پذیرش ۶ کالا از سوی ۷ شرکت در بورس کالای ایران

پذیرش کالاها و محصول‌های مذکور پس از بررسی مدارک و مستندات در سیصد و شصتمین و سیصد و شصت و یکمین جلسه کمیته عرضه در تاریخ ۱۷ و ۱۸ آبان به تصویب رسید.

به این ترتیب، ۵ هزار تن تسمه فولادی شرکت صنایع فولاد کوهپایه که عرضه کننده آن شرکت اعتماد سرمایه پرتوآ است، را راهی بازار فرعی بورس کالا می‌شود.

به گزارش بازار، براساس اطلاعیه مدیریت پذیرش بورس کالای ایران، پلی استایرن انبساطی، آهن اسفنجی، دو اتیل هگزانول و سیمان ۵ شرکت برای عرضه در بازار اصلی پذیرش شد.

علاوه بر این، ۴ هزار و ۳۲۰ تن دو اتیل هگزانول شرکت LUXI GROUP CO.LTD کشور چین و ۱۵ هزار و ۴۰۰ تن دو اتیل هگزانول پتروشیمی شازند که عرضه کننده هر یک کالای راما فیدار راد شیمی است، برای عرضه در بورس کالا پذیرش شد.

محصول این دو شرکت در سیصد و شصت و یکمین جلسه کمیته عرضه در تاریخ ۱۷ آبان در بازار اصلی پذیرش شد.

به این ترتیب، ۳۹۶ تن پلی استایرن انبساطی شرکت Pak Petrochemical Industries (Pvt.) Ltd پاکستان که عرضه کننده آن شرکت توسعه پتروشیمی هزاره سوم است، راهی بازار اصلی بورس کالای ایران می‌شود.

همچنین سیمان شرکت سیمان تیس چابهار برای عرضه در بازار اصلی بورس پذیرش شد.

کالا و محصول کدام شرکت به بازار فرعی راه یافت؟
مدیریت پذیرش بورس کالای ایران در اطلاعیه جداگانه دیگری از پذیرش تسمه فولادی و ضایعات فلزی ۲ شرکت در بازار فرعی بورس کالا خبر داد.

همچنین ۸۰۰ هزار تن آهن اسفنجی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران که عرضه کننده آن شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد است، در بازار اصلی بورس کالا پذیرش شد.

پذیرش این محصول‌ها نیز در سیصد و شصتمین جلسه کمیته عرضه در تاریخ ۱۷ آبان به تصویب رسید.

پذیرش کالاهای مذکور پس از بررسی مدارک و مستندات در سیصد و شصتمین جلسه کمیته عرضه در تاریخ ۱۷ آبان به تصویب رسید.

همچنین ۸۵۰ تن ضایعات فلزی نفت ستاره خلیج فارس در بازار فرعی پذیرش شد.


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn65601579/%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D9%88%DB%8C-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86

توسط دکتر ژند

دکتر ژند