که بازار خوبی را برای کسب و کار انتخاب کرده‌ایم. به این ترتیب حتی در صورت شکست خوردن هم تمام منابع را از دست نمی‌دهیم.

برای شروع این کسب و کار نیاز به سرمایه زیادی نداشته و حتی می‌توانید با یک خط موبایل از خانه این کسب و کار را راه‌اندازی کنید. برای کسانی که هنوز هیچ کسب و کاری به نام خود ندارند، شروع یک کسب و کار کوچک می‌تواند ریسک کمتری به دنبال داشته و درصد موفقیت بیشتری هم برای آن‌ها ایجاد کند. فعالیت در زمینه بهینه‌سازی موتورهای جستجو یا همان سئو، یکی از بهترین ایده‌ها در زمینه راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی از صفر بوده و شما می‌توانید بدون نیاز به سرمایه‌گذاری اولیه، در این زمینه فعالیت نمایید.

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی به مجوز خاصی نیاز دارم؟

امروزه بسیاری از افراد به دلایل فراوانی ایجاد یک کسب و کار مستقل و کارآفرینی را به کارهای استخدامی ترجیح می‌­دهند. اینکه کسب و کار خودتان را داشته باشید مزایای بسیاری برای شما دارد. استقلال کاری، انعطاف زمانی، ایجاد اعتماد به نفس و حتی سود بیشتر از جمله محاسن وسوسه انگیز این نوع از اشتغال هستند. این روزها اکثر تولیدی‌های مواد غذایی و انواع نوشیدنی‌ها و تولیدکننده‌های انواع مواد شیمیایی غیر خوراکی برای بسته بندی محصولات خود به این بطری‌ها نیاز دارند.

توسط دکتر ژند

دکتر ژند