مشخصات ، قیمت و خریدجارو برقی بوش مدل Bosch BGLS482200 فروشگاه هاتف پخش | سناپویان

بدنه ی جاروبرقی بوش را به صورت یک دست از پلاستیک مرغوب ساخته‌اند، از این رو شاهد هیچ گونه خط و خراشی در بدنه نمی باشید، بنابراین می توان مدت های طولانی از آن استفاده نمایید. همچنین وجود چرخ های بزرگ و کارآمد که برای این جاروبرقی کار گذاشتند باعث می شود که بر روی هر سطحی به راحتی به حرکت درآید. بر روی بدنه ی جاروبرقی چند دکمه را‌ کار گذاشته اند، یکی از آن ها وظیفه ی خاموش روشن شدن دستگاه و دیگری وظیفه ی سیم جمع کن را برعهده گرفته و همچنین وجود دکمه‌ای که به صورت غلطکی جهت قدرت تنظیم مکش تعبیه شده است. هزینه ارسال جارو برقی بوش در زمان تحویل به مشتری ، توسط مشتری پرداخت می شود .

وجود دکمه ای جهت جمع کردن سیم از آویزان شدن و بی نظمی که توسط آن برای محیط به وجود می آید، جلوگیری می کند. همچنین وجود دکمه های جهت تنظیم مکش این امکان را برای کاربران فراهم می‌نماید تا بنا به نیاز خود قدرت مکش جاروبرقی را تنظیم کنند. همچنین وجود چراغ نشانگر پر بودن مخزن کاربران را نگاه می سازند که در اسرع وقت اقدام به تخلیه ی آن نمایند. طیف گسترده رنگ ها و مدل ها یکی از بزرگترین مزیت های جارو برقی بوش محسوب می شود.

جاروبرقی ارگومکس بوش مدل 3600 ا Boosh

این قدرت نه تنها بر روی سرعت مکش جاروبرقی تأثیر می‌گذارد، بلکه طول عمر دستگاه و میزان استفاده از آن را نیز تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. موتور جاروبرقی‌های بوش دارای قدرت و توان بالایی هستند چرا که این کمپانی تبحر زیادی در تولید قطعات مختلف دارد بنابراین تلاش کرده است تا از بهترین و باکیفیت‌ترین وسایل جهت ساخت موتور جاروبرقی‌های خود استفاده کند. اکثر جاروبرقی‌های بوش دارای موتور با توان اسمی بین ۱۸۰۰ تا ۳۰۰۰ وات هستند. این میزان قدرت به خصوص در جاروبرقی‌های جدید بوش امکانی را فراهم کرده‌است که کاربر بتواند بدون نیاز به خاموش/روشن کردن دستگاه به مدت طولانی از آن استفاده نماید. با این تفاسیر شما می‌توانید با توجه به نیاز خود و متراژ منزل یا محل کارتان جاروبرقی مناسب را از خانه بوش خریداری نمائید. جاروبرقی‌های بوش در بازه قیمتی سه میلیون تا پنچ میلیون تومان هستند که این قیمت گذاری با توجه به امکانات و تکنولوژی‌ها آن‌ها صورت می‌گیرد.

  • در واقع این قابلیت قادر است هوا را با سرعت زیاد به گردش درآورد و با این وجود گرد و غبار را از محیط براید.
  • بنابراین می توانید با خیالی آسوده آن را به دنبال خود بکشید و هر محیطی را جارو کشیدن نمایید نگرانی از بابت پاره شدن آن نداشته باشید و همچنین باعث می‌شود که در زمان جاروکشی خسته نشوید.
  • یکی از مزایای تولیدات لوازم خانگی بوش سطح بهینه مصرف انرژی در آ‌ن‌ها است که جاروبرقی‌های این برند نیز از این قاعده مستثنی نیستند.
  • بر روی بدنه ی جاروبرقی چند دکمه را‌ کار گذاشته اند، یکی از آن ها وظیفه ی خاموش روشن شدن دستگاه و دیگری وظیفه ی سیم جمع کن را برعهده گرفته و همچنین وجود دکمه‌ای که به صورت غلطکی جهت قدرت تنظیم مکش تعبیه شده است.
  • شایان به ذکر است صدای خروجی این جارو برقی در زمان فعالیت متوسط است از این رو در هنگام نظافت باعث آزار و اذیت افراد نمی شود.
  • که به نوبه خود هم برای جارو و هم برای سلامتی افرادی که در معرض کار با جارو هستندبسیار ضروری است .این فیلتر می تواند تا 99/95 درصد گرد و خاک و باکتری ها را فیلتر کند.

بوش با تولید لوازم خانگی کم مصرف، در مقایسه با 15 سال گذشته تا 80% در مصرف برق و تا 60% در مصرف آب خانوارها صرف جویی کرده است. لوازم خانگی بوش با مصرف بهینه انرژی نه تنها به کاهش هزینه‌های خانوار کمک می‌کند، بلکه در محافظت از محیط زیست نیز تاثیر فراوان دارد. امروزه بیشتر تولید کنندگان جاروبرقی در ساختار محصولات خود جهت کسب رضایت و محبوبیت از فیلتر هوا استفاده می کنند، وجود آن را برای جاروبرقی می‌توان یک آپشن حساب نمود. بوش نیز برای آنکه از قافله عقب نماند در ساختار جارو برقی از فیلتر ضد آلرژی استفاده کرده است. این قابلیت را همه ی جارو برقی ها ندارند مدل های مشابه ی مثل(جارو برقی فلیپس مدل9176)از ریموت کنترل روی دسته بهره می برند.تا شما بتوانید بدون خم شدن و گرفتن وقت زود عمل جارو برقی را تنظیم کنید. مثلاآن را خاموش یا روشن کند و یا مقدار مکش را برحسب نیاز کم و زیاد کند.

جاروبرقی بوش BGLS482200

در واقع قابلیت Power Protect وظیفه ثابت نگه داشتن قدرت مکش جارو برقی را بر عهده دارد. با حضور پر افتخار این قابلیت حتی زمانی که کیسه جاروبرقی پر باشد نیز به آن صورت که انتظار دارید مکش و توان جاروبرقی ثابت می‌ماند. این قابلیت فقط مختص به جاروبرقی های بوش می باشد، در این صورت میتوان بیان کرد زمانی که جاروبرقی فاقد این ویژگی باشد باعث شود که نتیجه مطلوبی از جاروکردن حاصل نفرمایید. موتور به عنوان قلب هر وسیله ی برقی به حساب می آید، جارو برقی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

مشخصات ، قیمت و خریدجارو برقی بوش مدل Bosch BGLS482200 فروشگاه هاتف پخش | سناپویان

توسط دکتر ژند

دکتر ژند