✔️صرافی کوینکس CoinEx? -ایران ارز دیجیتال

بدون احراز هویت در صرافی کوینکس تا مبلغ دَههزار دلار در روز میتوانید برداشت کنید یا ارز خودتان معرفی کامل صرافی کوینکس coinex را انتقال دهید. امنیت بسیار بالای ایجاد شده از سوی تیم توسعه دهنده باعث شده تا هکرها هیچ شانسی برای به سرقت بردن اطلاعات از صرافی کوینکس را نداشته باشند. اغلب سوالات کاربران درباره همین موضوع تحریم کوینکس برای کاربران ایرانی است. مشکلی ندارد. بهعبارتسادهتر، کاربران ایرانی با خیال راحت در صرافی کوینکس میتوانند احراز هویت کنند و مشکلی پیش نخواهد آمد.

تمام تلاش ما در مجموعه کانون بورس ارائه به روز ترین و بهترین اطلاعات لازم برای ترید ارز دیجیتال است. حتما شما به دنبال یک صرافی معتبر برای سرمایهگذاری و خرید و فروش رمز ارزهای خود هستید. صرافی کوینکس که از دسامبر سال 2017 میلادی در هنگ کنگ آغاز به فعالیت کرده هر روز به آپدیت های خود اقدامات جدیدی داشته و رمز ارزهای زیادی را در صرافی خود لیست کرده و این مورد یکی از علایق مهاجرت ایرانی ها به این صرافی می باشد. دقت بفرمایید این شبکه با شبکه مقصد یعنی سایت یا کیف پولی که می خواهید واریز به آن انجام شود یکی باشد.

ما در این نمونه با شبکه trc20 پیش میرویم. در گام بعدی از بخش ۱-۲ ارزی را که میخواهید برداشت کنید را انتخاب نمایید (ما در این مثال با ارز تتر پیش میرویم). در صفحه بعد، سایت یک کلید پشتیبان در اختیار شما قرار می دهد که اگر نرم افزار گوگل شما حذف شده است یا به هر دلیلی قادر به دسترسی به تلفن همراه خود نیستید، می توانید از آن برای ورود به حساب کاربری خود استفاده کنید. در آگوست ۲۰۲۰، صرافی کوینکس یک برنامه استخراج مبتنی بر تجارت را راه اندازی کرد که بسیار محبوب بود و برای مدت کوتاهی آنها را به بزرگترین صرافی جهان در حجم معاملات ۲۴ ساعته تبدیل کرد. سفارش با قیمت بازار و به صورت شرطی، شما در این روش فقط مقدار ارزی که می خواهید خریداری کنید را وارد کرده و شرطی را قرار می دهید که اگر قیمت ارز به آن شرط شما رسید، سفارش شما بصورت خودکار در قیمت بازار صورت می گیرد.

رئیس این سایت و صاحب صرافی کوینکس، یانگ هایپو (Yang Haipo) است که زمانی استخر ماینینگ یا همان استخراج رمز ارزهای معروف به اسم ViaBTC را راه اندازی کرده بود وحالا در تمامی حوزه های برنامه نویسی ، متخصص درحوزه بلاکچین و اینترنت را دور هم جمع کرده تا بتواند چنین سایتی را برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال راه اندازی کند. معاملات فیوچرز کوینکس تاریخ انقضا نداشته و تا هر زمان قابلیت اجرایی شدن دارند. هر چند که این صرافی تازه تاسیس است ولی در آینده نزدیک خیلی حرفها برای گفتن دارد. زمان ثبت نام صرافی کوینکس بهتر است از Google Authenticator برای ایمن سازی استفاده کنیم.

سفارش خرید Limit در ترید اسپات کوینکس در این نوع سفارشات درخواست کاربران به صورت لحظه ای به میزان دلخواه (Amount) در قیمت مورد نظر (Price) انجام می شود و ارز دلخواه به موجودی کیف پول اضافه می شود. پس از تایید جزئیات، سفارش فروش در برگه Stop limit ثبت می شود. آقای یانگ هایپو پس از موفقیت چشمگیر در ایجاد استخر استخراج Viabtc و ارائه خدمات شایسته به کاربران، تصمیم به ایجاد صرافی ارز دیجیتال کوینکس گرفت ، تا با ارائه خدمات نوین بتواند رضایت کاربرانش را مهیا کند.

توسط دکتر ژند

دکتر ژند