4 نکات نجات بخش درباره بروکر ایرانی

ارز حساب خود را مشخص کنید . در کارگزاری روبو فارکس، پنج حساب معاملاتی مختلف وجود داشته تا نیازهای تریدرهای مختلف برطرف شود. سوالی که در محاسبهی اسپرد مطرح است این است که هر یک از کارگزاران و بروکرهای فارکس، چگونه بدون دریافت کمیسیون درآمد کسب میکنند؟ اگر به دنبال کسب سود و درآمد از بازار فارکس هستید اما زمان، مهارت و اطلاعات کافی برای انجام معاملات ندارید، صندوق سرمایهگذاری آرون خدمات منحصر بفردی به شما رائه می دهد. بنابراین، در صحت عملکرد این کارگزاری هیچگونه شک و شبههای وجود نداشته و تریدرها میتوانند با خیال راحت، تمرکز خود را بر روی کسب سود بیشتر از هر معامله بگذارند. راهنمای کامل انتخاب بروکر را در این مقاله بخوانید تا 8 پارامتر مهم در انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان را فهمیده و خودتان بتوانید با اطلاعات کامل، بروکرهای معتبر را از بروکرهای کلاهبردار تشخیص دهید. امروزه معاملات ارز دیجیتال بیشتر از هر زمان دیگری رشد کرده است و شما میتوانید در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهید. این حساب اغلب به عنوان حساب پایه در بروکر ها استفاده میشود.

هر یک از این پارامترها نیز تأثیرپذیری خاص خود را روی یک ارز فیات میگذارند. هر کدام از این حسابها، دارای ویژگیهای خاص خود میباشند. اندیکاتورهای متاتریدر در فارکس ابزارهای هستند که هرکدام وظیفه خاص خود را داشته و امکانات مختلفی را به ما ارائه میدهند. آدرس دفتر اصلی این بروکر در امارات است و رگولاتوری های مختلفی مانند رگولاتوری FSA را نیز در اختیار دارد. Forex Leader بیش از هفت سال است که خدمات مختلفی را در بازار فارکس یا ارز خارجی ارائه میدهد. عملکرد فوق العاده مجموعه امیرتریدر با وینریت (درصد موفقیت) سیگنال ۹۰% تا ۱۰۰% میباشد که نتیجه آن رضایت بیش از ۱۲۰۰ عضو ثابت مجموعه است. یکی از سوالاتی که بسیاری از کاربران هنگام ثبت نام در لایت فارکس با آن مواجه میشوند، این میباشد که آیا این سایت معتبر است؟

روبو فارکس این تراکنشها را با کمک صرافی فارکس آی آر پی انجام داده و علاوه بر آن، روشهای متعددی برای شارژ حساب و برداشت از آن معرفی کرده است. افزایش بازدهی اوراق ایالات متحده همچنین بازده اوراق قرضه دولتی ژاپن را به دنبال خود می کشاند که تهدیدی برای سیاست پولی فوق العاده تسهیلی ژاپن است. می توان گفت قدمت زیاد این بروکر در کشور ایران به آن اعتبار خاصی بخشیده است. اگر هر کاری در رابطه با پول یا سرمایه گذاری انجام می دهید ، به احتمال زیاد مجبورید با یک کارگزار معامله کنید. بازار فارکس یک بازار دو طرفه است، یعنی در هر زمان می توانید خرید و یا فروش انجام دهید.

آیا حساب اسلامی فارکس حلال است ؟ این بروکر با خدمات پشتیبانی قوی به زبان فارسی (24 ساعته) و داشتن وب سایت فارسی یکی از بروکرهای مناسب برای ایرانیان به حساب می آید که از حساب های اسلامی نیز پشتیبانی می کند. سرعت تیم پشتیبانی فارسی زبان آن کم بوده که این امر ممکن است باعث ایجاد لحظاتی دلهره آور شود (خصوصا زمانی که حساب در معرض خطر قرار گرفته). همچنین در حساب ECN کمیسیون دریافت میشود در حالی که در حساب کلاسیک، هیچ کمیسیونی از معاملهگر دریافت نمیشود. اسپرد کمتر از حساب ECN و کمیسیونی بین ۳ الی ۵ دلار، از جمله ویژگیهای این حساب معاملاتی میباشد. در این حساب، اسپرد متوسط بوده و کمیسیونی نیز دریافت نمیشود. از آنجاییکه هر تریدر ممکن است استراتژی متفاوتی داشته و سطح دارایی آن نیز فرق داشته باشد (کمتر یا بیشتر از دیگران باشد)، روبو حسابهای متنوعی را ارائه کرده که خدمات ارائه شده در آنها با یکدیگر متفاوت بوده و بالاخره یکی از این پنج حساب میتواند نیاز تریدر را برطرف کند. در نسخه لپ تاپ نیز شما میتوانید به صورت مستقیم به حساب کاربری فعال خود در بازار فارکس متصل شوید.

