قیمت دستگاه حضور و غیاب شرکت داده پردازان 021284243 | مجله حضور و غیاب

تاریخچه ساعت حضور و غیاب یا همان دستگاه کارت ساعت به قرن ۱۹ بازمی­ گردد. شاید بدانید که در آن زمان بیشتر افراد در اروپا و آمریکا به جای داشتن کسب و کار شخصی در کارخانه های بزرگ مشغول به کار می ­شدند و کنترل تردد و ساعت حضور و غیاب کارکنان، اهمیت بالایی داشت. در این دوره حجم کار کارخانه ها و سازمان ها به قدری زیاد بود که نیاز مبرم به نظارت و تجزیه و تحلیل دقیق کارکرد پرسنل در راستای سود بیشتر و همچنین موفقیت شغلی، نمایان شد. در صورتی که برای کسب اطلاعات در مورد تاریخچه ساعت حضور و غیاب کنجکاو هستید می توانید با ما همراه شوید.

معرفی دستگاه حضور غیاب از برندهای مختلف

قیمت دستگاه حضور و غیاب و کارایی های دستگاه ها از مهمترین فاکتورهای انتخاب محسوب میشوند و ما گلچینی از بهترینها و ارزان ترینها جمع آوری کرده ایم تا مدیریت تردد پرسنل برای شما هرچه آسانتر انجام شود. سلام در صورتی که دستگاه حضور و غیاب شما از نوع ترکیبی یا چندمنظوره و با امکان شناسایی توسط چند نوع فاکتور باشد (اثرانگشت، چهره، کارت، کد و…)، در صورتی خرابی یک ماژول، از مابقی فاکتورها میتوانید استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر پیشنهاد میشود مقاله دستگاه های حضور و غیاب چندعاملی یا چند فاکتوری را بخوانید. سلام دوست عزیز فرایند ثبت و تعریف اثر انگشت که به آن Register هم میگن، فرایندی سریع و راحت هست.

دستگاه ساعت زنی【دستگاه ثبت ورود و خروج و حضور و غیاب】

قیمت دستگاه حضور و غیاب شرکت داده پردازان 021284243 | مجله حضور و غیاب

در عصر تکنولوژی هنوز هم افراد زیادی برای حفظ اطلاعات شخصی و حریم خصوصی در نقاط مختلف جهان مشکل دارند. رمزهای شخصی که فراموش می شود و کارت های عبوری که دزدیده می شوند شناسایی افراد را دچار مشکل می کنند. به همین دلیل استفاده از ساعت بیومتریک یا دستگاه کارت ساعت در کنار یک نرم افزار حضور و غیاب حرفه ای روز به روز در حال افزایش است.

دستگاه حضور و غیاب مدل T-283011

این نوع ساعت حضور و غیاب با اسکن اثر انگشت و یا سایر اعضای بدن افراد (مانند چشم یا صدای فرد) اقدام به ثبت اطلاعات می­ کنند. البته باید دانست که با وجود تکنولوژی فوق العاده ی دستگاه های بیومتریک، به دلایل مختلفی هنوز سازمان های زیادی هستند که تمایل به استفاده از دستگاه های کارتی و غیر بیومتریک دارند. با استفاده از نرم افزار حضور و غیاب امکان ثبت مرخصی و کسر مرخصی استفاده شده از مرخصی مانده، امکان ثبت ماموریت پرسنل، ثبت تردد فراموش شده، ثبت و محاسبه میزان اضافه کار، ثبت کسر کار (تاخیر در ورود یا تعجیل در خروج) و … با استفاده از نرم افزار و دستگاه حضور و غیاب می توان به راحتی و بدون اتلاف زمان، تردد پرسنل را بررسی و بر اساس آن حقوق و دستمزد را با کمترین میزان خطا در محاسبات پرداخت نمود. در بازار شما میتوانید دستگاههای حضور و غیاب را با قیمتهای متفاوتی تهیه کنید. اتصال به دستگاههای حضور و غیاب به دو صورت وایرلس (بیسیم) و سیمدار امکان پذیر است.

افراد تمایل دارند هنگام برقراری تعاملات امنیت و راحتی شان تضمین شده باشد. بیومتریک در مقابل روش های معمول مانند گذرواژه ها راه حل قانع کننده ای برای شناسایی ارایه می دهد. استفاده از خصوصیاتی که صرفا متعلق به یک نفر است، احتمال خطا و اشتباه را به صفر می رساند. در نتیجه برای کسب و کارهایی که به دنبال افزایش امنیت و کارایی کارمندان هستند، استفاده از فناوری های بیومتریک مهم بنظر می رسد. ثبات در ردیابی زمان کارمندان و توانایی تهیه فوری حضور و غیاب هر کارمند از سیستم مدیریت زمان می تواند بهترین راه حل برای محافظت از شرکت شما در زمان ممیزی باشد. کارکنان یکی از منابع کلیدی یک سازمان و حیاتی ترین منبع نوآوری و رشد کسب و کار در آینده هستند.

  • دستگاه‌های حضور و غیاب ویردی تنوع بالایی دارد اما در بسیاری از ویژگی‌ها و مشخصات یکسان هستند.
  • یک مجموعه تولیدی و صنعتی با وسعت فیزیکی گسترده و تجهیزات فراوان و گران‌بها را در نظر بگیرید.
  • از آنجا که کارکنان برای ثبت ساعت تردد خود تنها به کارت ساعت زنی نیاز دارند لذه ممکن است برخی از افراد کارت خود را در اختیار دیگران قرار دهند و در ثبت ساعت حضور خود تقلب کنند.
  • اگر دستگاه ساعت زنی از چندین روش احراز هویت از جمله کارت، اثر انگشت و چهره به طور همزمان پشتیبانی کند، دارای قیمت بالاتری است.
  • البته این مورد تنها در کوتاه مدت به سازمان ها نمود پیدا می کند و در دراز مدت به صرفه بودن ان مشخص می شود.

توسط دکتر ژند

دکتر ژند