2 استراتژی فارکس با وین ریت بالا خانه بورس | forex-er

مهم ترین نکته این است که باید بدانید اگر استراتژی سودآوری برای خود انتخاب کنید، می توانید سرمایه گذاری خود را در این بازار چند برابر کنید. معامله گران بازگشت میانگین از انواع مختلفی از اندیکاتورهای فنی برای شناسایی معاملات بالقوه مانند میانگین متحرک، باندهای بولینگر و نوسانگرها استفاده می کنند. میانگین متحرک یک شاخص پرکاربرد است که میانگین قیمت یک دارایی را در یک دوره زمانی مشخص محاسبه می کند. باندهای بولینگر یکی دیگر از شاخص های محبوب هستند که از میانگین متحرک و انحراف استاندارد برای شناسایی حرکات بالقوه قیمت استفاده می کنند. نوسانگرها، مانند شاخص قدرت نسبی یا نوسانگر تصادفی، برای شناسایی شرایط خرید بیش از حد و فروش بیش از حد در بازار استفاده می‌شوند که می‌تواند نشانگر معکوس‌های بالقوه قیمت باشد.

استراتژی های حرفه ایی در کانال اینستاگرام ما

هدف معاملات نوسانی این است که اکثریت حرکت قیمت را به دست آورید، در حالی که از خطرات مرتبط با حفظ موقعیت ها در یک شب یا برای دوره های زمانی طولانی اجتناب کنید. همیشه به یاد داشته باشید که بازه زمانی نمودار سیگنال باید حداقل یک ساعت کمتر از نمودار پایه باشد. برای این استراتژی فارکس، دو مجموعه از خطوط میانگین متحرک برای بهترین نتایج انتخاب شده است. برای اطمینان از اینکه آیا یک روند ارزش معامله را دارد یا خیر، خطوط MA باید به عمل قیمت مربوط شوند. گاهی اوقات یک بازار از یک محدوده خارج می شود و برای شروع یک روند به زیر سطح حمایت یا بالاتر از مقاومت حرکت می کند.

  • همیشه به یاد داشته باشید که بازه زمانی نمودار سیگنال باید حداقل یک ساعت کمتر از نمودار پایه باشد.
  • این امر به مقادیر قابل توجهی داده، قدرت محاسباتی و تخصص در یادگیری ماشین و تجارت فارکس نیاز دارد.
  • برخلاف استراتژی فارکس های قبلی که ذکر کردیم و می‌توانستیم آنها را در سه دسته میان مدت کوتاه مدت و بلند مدت استفاده کنیم.
  • در مقایسه با استراتژی تجارت 1 ساعته فارکس، یا حتی آنهایی که بازه زمانی کمتری دارند، در بازار نمودارهای روزانه صدای بازار کمتر است.
  • از جمله مزیت های این استراتژی می توان گفت که ارائه یک دوره زمانی کوتاه با نسبت ریسک و پاداش طبیعی ضروری است.

توجه به این نکته مهم است که اگرچه برنامه های تستر استراتژی می توانند بسیار مفید باشند، اما نباید از آنها به عنوان تنها روش ارزیابی یک استراتژی استفاده شود. معامله گران همچنین باید فاکتورهای دیگری مانند مدیریت ریسک، شرایط بازار و سبک معاملات شخصی خود را در هنگام ارزیابی یک استراتژی در نظر بگیرند. معامله‌گرانی که از معاملات پرایس اکشن استفاده می‌کنند معمولاً از الگوهای نمودار و سطوح حمایت و مقاومت برای تصمیم‌گیری در معاملات استفاده می‌کنند. آنها همچنین به سطوح کلیدی حمایت و مقاومت مانند بالا و پایین های قبلی توجه زیادی خواهند داشت و از این سطوح برای ورود و خروج از معاملات استفاده می کنند.

هزاران وبسایت آموزش فارکس ، استراتژی های رایگان فارکس را در اختیار شما قرار می دهند. در نتیجه به تحقیق و بررسی زیادی از طرف شما نیاز است قبل مجله خبری فارکس از این که آنها را در معاملات واقعیتان دخیل کنید. به محض اینکه یا یک روش را انتخاب کردید نیاز امتحان آن آزمون رو به عقب و روبه جلو دارید.

http://ahmadikonkoor.ir

معاملات پرایس اکشن را می‌توان در بازه‌های زمانی مختلف (بلند، میان مدت و کوتاه مدت) مورد استفاده قرار داد. معاملات کری به نوسانات و نرخ بهره بین ارزهای مرتبط وابسته است؛ بنابراین این استراتژی برای بازه‌های زمانی میان مدت و بلند مدت (هفته‌ها، ماه‌ها و احتمالا سال‌ها) مناسب است. بازارهای پرطرفدار بهترین گزینه برای معاملات کری است؛ زیرا این استراتژی بازه زمانی طولانی‌تری را در بر می‌گیرد.

ورود به مکتب‌خونه

توسط دکتر ژند

دکتر ژند