معرفی بروکر آمارکتس Amarkets و نحوه ثبت نام در آن

بازدهی اوراق دو ساله، که با انتظارات معامله گران برای افزایش نرخ های صندوق فدرال رزرو افزایش می یابد، در مقایسه با بسته شدن 2.568 درصدی ایالات متحده، به 2.578 درصد رسید. شاخص تولید امپایر استیت نیویورک که روز دوشنبه منتشر شد، کاهش ناگهانی را در ماه می نشان داد و محمولههای ارسالی با سریعترین سرعت خود از زمان آغاز همهگیری کاهش یافت. در ابتدای معاملات آسیایی، بازدهی اوراق بهادار 10 ساله خزانه داری در مقایسه با بسته شدن آن در ایالات متحده که روز دوشنبه 2.879 درصد بود، به 2.8931 درصد افزایش یافت. “دادههای بسیار ناامیدکننده چین در ماه آوریل و سقوط شاخص تولید ایالات متحده Empire State این نگرانی را افزایش داد که فعالیت اقتصادی ممکن است با تشدید اختلال زنجیره تامین دچار کاهش ناگهانی حرکت شود. شاخص داو جونز به سختی مثبت بود و تنها 0.08 درصد افزایش یافت.

نیکی ژاپن با افت 0.6 درصدی در هفته گذشته 2.6 درصد سقوط کرد، در حالی که بلو چیپ چین 1.8 درصد کاهش یافت. XRP کاهش را به زیر سطح 0.75 دلار افت کرد، در حالی که ADA در تلاش است تا بالاتر از حمایت 1.0 دلار باقی بماند. مجله افیکسکار – اخبار فوری فارکس : سهام آسیایی روز دوشنبه در آستانه یک هفته مملو از جلسات بانک مرکزی و داده های تورم ایالات متحده، سقوط کرد. پیروزی لوپن میتواند موجی از شوک را به فرانسه و اروپا وارد کند، مانند رأی بریتانیا در سال ۲۰۱۶ به خروج از اتحادیه اروپا. در یک روز تقریباً 3 درصد کاهش یافت. سنتیمنت در بازارهای سهام محتاطانه بود، به طوری که گسترده ترین شاخص سهام آسیا-اقیانوسیه ام اس سی آی در خارج از ژاپن 1.0 درصد کاهش یافت. یورو به لطف پیروزی راست افراطی در دور اول انتخابات ریاست جمهوری فرانسه، افزایش یافت. ETH زیر 3200 دلار معامله شد و ممکن است زیر 3150 دلار کاهش یابد.

اما تاثیر آن در روز چهارشنبه کاهش یافت. رئیس فدرال رزرو کلیولند (Mester) هم گفته که باید مقامات با جدیت بیشتری برای مقابله با رشد سریع تورم عمل کنند. سهام چینی که روز قبل به بالاترین سطح چهار هفتهای رسیدند، 0.6 درصد از دست دادند در حالی که شاخص هنگ کنگ 1.3 درصد سقوط کرد. مجله افیکسکار – اخبار فوری فارکس : سهام در سرتاسر آسیا صبح چهارشنبه سقوط کرد و در بحبوحه نگرانیها در مورد رکود، تورم و قیمتهای بالای نفت که باعث تقویت دلار امن شد، ضرر دیشب در وال استریت افزایش یافت. امروز داده های تورمی آمریکا منتشر خواهند شد. او گفته که فدرال رزرو هنوز در ابتدای مراحل افزایش نرخ بهره است و نرخ بهره آمریکا میتواند در سال ۲۰۲۲ به محدوده ۳ تا ۳٫۵۰ درصدی افزایش یابد و در سال ۲۰۲۳ هم از ۴ درصد عبور کند. تحلیلگران بر این باورند که افزایش نرخهای بهره محیطی را ایجاد کرده که بایستی از خریدهای شتابزده خودداری کرد. او گفته که اگر رکود اقتصادی هم در کار باشد، باز هم باید نرخ بهره را افزایش داد!

هر سه شاخص اصلی وال استریت با جهش سهامهای فناوری از جمله Apple Inc (NASDAQ: AAPL) و شرکت مایکروسافت (NASDAQ: MSFT) و همچنین سهام بانکهایی که با چشمانداز نرخهای بهره بالاتر ایالات متحده حمایت میشوند، بالاتر بسته شدند. سرمایهگذاران در سراسر طبقات دارایی، به سرعت و زمانبندی افزایش نرخ بهره توسط بانکهای مرکزی در سراسر جهان فکر میکنند. Manishi Raychaudhuri، استراتژیست سهام آسیا-اقیانوسیه در BNP Paribas (OTC:BNPQY)، گفت که نوسانات بازار همچنان ادامه دارد زیرا سرمایه گذاران سعی می کنند بفهمند بانک های مرکزی چقدر، با چه سرعتی نرخ های بهره را افزایش می دهند. وی گفت: موضوع اصلی بازار، سیاست های پولی بانک های مرکزی است. او گفت: «من فکر میکنم نوسانات ادامه خواهد داشت … با این وجود، نزدک کامپوزیت امسال پس از یک ژانویه بدشگون 9.2 درصد کاهش داشت. گستردهترین شاخص سهام آسیا-اقیانوسیه اماسسیآی در خارج از ژاپن با افزایش 3 درصدی سهام فناوری بورس هنگکنگ، 1 درصد رشد کرد. نیکی ژاپن 0.9 درصد رشد کرد.

