عدم نمایش محصولات ناموجود | foulka

از جمله مصارف آن می توان به ساخت قطعات خودرو، ساخت رادیاتورها اشاره صنایع مفتولی نمود. از این محصول به عنوان مواد یا محصول اولیه برای ساخت انواع دیگر مفتول‌ها استفاده می‌شود، همچنین از دیگر کاربرد‌های آن می‌توان به ساخت حصارکشی و ساخت قفس اشاره کرد. سیم گالوانیزه زنجان با طول 2.5 و عرض 1.25 متر دارای ضخامت 1.25 میلی متر و وزن 31.25 کیلوگرم می باشد. سیم مفتول با طول 2 و عرض 1 متر دارای ضخامت 1.5 میلی متر و وزن 24کیلوگرم می باشد. سیم مفتول با طول 2.5 و عرض 1.25 متر دارای ضخامت 1.5 میلی متر و وزن 37.5 کیلوگرم می باشند. بنابراین در هنگام تهیه سیم مفتول حتماً باید به این مورد توجه داشته باشید که کیفیت سیم تهیه شده بسیار بالا باشد.

  • سیم مفتول برنجی یکی از ابزارآلاتی که در صنایع مختلف استفاده های بسیاری دارد و کاربرد و خرید و فروش آن در صنایع امروزه بسیار زیاد شده است.
  • قیمت مفتول برنج را بر اساس وزن آن تعیین می‌کنند و برحسب گرم سنجیده می‌شود.
  • علم و صنعت به عنوان اولین شرکت انجام کشش استیل در ایران
    علم و صنعت به عنوان اولین تولید کننده میلگرد و دیگر محصولات با فرایند کشش استیل، توانسته است تا نام خود را در بین انواع شرکت های مختلف کشور به شهرت برساند.
  • مقاومت کششی سیم مفتول برنج بیشتر و بهتر از سیم مسی است و در نهایت رسانایی الکتریکی مفتول مسی بیشتر از همان اندازه مفتول برنجی است.

عدم نمایش محصولات ناموجود | foulka

شما در این مرکز فروش مفتول برنجی می‌توانید با پشتیبانی کامل و از منزل خود، انواع سیم‌ها و کابل‌ها را خریداری کنید. سیم مفتول برنجی یکی از ابزارآلاتی که در صنایع مختلف استفاده های بسیاری دارد و کاربرد و خرید و فروش آن در صنایع امروزه بسیار زیاد شده است. برای اطلاع از قیمت روز مفتول برنجی می توانید از طریق اطلاعات تماس، با کارشناسان فروش مجموعه ورق فنری بهُلر تماس حاصل نمایید. ضمناً با عضویت در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام مجموعه بُهلر، شما هم می توانید از امکانات فوق بهره مند شوید. برنج آلیاژی از مس و روی است که در آن مس فلز پایه و درصد روی بین 5 تا 40 درصد متغیر است.با تغییرات میزان روی در این آلیاژ محصولاتی با خواص متفاوت به وجود می آیند که هرکدام مصارف خاص خود را دارند.

مفتول برنجی – قیمت فروش سیم مفتولی برنجی

مقطع سیم برنج به شکل مربع، گرد و شش‌ضلعی است که هرکدام از آن‌ها کاربردهای خاصی دارند. سیم برنجی از آلیاژ برنج ساخته می‌شود و همان‌طور که گفته شد سازه‌های برنجی یک محصول آلیاژی هستند. سیم برنجی به‌صورت نرم، سخت و نیمه جامد تولید و عرضه می‌شود که هرکدام از آن‌ها کارکردهای خاصی دارند. سیم  مفتول برنجی به صورت آلیاژی از فلز مس و روی می‌باشد که مقدار مس در آن می‌تواند متفاوت باشد، سیم برنجی معمولا به صورت گرد، نیم گرد و مسطح وجود دارد. مفتول مسی جهت ساخت رخت‌آویز، قفس، صنایع مختلفی مانند صنایع آشپزخانه، خودروسازی و …

برنج آلیاژی است که از دو عنصر مس و روی تشکیل می شود و میزان عنصر روی در این ترکیب بیشتر می باشد. قیمت مفتول برنج را بر اساس وزن آن تعیین می‌کنند و برحسب گرم سنجیده می‌شود. مفتول برنج دارای زیبایی خاصی هست چرا که این سیم‌ها طلایی‌رنگ هستند، همین عامل باعث می‌شود در ساخت انواع اکسسوری همچون گردنبند و دستبند هم کاربردی باشد.

قیمت های مفتول های برنجی تابعی از قیمت جهانی و قیمت بازار داخلی می باشد و این  امر باعث نوسان قیمت در این محصول می شود. آلیاژ برنج B70 زمانی که در ترکیب ساخت برنج، عنصر مس بیشتر شود، به وجود می آید. این ویژگی باعث می شود برنج انعطاف پذیری بیشتری داشته باشد و فرم پذیر باشد. از جمله کاربردهای این آلیاژ برنج در ساخت سماور و قطعات الکترونیکی می باشد. آلیاژ برنج B65، آلیاژی سخت می باشد که هادی الکتریکی خوبی است.

کودتای پریگوژین به نفع تهران تمام شد؟

توسط دکتر ژند

دکتر ژند