فارکس ایرانی: آن را آسان نگه دارید (و احمقانه)

در جدول زیر سعی کرده ایم که توضیحات اجمالی در مورد این بروکر به شما بدهیم. با تشکر از توضیحات جامع و کاملتون. در این پادکست صوتی که توسط استاد مجیدی راد توضیحات کوتاهی در مورد فارکس داده شده است، با مفهوم فارکس چیست آشنا خواهید شد. سرمایه ها را بیمه می کند که در بروکرهای دیگر هم وجود دارد اما بیمه returns مخصوص این بروکر است که تا 5 میلیون یورو از سرمایه ها حفاظت می کند. بیمه مدنی که بروکر روبوفارکس ارائه می کند در هیچ بروکر دیگری نیست. ریکوت، موقعیتی است که در آن یک بروکر نمیتواند یا نمیخواهد یک سفارش را در قیمت ثبت شده انجام دهد و سفارش را با ارائه قیمتی جدید به ما برمیگرداند. با علاقه همه چیز را بازگو می کرد و از من می خواست که پیشنهادات خودم را ارائه دهم.

بروکر Alpari در حال حاضر بیشتری کاربران ایرانی بازار فارکس را در خود جمع کرده است و این میتواند نشانه مهمی برای انتخاب آن باشد. حتی به زیر 38000 دلار رسید و در حال حاضر (04:09 UTC) در حال تثبیت زیان نزدیک به 38400 دلار است. فیبو گروپس از سال 1998 به معامله گران در حال خدمات رسانی می باشد و یکی از با سابقه ترین بروکر های فارکس است. یکی از ویژگی ها و مزایای برجسته بروکر آمارکتس این است که امکان بهره مندی از اهرم های بالا را در اختیار افراد قرار میدهد و کاربران میتوانند حتی از لوریج 1:1000 نیز استفاده کنند.

استراتژی های به کار گرفته شده برای این نحوه سرمایه گذاری در بازار فارکس نیز بیشتر به تحلیل جفت ارز ها در تایم فریم های کوتاه تمرکز دارند. واریز و برداشت این بروکر از طریق بانک های ایران انجام می شود. این موارد همگی جزء مزایای انجام معامله در بازار فارکس محسوب می شود و همین امر نیز باعث شده تا این بازار با استقبال بسیار ویژه ای از طرف سرمایه گذاران سراسر جهان از جمله ایران مواجه شود. در آن واریز کرده و بیش از 3 لات در ماه معامله می کنند.سرعت این VPS ها بسیار خوب بوده به این خاطر که نزدیک به سرور بروکر هستند.

و درصدی از سود را با فردی که معامله ها را انجام می دهد شریک می شود. در روبوفارکس میتوانید با پرفکت مانی، وبمانی، اتریوم، بیتکوین، AdvCash ، AstroPay و کریپتوهای دیگر واریز و برداشت را انجام دهید. این بدان معناست که اگر معاملهی بازی هم در بروکری دیگر دارید، میتوانید به همان شکل، حسابتان را به آمارکتس منتقل کنید و معاملهی خود را در همان حالت، ادامه دهید. اگر تا به حال به یک کشور خارجی سفر کرده باشید، همیشه می بایست یک صرافی ارز در فرودگاه پیدا و کنید و پولی که در کیف پولتان دارید را به ارز مورد پذیرش در کشوری که سفر کرده اید، تبدیل کنید. اگر به قیمتهای خرید و فروش دقت کرده باشید متوجه خواهید شد که قیمتهای خرید همواره چیزی بیشتر از قیمتهای فروش هستند؛ یعنی شما اگر یک سهم را در قیمتی بخرید و آن سهم هیچ نوسانی نداشته باشد این سهم را در قیمت پایینتری میفروشید! قیمت بیت کوین به بالای مقاومت 20000 دلار صعود کرد. تمام مراحل به صورت ویدیو در لینک زیر گذاشته شده است.

