محرک پکن هنگ سنگ را بالاتر از سطح قابل توجه بلند مدت حرکت می دهد


شاخص هانگ سنگبه نظر می رسد پس از افزایش ریسک جهانی پس از تلاش های تحریک آمیز اخیر چین برای ایجاد ثبات در بخش املاک، به شدت افزایش یافته است.

آاگرچه، باید گفت که شاخص کاهش یافته است از اوایل ژوئیه، هفته گذشته با فروختن سهام جهانی در واکنش به احساسات جنگ طلبانه که توسط مقامات فدرال رزرو متعدد بیان شد، سرعت خود را افزایش داد.تیاو شاخص هانگ سنگ در سطوح نسبتاً پایین باقی می ماندوهم چنین نه بوده تعدادی از عوامل محلی کمک می کند که مطمئناً وزن را تعیین می کنند شاخص پایین.

را وخیم، گسترده تر بخش املاک و اخیر خشکسالی با تجربه در چین شروع به داشتن یکn تاثیر بر منبع تغذیه محلی و در حالی که اثرات لزوماً گسترده نیست، اصطکاک بیشتری را به ماشین اقتصادی اضافه می کند.

با این حال، پکن اقدامات مالی حمایتی را در قالب ضمانت برای صدور اسکناس های میان مدت (تامین مالی بدهی) برای توسعه دهنده املاک، Longfor Group Holdings اعلام کرد. آخرین تلاش‌های تحریک‌آمیز در پی اخباری است که در اوایل این هفته منتشر شد مبنی بر اینکه نرخ اولیه وام یک ساله (LPR) با 5 واحد کاهش به پایین‌ترین سطح 3.65 درصدی رسیده است. در حالی که LPR 5 ساله برای دومین بار در سال جاری کاهش یافت، این بار با 15 واحد کاهش به 4.3 درصد رسید. یک محیط محرک بیشتر تمایل به حمایت از سهام دارد.

با این پس‌زمینه است که نگاهی به نمودار روزانه می‌اندازیم شاهد رد شدن بود را 19,180.تیاو از اهمیت ویژه ای برخوردار است مرحله(به نمودار ماهانه زیر مراجعه کنید)به این معنی که می تواند به عنوان یک سکوی پرتاب در پشت برای تلاش های تحریک آمیز پکن عمل کند. تا کنون این اخبار با استقبال خوبی مواجه شده است زیرا شاخص شکاف داشته و بالاتر بسته شده است.

20284 نزدیکترین سطح باقی می ماند مقاومت به دنبال آن خط روند نزولی و 23.6% فاصله دارد. فیب اصلاح (21,291) از حرکت 2021-2022.

نمودار روزانه Hang Seng

محرک پکن هنگ سنگ را بالاتر از سطح قابل توجه بلند مدت حرکت می دهد

منبع: TradingView آماده شده توسط ریچارد اسنو

بزرگنمایی، با نگاهی به نمودار ماهانه، سطح قابل توجهی را که در گذشته به عنوان حمایت عمل کرده است، مشاهده می کنیم، جلوگیری از کاهش قیمت تا حدی.پرایس اکشن دیروز این سطح را آزمایش کرد و رد قابل توجهی برای حرکت بالاتر را نشان داد.با این انگیزه است که می‌توانیم شاهد حرکتی بالاتر، به سمت خط روند نزولی، پیش از سخنرانی جروم پاول در روز جمعه در عقب‌نشینی جکسون هول باشیم.

نمودار ماهانه Hang Seng

محرک پکن هنگ سنگ را بالاتر از سطح قابل توجه بلند مدت حرکت می دهد

منبع: TradingView آماده شده توسط ریچارد اسنو

یادداشتی در مورد پتانسیل افزایش نوسانات در آخر هفته

با این حال، چیزی که باید در نظر داشت، آغاز جکسون هول است Eاقتصادی اسسمپوزیومی که قرار است روز پنجشنبه برگزار شود با تشریفات، با جلسات اصلی در روزهای جمعه و شنبه.تیاو رویداد توسط بسیاری به عنوان یک شبه دیده شده است-افنشست و پتانسیل حرکت بازارها را دارد.بازارها علاقه مند خواهند شد سخنرانی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در روز جمعه به خصوص که فدرال رزرو از هدایت رو به جلو دور شده است مترپیمودن یک مسیر از پیش تعیین شده برای افزایش نرخ در آینده، جلسه به جلسه جایگزین خواهد شد، وابسته به داده ها رویکرد.

هر گونه برداشت شاهین یا نزولی هستند احتمالاً بر دارایی های ریسک تأثیر می گذارد، مانند بازارهای سهام، و بنابراین منطقی است که موجی از آن را فرض کنیم مرتفع نوسانات به آخر هفته می روند.

— نوشته ریچارد اسنو برای DailyFX.com

با ریچارد در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @RichardSnowFX
منبع: https://www.dailyfx.com/forex/analyst_picks/todays_picks/richard_snow/2022/08/25/Beijing-Stimulus-Propels-Hang-Seng-Above-Significant-Long-Term-Level-RS.html

توسط دکتر ژند

دکتر ژند