معرفی ۹ ویژگی بروکر فارکس

همانطور که میدانید بروکر پل ارتباطی شما با بازار فارکس است. بسیاری از افراد ممکن است از سواد کافی برخوردار باشند اما بدلیل تجربه ناکافی امکان ریسک برایشان مقدور نباشد. در دنیای فعلی همه چیز به سمت سادهتر شدن و آسانتر شدن پیش میرود. از این رو روش کپی تریدینگ بهترین گزینه است. چراکه افراد میتوانند با استفاده از متد و استراتژیهای بکار برده شده توسط افراد خبره تر ترید خود را پیش ببرند و به نوعی کاربردیتر ترید را یادگیرند. بدین صورت که هیچ گونه زیانی متوجه فرد سرمایهگذار نشود. ارز دیجیتال اختراع شد تا دیگر افراد در صف انتظار نمانند، ماشین اختراع شد تا افراد سریعتر به مقصد برسند. کپی تریدینگ نیز یکی از همین موارد است.

2. به عنوان درآمد جنبی نگاه کنید و هیچ گاه به تنهایی متکی به این منبع نباشید. آنچه موجب موفقیت است، درک تعادل عرضه و تقاضا است و دارایی های شما در این بده بستان ها از طریق مبادلات ارزی زیاد و کم می شود. این بازار در ایران کاملا مهجور واقع شده و عملا هیچ پشتوانه قانونی ندارد. 3. نسبت به درآمد و سود کم از این بازار قانع باشید و ریسک حساب نشده نکنید. همین. بازار سرمایه بدون در نظر گرفتن نام آن، یک فضای رقابتی و دانش محور برای کسب درآمد است و نباید با قمار اشتباه گرفته شود. 1. اگر آموزش ندیده اید، وارد این بازار نشوید.

برای ایجاد دسترسی وسیعتر، این بروکر در وبسایت و پلتفرم معاملاتی خود به انگلیسی و زبان فارسی خدمات ارائه میدهد. توجه داشته باشید که بروکر بین المللی آرون گروپس علاوه بر کشور ایران به سایر کشورها در آسیای شرقی، افریقای جنوبی و اروپا خدمات میدهد. علاوه بر این، بروکر آرون گروپس برای اولینبار نمادهای تومانی مانند سکه و طلا را نیز وارد بازار فارکس کرده که علاقمندان به ترید می توانند نمادهای تومانی را نیز در برابر دلار معامله کنند. در شرایط تورمی اکنون معامله نمادهای تومانی می تواند راه حل مناسبی برای ایرانیان داخل کشور باشد تا معاملاتشان سودآور باشد. بروکر آرون گروپس که زیر مجموعه هلدینگ آرون گروپس میباشد، بعنوان بروکر معتبر فعالیت خود را آغاز کرده و در حال حاضر ۳۷۰۰۰ کاربر از سراسر دنیا، از خدمات این بروکر استفاده میکنند. در خصوص هر دو تحلیل بروکر موظف به ارائه ملزومات مرتبط بوده و دقیق است. در بحث تحلیل ما با دو نوع از تحلیل مواجه می شویم، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال.

اگر میخواهید از معتبر بودن یک بروکر فارکس اطمینان حاصل کنید در خصوص گزینه سرمایهگذاری آن کمی تحقیق کنید. درواقع یک بروکر معتبر بروکری است که بتواند هم در حوزه ارزهای دیجیتال، هم در حوزه فلزات گرانبها و هم در حوزه سهام و ابر سهام فعالیت داشته باشد. الزاماتی از قبیل، ارائه قرارداد قانونی، وجود تضمین، ارائه تاریخهای معتبر و دقیق. در دنیای ترید افراد علامندی وجود دارند که ممکن است وقت و یا دانش کافی برای ترید نداشته باشند از این رو یک بروکر معتبر فارکس باید بتواند برای این دسته از افراد نیز برنامه جامعی داشته باشد. یک بروکر فعال باید بتواند تمامی جوانب ترید را پوشش دهد از جمله، ارائه نمادهای معاملاتی گسترده. طرح سرمایهگذاری بروکر معتبر فارکس باید از الزامات لازم برخوردار باشد. بروکر معتبر فارکس، بروکری است که بتواند ضرر و ریسک انجام معاملات را به حداقل برساند و معملات را بیمه کند.

