نفت خام، یورو/دلار، دلار/کادر کانادا


چشم انداز تجارت کوتاه مدت: تنظیمات فنی در مورد نفت خام، EUR/USD و USD/CAD

  • نمودارهای به روز شده در مورد تنظیمات فنی که در WTI، EUR/USD و USD/CAD ردیابی کرده ایم
  • آزمایش بازگشت مجدد نفت خام اولین محور مقاومت اصلی
  • رالی یورو/دلار آمریکا به مقاومت روند نزولی سالانه در برابری فشار می‌آورد
  • بازگشت مقاومت به روند صعودی USD/CAD در جستجوی تست حمایت از روند صعودی

به روز رسانی در مورد تنظیمات فنی که ما در نفت خام، یورو و دلار کانادا دنبال کرده ایم. اینها اهداف و سطوح بی اعتباری هستند که در ماه اکتبر مهم هستند. آخرین وبینار استراتژی من را برای تجزیه و تحلیل عمیق این تنظیمات فنی و موارد دیگر مرور کنید.

شروع می شود در:

اکنون زندگی کنید:

10 اکتبر

( 12:10 GMT )

وبینارهای هفتگی استراتژی زنده دوشنبه ها ساعت 12:30 GMT

وبینار هفتگی اسکالپینگ

برای وبینار ثبت نام کنید

همین الان ملحق شوید، همین الان بپیوندید

وبینار به پایان رسید

نمودار قیمت نفت خام – WTI 240 دقیقه

image1.png

نمودار تهیه شده توسط مایکل بوتروس، استراتژیست فنی. WTI در Tradingview

یادداشت: قیمت نفت در حال نزدیک شدن به یک منطقه محوری کلیدی است که ماه‌ها در حال ردیابی آن بودیم 85.61-87.15– منطقه ای که با پایین ترین حد در سال 2013، پایین ترین سطح آگوست و 100 درصد گسترش کاهش سالانه تعریف می شود. در اوایل ماه به دنبال انحراف احتمالی قیمت در اینجا هستیم. رخنه / بسته شدن هفتگی در بالا نشان می‌دهد که با چنین سناریویی که حرکت به سمت پایین‌های ژوئن را نشان می‌دهد، بهبودی بزرگ‌تری در حال انجام است. 90.54 و موازی بالایی این سازند چنگال صعودی کوتاه مدت در 94.35-95.15 (بازگردانی فیبوناچی 38.2 درصدی کاهش ماه ژوئن / مارس / آوریل بسته شدن روز پایین).

حمایت اولیه در این کانال کوتاه مدت دیده می شود (در حال حاضر ~82) با یک استراحت / بستن در زیر 76.87-77.26 مورد نیاز برای نشان دادن از سرگیری روند نزولی گسترده تر به سمت پایان پایان هفته 2018 / پایین ترین سطح 2011 در 74.26/91.

خط پایین: بازگشت بهای نفت اکنون به اولین آزمون بزرگ نزدیک می شود و ما به دنبال انحراف احتمالی در آزمایش یک محور مقاومتی کلیدی هستیم. از نقطه نظر تجاری، یک منطقه خوب برای کاهش قرار گرفتن در معرض طولانی / افزایش توقف های حفاظتی – برای رفتن به نشست فردای اوپک زیرک باشید و تعطیلات هفتگی را برای راهنمایی در اینجا با تمرکز بر شکست این کشش بین 82 تا 87.15 تماشا کنید. برای نگاهی دقیق تر به سطوح تجارت فنی بلندمدت WTI، آخرین چشم انداز قیمت هفتگی نفت خام من را مرور کنید.

احساسات معامله‌گران نفت خام – نمودار قیمت WTI

image2.png

  • خلاصه ای از احساسات مشتری IG نشان می دهد که معامله گران نفت خام خالص هستند – این نسبت در +1.73 است (63.33٪ معامله گران مدت طولانی هستند) – معمولاً نزولی خواندن
  • پوزیشن های خرید 3.07 درصد بیشتر از دیروز و 21.79 درصد کمتر از هفته گذشته هستند
  • پوزیشن های فروش نسبت به روز گذشته 0.55 درصد و نسبت به هفته گذشته 93.09 درصد افزایش یافته است
  • ما معمولاً دیدگاهی مخالف نسبت به احساسات جمعیت داریم، و این واقعیت که معامله‌گران خالص هستند نشان می‌دهد که قیمت نفت خام ممکن است به کاهش خود ادامه دهد. معامله گران نسبت به دیروز سود خالص بیشتری دارند اما نسبت به هفته گذشته سود خالص کمتری دارند. ترکیب موقعیت‌یابی فعلی و تغییرات اخیر به ما یک سوگیری تجاری مختلط بیشتر از نقطه نظر احساسات را به ما می‌دهد.

