پتانسیل ادامه صعودی EUR/USD بالای 1.035


چشم انداز فنی EUR/USD: صعودی بالاتر از 1.035

توصیه شده توسط Tammy Da Costa

نحوه معامله EUR/USD

یورو/دلار آمریکا با جشن گرفتن تعطیلات شکرگزاری، سود خود را افزایش داد

پس از اینکه صورتجلسه FOMC نشان داد که فدرال رزرو قصد دارد سرعت افزایش نرخ را کاهش دهد، صعودهای EUR/USD افزایش یافتند. در حالی که سیاست‌های پولی و ریسک‌های رکود همچنان محرک‌های اصلی ریسک‌های ژئوپلیتیکی هستند، حرکت بالای 1.0350 نشان می‌دهد که این جفت ممکن است به افزایش خود ادامه دهد.

از آنجایی که کاهش ارزش دلار و کاهش بازدهی همچنان از افزایش ارزش یورو حمایت می کند، فقدان نقدینگی ایالات متحده منجر به کاهش حجم تجارت شده است که می تواند به حرکت های بیشتر از حد انتظار قیمت کمک کند.

با توجه به اینکه جفت ارز اصلی در مسیر دومین ماه رشد خود قرار دارد، فشار خرید اضافی، قیمت را به منطقه مقاومت فنی مهمی سوق داده است.

برای کشف از آموزش DailyFX دیدن کنید اهمیت نقدینگی در معاملات فارکس

در نمودار هفتگی زیر، بازگشت محکم از پایین ترین سطح سپتامبر و شکست مقاومت خط روند قبلی، EUR/USD را به بالای برابری 1000 رساند که به عنوان حمایت بلندمدت باقی می ماند. سپس این حرکت در هفته اول نوامبر تسریع شد و قیمت ها را به منطقه کلیدی دیگری در پایین ترین سطح 2017 در 1.035 سوق داد.

اما به دنبال تلاش هفته گذشته برای شکستن 1.045، رد فتیله بالایی و بسته شدن هفتگی در حدود 1.032 اهمیت این منطقه را برجسته کرد.

توصیه شده توسط Tammy Da Costa

مبانی تجارت برک آوت

نمودار هفتگی EUR/USD

شرح نمودار به طور خودکار ایجاد شد

نمودار تهیه شده توسط تامی داکوستا با استفاده از TradingView

در حالی که تایم فریم روزانه عزم این جفت را برای بازگشت به 1.046 نشان می دهد، اوج نوامبر مقاومت بیشتری را در 1.048 با حرکت بالاتر در را برای MA 50 هفته ای (میانگین متحرک) در 1.057 باز می کند.

نمودار روزانه EUR/USD

نمودار، شرح هیستوگرام به طور خودکار تولید می شود

نمودار تهیه شده توسط تامی داکوستا با استفاده از TradingView

با این حال، از آنجایی که ریسک رویداد هفته آینده دوباره افزایش می یابد، کاهش ارزش یورو یا تجدید قدرت دلار می تواند EUR/USD را به سمت باز هفتگی در 1.032 بازگرداند که ممکن است پایین ترین سطح هفتگی را در 1.022 به بازی بازگرداند.
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

سلام

روزانه 5% 6% 6%
هفتگی 10% 1% 5%

— نوشته شده توسط Tammy Da Costa، ​​تحلیلگر DailyFX.com

با تامی در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @Tams707
منبع: https://www.dailyfx.com/news/eur-usd-bullish-continuation-potential-20221124.html

توسط دکتر ژند

دکتر ژند