معرفی بهترین استراتژی های معاملاتی ارز دیجیتال بیت 24 | forex-er

یکی از مشکلاتی که خیلی از تریدر ها دارند این هست که بازارو کاملا می شناسند اما نمی توانند معامله کنند و یا اینکه اگر معامله می کنند نمی توانند در به سود برسند. پس سعی کنید کلید‌ها، رمز عبور کیف پول و یا حساب‌هایی که ارز‌های دیجیتال خود را در آن نگه داری می‌کنید را در نزد خود نگه دارید. ابتدا شما می‌بایست نسبت به خرید یک VPS یا یک سرور مجازی اقدام نمایید، چرا که کاربران ایرانی اجازه فعالیت در این صرافی را ندارند.

  • اولین چیزی که در پرایس اکشن میبایست بیاموزید آنست که از شر هر چیز زائد بر روی چارت خود از جمل هر گونه اندیکاتور، اکسپرت و … خلاص شوید و تنها میله های قیمت را بر روی نمودار خود داشته باشید.
  • به معاله‌گرانی که هدف آن‌ها بهره بردن از تغییرات کوچک قیمت است گفته می‌شود.
  • اما اگر به نگه داشتن آن ادامه دهید احتمالاً قیمت بالا می‌رود و شما همچنان بیت کوین دارید.
  • در این روش ترید، برخلاف ترید روزانه از تایم فریم های بسیار کوتاه در حد چند دقیقه برای معامله ها استفاده می کنند.
  • این مورد را برای سرمایه گذاری در اپل در مقایسه با سال 1990 در نظر بگیرید.
  • چرا که سرمایه شما توسط کسانی سرمایه‌گذاری می‌شود که درک کاملی از بازار ارز دیجیتال دارند.

هنگامی که میانگین کوتاه مدت قیمت از میانگین بلند مدت ارز دیجیتال بیشتر باشد، شاهد نقاط طلایی هستیم که روند را صعودی می‌کند. از سوی دیگر هنگامی که میانگین کوتاه مدت قیمت از میانگین بلند مدت آن کمتر باشد، تقاطع مرگ اتفاق می‌افتد و روند نزولی خواهد بود. اما از سوی دیگر هنگامی که قیمت ارز دیجیتال با سطوح مقاوت برخورد داشته باشد، قیمت کاهش می‌یابد. معامله‌گران با پیاده‌سازی استراتژی پر ریسک مومنتوم سوار بر موج نوسانات بازار می‌شوند. جالبه بدانید که حجم معاملات به عنوان یکی از فاکتورهای اصلی و تاثیرگذار در استراتژی مومنتوم شناخته می‌شود.

استراتژی پنجم: خودتان تحقیق کنید

ولی از طرف دیگر، به ندرت شاهد چنین معامله‌هایی خواهیم بود و احتمال تکرار شدن چنین موفقیت‌هایی بسیار اندک است. بهترین راه برای شناختن بازار جمع‌آوری کردن اطلاعات از طریق خبرها و صورت های مالی و مقایسه کردن آن با وضعیت کلان اقتصادی است. برای این که در بازاری سرمایه‌گذاری کنیم ابتدا باید رفتارها و جنس بازار را بشناسیم.

دوره جامع استراتژی های معاملاتی و نوسان گیری

فراموش نکنید که مدیریت ریسک معیاری مهم‌تر از انتخاب معامله‌ها یا سرمایه‌گذاری‌های کم‌ریسک است. گاهاً ممکن است ارزش یک رمزارز طی چند روز چند برابر شود و سود زیادی را برای سرمایه‌گذار خوش‌شانس آن به ارمغان بیاورد. بسیاری از سرمایه گذاران و افراد برجسته در بازار اقتصاد مجازی بر این باورند که باید مجله خبری فارکس پولی را در این زمینه سرمایه گذاری کنید که ترسی برای از دست دادن آن نداشته باشید. در این مرحله، شما اطلاعات اولیه مورد نیاز برای استفاده از هر یک از این استراتژی‌ها را برای خود دارید. این استراتژی‌ها اگر به درستی استفاده شوند به شما کمک می‌کنند تا احتمال سوددهی در معاملات خود را افزایش دهید.

تحلیل هفتگی فارکس ۰۵ژوئن ۲۰۲۲ | رویدادهای فارکس منتهی به ۱۱ ژوئن

از آن جایی که تریدرهای تازه کار معمولا نگرانی بیشتری در مورد ریسک های سرمایه گذاری رمز ارزی دارند، معامله بر اساس خط روند استراتژی مناسب برای آن ها خواهد بود. البته این به معنای از بین رفتن ریسک نیست و هر کاربر باید پیش از سرمایه گذاری اقدامات لازم را انجام دهد. در معاملات روزانه، تریدر یک پوزیشن معاملاتی را انتخاب کرده و در همان روز هم از آن خارج می‌شود. این نوع معاملات معمولا طی چند ساعت به اتمام می‌رسند و هدف از انجام آنان، کسب سود از کوچک‌ترین حرکات بازار است.

http://ahmadikonkoor.ir

توسط دکتر ژند

دکتر ژند