بنابراین، یک مرجع مناسب و قابل اعتماد برای معاملهگری برای کاربران ایرانی میباشد. بروکر آلپاری برای ایرانیان، یک مجموعهی مناسب مالی برای معاملهگری میباشد. این معاملات قراردادی نقدی و الزامآور برای خرید و فروش مقدار معینی ارز به قیمت ارز لحظهای است. بازار تبادل ارزی جهانی یا فارکس، مکان فیزیکی مشخصی ندارد و معاملهگران و کاربران آن از طریق شبکههای الکترونیکی اقدام به معامله و خرید و فروش میکنند. بنابراین با تمام ارزیابیهای فوق و اینکه کاربران زیادی در این بروکر فعالیت میکنند، میتوان این بروکر را قابل اعتماد توصیف کرد. بنابراین میتوان این بروکر را از نظر داشتن داراییهای مالی، بزرگ توصیف کرد. در این صورت، اگر بروز مشکل در عملکرد بروکر باعث ایجاد ضرر و زیان برای مشتریان شود، این کمیسیون مالی با نام Financial Commission خسارات وارده را برطرف خواهد کرد. انتخاب بهترین بروکر فارکس یکی از مهمترین تمصمیماتی هست که میتواند در موفقیت ما نقش اساسی داشته باشد ، بنابراین باید معیارهای یک کارگزار خوب و بین المللی را به خوبی بشناسیم و بهترین گزینه ممکن را برای خودمان انتخاب کنیم. بدون تردید بروکر IG با اختلاف پرچمدار بهترین کارگزاری هاست.

بنابراین حضور بروکر لایت فارکس تاکنون در بازارهای مالی، خود یک منبع قابل اعتماد میباشد. پاسخ نخست، این میباشد که این بروکر از سال ۲۰۰۵ تاکنون فعالیت میکند. علت این موضوع، پشتیبانی از زبان فارسی در این بروکر میباشد. علت این موضوع نیز پشتیبانی از زبان فارسی و ارائه خدمات به کاربران ایرانی میباشد. زبان فارسی و پشتیبانی و پاسخگویی به این زبان، یک ویژگی بسیار مهیج برای کاربران ایرانی میباشد که نمونهی آن در کمتر سایتی دیده میشود. معامله گران به راحتی و به زبان فارسی میتوانند مشکلات خود را بیان کنند و منتظر پاسخ به زبان فارسی باشند. به عبارتی تمام ارقام و سود و ضررها در این حساب به سنت بیان میشود که باعث کاهش ریسک در معاملات میشود. کمترین کاربرد این 30 دلار در آن است که فاصلهی حساب از کال مارجین یا کال آوت را افزایش داده و تریدرها میتوانند سادهتر وارد معاملات شوند. یکی از بدترین اتفاقات برای تریدرها، همواره رسیدن سطح موجودی به کال آوت بوده که اتفاقی بسیار وحشتناک است. برای ورود به بروکر روبو فارکس روی لینک زیر کلیک کنید.

حساب دوم در این بروکر، حساب استاندارد است. روبو فارکس چهار پلتفرم معاملاتی مختلف را آماده کرده و رایگان در اختیار تریدرها قرار داده است. متاتریدر 4 به عنوان رایجترین و مرسوم ترین پلتفرم در کنار متاتریدر 5 (نسخهی جدیدتر و با امکانات بیشتر) ارائه شدهاند و علاوه بر آنها، پلتفرمهای سی تریدر و آر تریدر نیز در اختیار مشتریان قرارداده شده است. گفتنی است که بسیاری از بروکرها، تنها سه حساب معاملاتی مجزا را در اختیار تریدرها قرار میدهند. در این حساب که همان استاندارد میباشد، میتوانید به جای دلار، از سنت برای معاملات خود استفاده نمائید. برای افزایش اطلاعات در خصوص این کارگزاری و نحوه ثبت نام و دریافت بونوس 30 دلاری روبو فارکس این مقاله را مطالعه کنید. در این مقاله سعی داشتیم تا مفهوم بروکر را توضیح داده و همچنین به نحوه کار با آنها بپردازیم. کمیسیون:مقدار هزینه ای است که بروکر به ازای ترید با حجم یک لات از یک جفت ارزفارکس ، فلزات و یا … بدون ریسک در بازار فعالیت کنید – پولی که با آن در یک حساب آزمایشی ترید میکنید مجازی است.

اختلاف بین قیمتهای Bid و Ask را اسپرِد (Spread) مینامند. مهمترین نکته آن است که شما از اولویتهای خودتون برای انتخاب بروکر یک لیست تهیه کنید تا بتوانید با با مقایسه بین اطلاعات بروکرهای مختلف بهترین این بروکرها را برای انجام معاملات انتخاب کنید. روبو فارکس از مشوقهای متعددی برای جلب رضایت مشتریان خود استفاده میکند. ترید در بازار فارکس اصطلاحی است که بیشتر برای معاملات کاربران در این بازار استفاده میشود. شاید این تنها مشکل روبو فارکس باشد و در صورت رفع آن، میتوان انتظار داشت که تعداد کاربران ایرانی آن، چندین برابر شود. این قرارداد هم اشتباهاتی مانند توافق برتون وودز داشت و در سال ۱۹۷۳ فروپاشید.

توسط دکتر ژند

دکتر ژند