12 تا از بهترین اساتید زبان انگلیسی ایران آپدیت استارت زبان

در نتیجه یک استاد زبان باید از لحاظ موارد ارتباطی و روانشناسی در سطح مناسبی قرار داشته باشد. کلاس خصوصی زبان بیشتر از کلاس گروهی به استاد خود وابسته است. چرا که در کلاس خصوصی به جز استاد و یک زبان آموز در اکثر موارد فرد دیگری حضور ندارد.

عبارت “استاد Native زبان” فقط جنبه تبلیغاتی و دهن پر کن داشته و در عمل به هیچ درد نمی آموزش خصوصی زبان تبریز خورد. اساتید بسیاری در دانشگاه داشتید؛ اساتید بسیار دیگری نیز راهنمای شما بوده اند. شاید برای شما اینطور نباشد اما خیلی از دانشجویان اگر چیزی بلد هستند، خودشان یاد گرفته اند و اساتید جزء معرفی عناوین، فایده ی دیگری نداشته اند. پس بعضی به این نتیجه می رسند که اول و آخر، استاد فایده ندارد؛ باید خودم بخوانم. لازم است برای فعالیت در سامانه آقااجازه شماره همراه شما تایید گردد، به دلیل آنکه شما خارج از ایران هستید، برای اینکار می توانید از طریف شماره همراه زیر از طریق واتساپ پیامی به پشتیبانی ارسال نمایید تا شماره شما تایید گردد. این جزوه در دوازده فصل و 32 درس طراحی شده است و شامل سرفصل هایی مثل آموزش مقدماتی زمان ها ، صفت های برتری و عالی ، قیدها و ساخت جمله می باشد.

12 تا از بهترین اساتید زبان انگلیسی ایران آپدیت استارت زبان

در واقع استاد باید یک استراتژی مشخصی در برخورد با شخصیت ها، واکنش ها و اتفاقات داشته باشد تا بتواند کلاس را به راحتی مدیریت کند. پس دقت کنید که پیوستگی و تداوم جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی بسیار مهم است. کلاس های آنلاین زبان تیکا به صورت خصوصی و گروهی با استاد دلخواه زبان آموز در روز و ساعتی که بخواهد برگزار می شوند. با توجه به خصوصی بودن برنامه کلاسی شما از ابتدا تدریس بر اساس نیاز شما انجام می شود. اساتید تیکا از اولین جلسه با توجه به هدف شما مشاوره لازم را ارائه خواهند کرد.

تدریس خصوصی کتاب Menschen , Studio, Schritte در منزل

توجه داشته باشید که اساتید ما در استادبانک از لحاظ تخصص و تسلط تدریس مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند. پس از برگزاری جلسه، همکاران ما با شما تماس می‌گیرند تا کیفیت کلاس خصوصی و تدریس استاد را ارزیابی کنند و نظر شما را در مورد تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد مورد نظر، جویا شوند. همچنین بعد از برگزاری جلسه شما می‌توانید در پروفایل استاد، نظر خود را ثبت کنید.

زبان انگلیسی نیاز به تعامل دارد ، از این رو مدرس آنلاین می تواند با فراهم کردن بستری مناسب این امکان را به زبان آموز خود بدهد تا همراه با آموزش موارد ضروری بتوانند پاسخ به سوالات خود را نیز دریافت کنند. این مسئله در تدریس آنلاین می تواند بخشی از تدریس خلاقانه نیز باشد که پیش از این به شما گفتیم. معمولا آموزشگاه ها بهترین اساتید خود را برای آموزش آنلاین انتخاب می کنند. اساتید مجرب بهتر می توانند با زبان آموزان ارتباط برقرار کنند و بهترین شیوه ها آموزش را ارائه می دهند. از همین رو در آموزش غیر حضوری اساتید حرفه ای تر برگزیده می شوند تا یادگیری بهتر صورت گیرد.

  • معمولا زبان آموزان به سه دلیل به مطالعه خودخوان روی می آورند.
  • با توجه به این که در سامانه تیک و تصویری هستند تمرکز زبان آموز در طول کلاس حفظ می‌شود.
  • Comprehensible & compelling Input در مجامع علمی آموزشی رهگشای مدرسین علاقمند به تدریس موثر و زبان آموزان کوشا باشد.

زبان انگلیسی دانشی گسترده است و نیاز است تا یادگیری در سطح درستی صورت گیرد. از جمله مزایای سایت آموزش آنلاین تیکا می توان به رنج قیمتی متفاوت اساتید مختلف اشاره کرد تا زبان آموز بتواند با هر بودجه ای استاد زبان مورد نظر خود را پیدا کند. با استفاده از پلتفرم آموزش آنلاین زبان تیکا می توانید با اساتید مختلف آموزش زبان ارتباط می گیرید و روند پیشرفت خود را در هر مرحله از یادگیری زبان خواهید دید. تدریس زبان انگلیسی با مدرس دکترای زبان و مدرک TESOL مطابق با نیاز و هدف شما برنامه آموزشی پیشنهاد میشود و …

آیا اساتیدی که هزینه کلاس درس آنها نسبت به سایر اساتید پایین تر است و یا دارای ستاره کمتری هستند کیفیت تدریس خوبی دارند؟

توسط دکتر ژند

دکتر ژند