چراکه بازار فارکس به دلیل حجم بالای معاملات خود جایی برای سرمایههای اندک نیست. در عوض بروکر در کنار ارائه خدمات این چنینی کارمزد متناسب با خدمات خود را دریافت میکند. بروکر معتبر فارکس، بروکری است که به ارائه خدمات وسیعی بپردازد و در عین حال کارمزد پایینی را هم در این خصوص در نظر بگیرد. زمانی که از اندک بودن سرمایه صحبت میکنیم منظورمان اندک در مقایسه با گردش مالی چند میلیارد دلاری در بازههای زمانی کوتاه مدت در فارکس است. از این رو بروکر این امکان را به شما میدهد تا بتوانید با سرمایه اندک خود نسبت به ترید اقدام کنید. بروکر معتبر فارکس، بروکری است که بتواند حداکثر میزان اهرام را برای معاملات شما فراهم کند و در کنار اهرم حداکثری مارجین حداقلی را هم درنظر بگیرد. البته در خصوص اهرم این نکته را هم بخاطر داشته باشید که اهرم میتواند همانند یک شمشیر دو لبه عمل کند و هم سود بالایی به شما برساند و هم ضرر هنگفتی را وارد کند.

یکی از مهمترین اقدامات در خصوص انجام ترید موفق بکار گیری تحلیل دقیق و درست است. چراکه در این خصوص کارمزدهای نامشخصی وجود داشته و تبادل در حجم بالا منجر به در بر داشتن کارمزد بالایی هم هست. درست است که به لطف فارکس و ارزهای دیجیتال و سایر پلتفرمهای این چنینی این مشکل تا حد قابل قبولی رفع شده اما بازهم این کابوس گریبان گیر تعدادی از کشورها است. در دنیای تجارت تبدیل و تبادل ارز مخصوصا در کشورهایی که از تورم بالاتری نسبت به بقیه کشورها برخوردار هستند یک کابوس تمام نشدنی است. از این رو بروکر معتبر فارکس باید بستری را فراهم کند که افراد بتوانند بدون دغدغه تبدیل ارز به ترید در حوزه مورد علاقه خود بپردازند.

در مورد استراتژی های ورود بیشتر فکر کنید و آن را برای هر سناریویی آماده کنید. این موضوع در ایران نیز صادق است و افراد می توانند بدون محدودیت از سرویس های آن برخوردار شوند. باید در مورد آن تحقیقات لازم را بکنید و هیچ گاه حتی از کوچکترین احتمالات گذر نکنید. این را می توان از افرادی که در این بازار سال ها فعالیت کرده و کسب سود کرده اند به راحتی شنید. پلن بی داشته باشید و به روزهای خوب و بد فکر کنید. 1. بدون محدودیت مکانی : بازار فارکس یک بازار جهانی است و هر فردی در هر نقطه از جهان می تواند به آن دسترسی داشته و با آن تجارت کند. زمانی که وارد چنین بازاری می شوید باید به دنبال شناسایی ابعاد مختلف آن باشید. سودهای کلان بی سابقه و البته نابود شدن سرمایه با یک اشتباه. فارکس در مقابل سایر بازارهای مالی دنیا از ویژگی هایی برخوردار است که آن را بدل به یکی از پرسودترین و پرمخاطب ترین ها کرده است.

کاری که این نشان انجام میدهد در مرحله اول قانونی بودن فعالیتهای بروکر را تضمین می کند و همچنین تضمین کننده حقیقی بودن و برخوردار بودن از امتیازات ویژهایی است که سایر بروکرهای بدونه رگولاتوری از آن بیبهرهاند. یکی از دلایلی که فعالیت در بروکرهای بدونه رگولاتوری را پر ریسک میکند عدم ارائه چارتهای دقیق است. در این مقاله قصد داریم تا ویژگیها و ملاکهای یک بروکر معتبر فارکس را با شما به اشتراک بگذاریم. زمانی که از جامع بودن صحبت می کنیم منظورمان اقیانوسی به عمق یک وجب نیست. اما بروکری که رگوله باشد به دلیل الزام به رعایت قوانین هیچگاه چنین عملی از آن سر نمی زند. اگر بخواهیم توضیح مختصری در این خصوص ارائه دهیم می توان گفت که رگولاتوری در واقع چیزی شبیه به نشان استاندارد است. همین امر موجب شده تا بکار گیری ملاکهای مرتبط با یک بروکر معتبر فارکس کمی با اشکال و سختی مواجه شود. بدین شکل که بروکر می تواند با ایجاد تاخیر به عمد و کندل سازی تریدهای کربران را به نفع خود تغییر دهد.

توسط دکتر ژند

دکتر ژند