گرانی شدید خودرو در بورس کالا | نماینده مردم اقلید در مجلس


نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی گفت: عرضه کم خودرو در بورس کالا منجر به گرانی شدید خودرو در این بازار شده است.

– نماینده مردم اقلید در مولس شورای اسلامی گفت: عرضه کم خودرو در بورس کالا منور به گرانی شدید خودرو در این بازار شده است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازمهر، مسلم صالحی در جلسه علنی امروز (یکشنبه 30 مردادماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان برنامه و بودجه خواستار پرداخت مطالبات گندمکاران شد.

وی افزود: گندمکاران مدت طولانی است که گندم خود را به نهادهای مربوطه تحویل داده اند اما هنوز مبلغ آن را دریافت نکرده اند.

نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تذکر بعدی بنده به وزیر کشور و رییس سازمان برنامه و بودجه درباره پرداخت خسارت های سیل است که در این زمینه باید عدالت در شهرستان ها و استان های مختلف رعایت شود.

وی در تذکری به وزیر صمت از عرضه کم خودرو در بازار بورس کالا انتقاد کرد و گفت: این مسئله منجر به افزایش قیمت خودرو شده است.

به گونه ای که یک خودرو که 800 میلیون تومان است به دلیل عرضه کم در بورس کالا یک میلیارد و 200 میلیون تومان به فروش می رسد و این مسئله باعث ضرر و زیان مردم شده و وزیر صمت باید به این موضوع رسیدگی کند.

صالحی تصریح کرد: شرکت دخانیات باید بدهی سنگین خود را به اداره امور مالیاتی، بیمه و تأمین کنندگان توتون و تنباکو پرداخت کند.

کلید واژه ها: مجلس شورای اسلامی – شورای اسلامی – سازمان برنامه و بودجه – نماینده مردم – خودرو – برنامه و بودجه – بورس کالا – سازمان برنامه – اسلامی – رییس سازمان – نماینده – شورای – در مولس شورای اسلامی – گندمکاران – مطالبات گندمکاران – وزیر جهاد کشاورزی – مولس شورای اسلامی – اقلید – گرانی – پرداخت مطالبات – کالا – بورس – برنامه – تذکر – مجلس – سازمان – گندم – شدید – عرضه – مردم


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn64765808/%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7

توسط دکتر ژند

دکتر ژند