بیاموزید که چگونه تغییر در روند موقعیت‌یابی خرده‌فروشی نفت تاثیر می‌گذارد
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

سلام

روزانه -5٪ 12% 1%
هفتگی -23٪ 89% 0%

نمودار قیمت یورو – EUR/USD 240 دقیقه

image3.png

نمودار تهیه شده توسط مایکل بوتروساستراتژیست فنی; EUR/USD در Tradingview

یادداشت: در چشم‌انداز فنی کوتاه‌مدت یورو امروز اشاره کردیم که «بازگشت حمایت بحرانی یورو/دلار آمریکا اکنون به مقاومت روند نزولی سالانه در ابتدای ماه / سه‌ماهه نزدیک می‌شود – به دنبال فرسودگی احتمالی / انحراف قیمت در روزهای آینده برای راهنمایی ” قیمت در حال حاضر به این آستانه نزدیک می شود 9983-1.0000 و تمرکز بر واکنش در این منطقه در چند روز آینده است.

یک شکاف از بالا / بستن در بالا نشان می دهد 1.0214 با حمایت از بالاترین سطح سپتامبر در 1.0197– در صورت رسیدن به یک واکنش بزرگتر در آنجا بگردید. پشتیبانی اولیه در حال حاضر 9850 با کوتاه مدت صعودی تنظیم باطل به هفتگی / ماهانه باز در 9782. چشم انداز قیمت هفتگی یورو را برای نگاهی دقیق تر به سطوح تجاری فنی بلندمدت EUR/USD مرور کنید.

توصیه شده توسط Michael Boutros

آخرین پیش بینی های سه ماهه قیمت یورو را دانلود کنید!

نمودار قیمت دلار کانادا – USD/CAD روزانه

image4.png

نمودار قیمت دلار کانادا – USD/CAD 120 دقیقه

image5.png

نمودار تهیه شده توسط مایکل بوتروس، استراتژیست فنی. USD/CAD در Tradingview

یادداشت: دلار کانادا از ابتدای هفته / ماه با کاهش USD/CAD از مقاومت روند صعودی متوالی، بیش از 2.3 درصد افزایش یافته است. 1.3812/55– منطقه ای که با افزایش 1.618 درصدی پیشرفت 2021 و پایین ترین سطح آوریل 2020 تعریف شده است. معکوس شدن با ایجاد واگرایی حرکت روزانه اتفاق می افتد و تمرکز در ماه اکتبر بر روی عقب نشینی احتمالی به سمت روند صعودی است. پشتیبانی اولیه در اینجا در تعطیلات پرحجم می 2019 در حال بررسی است 1.3515 با یک منطقه تلاقی قابل توجه تر در اطراف خط میانه / 23.6% اصلاح در 1.3405– در صورت رسیدن به یک واکنش بزرگتر در آنجا بگردید. مقاومت اولیه اکنون بازگشته است 1.3651 با شکست این سازند مورد نیاز برای علامت گذاری از سرگیری به سمت 1.38 و فراتر.

خط پایین: مقاومت روند صعودی معکوس ما را به دنبال عقب نشینی به سمت حمایت از روند صعودی در اوایل ماه می کند. به خاطر داشته باشید که ما در حال حاضر با حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده (NFP) و اشتغال کانادا در روز جمعه، حرکت قابل توجهی در قیمت نفت داشته ایم. از نقطه نظر معاملات، زیان باید به 1.34 دسته محدود شود اگر قیمت واقعاً در این زمینه بالاتر می رود. آخرین چشم انداز قیمت هفتگی USD/CAD من را برای نگاه دقیق تر به سطوح تجارت فنی بلندمدت دلار کانادا مرور کنید.

برای تفکیک کامل استراتژی معاملاتی مایکل، او را مرور کنید مجموعه مبانی تحلیل فنی در ساخت یک استراتژی معاملاتی

نوشته شده توسط مایکل بوتروس، استراتژیست فنی با DailyFX

مایکل را در توییتر دنبال کنید @MBForex
منبع: https://www.dailyfx.com/news/us-dollar-technical-trade-setups-crude-oil-eur-usd-usd-cad-levels-20221004.html

توسط دکتر ژند

دکتر ژند