هر اونس طلا با 0.05 درصد کاهش به 1824.21 دلار رسید. بعداً به 0.33 درصد افزایش یافت. نیکی ژاپن تقریباً 1 درصد رشد روز خود را آغاز کرد و قبل از شروع یک افت ثابت که آن را به محدوده منفی نزدیک کرد. قیمت هر بشکه نفت برنت با 0.58 درصد کاهش به 90.95 دلار رسید. نفت خام روند صعودی خود را از سر گرفت زیرا کاهش شدید ذخایر آمریکا که بر تنگنای مداوم در بازار تاکید داشت. در همین حال، بلو چیپ چین 0.52 درصد سقوط کرد و هانگ سنگ هنگ کنگ 0.31 درصد عقب نشینی کرد. بهترین شرایط معاملاتی را با بروکر HYCM تجربه کنید و هم اکنون افتتاح حساب کنید. اخبار فوری فارکس – مجله افیکسکار: در حالی که سرمایه گذاران در بحبوحه ابهامات پیرامون چشم انداز تورم و نرخ های بهره، موضع محتاطانه تری اتخاذ کردند، سهام های جهانی متاثر از بخش فناوری در معاملات آسیایی کاهش یافتند.

مجله افیکسکار – اخبار فوری فارکس : سهامهای آسیایی روز دوشنبه بدنبال صعود وال استریت رشد کردند. جو بایدن، رئیسجمهور ایالات متحده نیز در اواخر روز با جروم پاول، رئیس فدرال رزرو دیداری نادر خواهد داشت. جان ویلیامز رئیس فدرال رزرو نیویورک و جیمز بولارد رئیس فدرال رزرو سنت لوئیس روز چهارشنبه در رویدادهای جداگانه سخنرانی خواهند کرد. لورتا مستر، رئیس فدرال رزرو کلیولند، یک روز بعد در مورد چشم انداز اقتصادی صحبت خواهد کرد. گزارش مشاغل ایالات متحده، از جمله حقوق و دستمزد غیرکشاورزی، نیز روز جمعه ارائه می شود. فدرال رزرو قرار است کاهش ترازنامه 8.9 تریلیون دلاری خود را آغاز کند و کتاب بژ خود را در روز چهارشنبه منتشر کند.

همچنین نگرانی سرمایه گذاران وضعیت چین بود که با شیوع جدید COVID-19 دست و پنجه نرم می کند. سهام چین 0.4 درصد کاهش یافت، اگرچه شاخص هنگکنگ ثابت بود. در بازار فارکس، چشم انداز انقباض کمی در ایالات متحده، دلار را در برابر سبدی از ارزها نزدیک به بالاترین حد دو سال اخیر نگه داشت. اوراق خزانه داری ایالات متحده پیش از انتشار صورتجلسه فدرال رزرو قبل از ثابت ماندن، به شدت فروخته بود. بازده اوراق 10 ساله خزانه داری در اوایل آسیا در روز پنجشنبه تغییر چندانی نداشت و در 2.590% بود، در حالی که بازدهی اوراق دو ساله اندکی کاهش یافت و در 2.4511% ایستاد.

در همین حال پس از اینکه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو ایالات متحده، افزایش نرخ بهره، هوشیاری در مورد تورم و انعطافپذیری اقتصادی را اعلام کرد، اوراق قرضه سقوط کردند. قیمت طلا نیز در روز جمعه افزایش یافت و به بهترین رشد هفتگی خود از ماه می 2021 رسید. قیمت آن با 0.3% کاهش به 1.10335 دلار رسید و بالاتر از پایین ترین سطح روز معامله شد. این هفته حدود 1.8 درصد از دست داده است که بدترین هفته یورو از ژوئن 2021 خواهد بود. در بازارهای ارز، یورو جایگاه بیشتری را از دست داد و در بدترین هفته خود در برابر دلار در 9 ماه گذشته قرار گرفت. اخبار فوری فارکس : سهام آسیا پاسیفیک عمدتاً در صبح روز چهارشنبه افزایش یافت. جروم پاول، رئیس فدرال رزرو روز پنجشنبه اظهارات خود را از چهارشنبه تکرار کرد که از افزایش یک چهارم درصدی اولیه در نرخ معیار بانک حمایت خواهد کرد.

توسط دکتر ژند

دکتر ژند