همچنین تحلیلگران به IG Trading به عنوان یک منبع موثق قابل اعتماد در تحلیل بازار نگاه می کنند. به عنوان مثال، EUR/USD که یورو در مقابل دلار است، یک جفت ارز به حساب میآید. به عنوان مثال، ساعات تجارت فارکس دوشنبه ساعت ۱۲: ۰۲ صبح تا جمعه ساعت ۱۱: ۰۰ بعد از ظهر (EET) است. برای افتتاح حساب در آمارکتس و کامل کردن ثبت نام فارکس نیاز دارید تا مشخصات ثبت این کارگزاری را بدانید. پس از داغ شدن بحث ورود به بازار فارکس، افراد زیادی به قصد کلاهبرداری، با سایت هایی مشابه به سایت آمارکتس سعی در گمراه کردن کاربران داشتهاند. یا شاید تازه با عبارت هایی مثل “فارکس” یا “سرمایه گذاری در فارکس” آشنا شدید و این سوال ها در ذهن تون شکل گرفته که فارکس چیست؟

پس هرکسی که در فارکس معامله میکند، یک معاملهگر یا تریدر است. بعد از سرمایه گذاری، معاملاتی که آن تریدر در حساب خودش وارد کند، به صورت اتوماتیک و در لحظه، در حساب سرمایه گذار هم کپی می شود. این کارگزاری بیش از 600 نماد معاملاتی را ارايه کرده که با استفاده از پلتفرم اختصاصی خود (پلتفرم نت ترید ایکس)، میتوان نمادهای جدید معاملاتی را ایجاد کرد و در نتیجه، نزدیک به 30 هزار نماد مختلف در اختیار تریدر قرار دارد. در حالی که اکثر بروکرهای مناسب بازار ایران حساب های سواپ فری با محدودیت زمانی دارند، بروکر آمارکتس برای رعایت حال کاربران ایرانی خود، حساب های استاندارد و اسپرد ثابتش را بدون سواپ یا اسلامی کرده است. برای ورود به کابین شخصی خود، ایمیل حاوی اطلاعات کابین شخصی را باز کنید.

آنها را مطالعه کنید. موضوعاتی است که اگر دربارهشان سوال دارید این مقاله را مطالعه کنید. سطح علمی این تحلیل ها بسیار بالا بوده اما اگر دوست دارید از تحلیل های بورسا استفاده کنید به صفحه تحلیل و سیگنال فارکس بورسا سر بزنید. علاوه بر پلتفرم ها و حساب های بسیار خوب روبوفارکس، باید به حساب اشاره کنیم که پلتفرم مخصوص خودش را دارد. در این قسمت سعی کرده ایم تا شما را با گستره این کالاها آشنا کنیم. تحلیل گران حاذقی جذب بروکر آمارکتس شده اند که با سیستم نظرسنجی، کالا و جفت ارزهای محبوب معامله گران را تحلیل کرده و به صورت رایگان در اختیار عموم قرار می دهند. بروکرهای بزرگتر تقریبا 10هزار سهام و کالا و ارز مختلف را برای معامله ارائه می دهند و بروکرهای کوچک فقط فارکس دارند. بعد از ثبت نام و احراز هویت در وبسایت وی شارژ (با ارائه کردن تصویر مدرک هویتی)، دسترسی شما به تمامی خدمات این صرافی باز بوده و به سادگی میتوانید آخرین قیمت هر کدام از روشها (تتر، وبمانی، پرفکت مانی، دلار، یورو و …) را مشاهده کرده و درخواست خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن انجام شود. بازار فارکس از جمله تجارت هایی است که به راحتی می توان در آن به معامله پرداخت و سود بسیاری را کسب کرد و با توجه به تغییر قیمت ارزها هر زمان از شبانه روز که دلتان بخواهد می توانید به معامله بپردازید.

ما ابتدا مراحل ثبت نام را به صورت تصویری نشان می دهیم. پس از کامل کردن ویدئو ثبت نام، مراحل احراز هویت را می توانید از طریق ویدئو مشاهده کنید. را به عنوان اعتبار دریافت کنید. این خدمات رایگان نیست و شما به عنوان مشتری باید هزینه اش را بپردازید تا از این خدمات بروکر آمارکتس استفاده کنید. دیگر مهم نیست که اسم بروکر را چطور تلفظ می کنید. هرچند تلفظ درست اسم بروکر در درآمدزایی شما تاثیر ندارد. تلفظ درست نام این بروکر اِی مارکتس هست ولی بیشتر پارسی زبانان آن را به صورت آمارکتس می خوانند. شاید در حال حاضر تنها بروکر فعال در ایران باشد که در هفت روز هفته و به صورت 24 ساعته از کاربرانش پشتیبانی می کند.

توسط دکتر ژند

دکتر ژند