شارژ کارتریج Hp شارژ کارتریج پرینتر اچ پی در محل

شارژ کارتریج Hp شارژ کارتریج پرینتر اچ پی در محل

کارتریج‌های اصلی همان کارتریج‌های اورجینال هستند که توسط شرکت سازنده پرینتر تولید می‌شوند و کیفیت بسیار خوبی دارند. در این کارتریج‌ها از مواد مرغوب استفاده شده و طول عمر بالایی دارند. اما قیمت آن‌ها نیز بالا است و در برخی مواقع برابر با هزینه یک پرینتر جدید می‌باشد.

ابتدا توسطلینک ثبت نام در منوهای اصلی سایت فرم عضویت را تکمیل نمایید و سپس آگهی خود را بعد از مطالعه قوانین توسط لینک درج آگهی ثبت نمایید. جهت کسب اطلاعات در مورد تفاوت آگهی های ویژه و رایگان ، لیست قیمت ها و تخفیف ها به صفحه تعرفه در منوهای اصلی سایت رجوع نمایید. سپس Doctor Blade و دو پیچ همراه آن را به کمک پیچ گوشتی سر جای خود قرار دهید و صفحه‌ی مگنت را به‌طور صحیح نصب نمایید و فنر را به حالت اولیه برگردانید.

متخصصین ما در پین ورک این کار را به‌راحتی و به‌صورت حرفه‌ای به دو روش سوراخ کردن یا جدا کردن ریل‌های کارتریج شارژ کارتریج تجریش اجرا می‌کنند. به هر حال تیم پین ورک قصد دارد شما با کمترین هزینه، کارتریج پرینتر خود را شارژ کنید. برای این منظور ابتدا دو روش شارژ کارتریج با تونر و جوهر را به کاربران عزیز آموزش می‌دهیم. قبل از اینکه به سراغ این قضیه برویم که بهترین زمان شارژ کارتریج چه زمانی است؟ بهتر است برای آن دسته از دوستانی که با اصطلاح شارژ کارتریج آشنایی ندارند، مفهوم شارژ کارتریج را توضیح دهیم.

داستان شکل‌گیری تهران پرینتر به سال 1381 که در زمینه تعمیرات پرینتر سوزنی شروع به کار کردیم، بازمی‌گردد. در بخش قبلی وقتی در مورد عامل ها و پارامترهایی که بر روی هزینه تاثیرگذار بودند صحبتت می کردیم به یک عامل تحت عنوان استفاده از خدمات شارژ در محل اشاره کردیم. برخی مرجع های حرفه ای و کار درست مانند تهران پرینترز علاوه بر خدماتی که در شرکت خود ارائه می دهند امکان اعزام کارشناس و تکنسین به محل و استفاده از خدمات مورد نیاز در محل مشتری را نیز فراهم آورده اند. برای اطلاع از هزینه های شارژ کارتریج در محل تهران پرینترز می توانید با کارشناسان ارتباط برقرار کرده و و هزینه تقریبی را جویا شوید.

  • چرا که در تعمیرگاه تمام ابزارهای مورد نیاز و همچنین ابزارهای کمکی در کنار سرویسکار کارتریج هستند، اما در محل شما ابزارهای محدودی را می توانند همراه داشته باشند.
  • قبل از اینکه به سراغ این قضیه برویم که بهترین زمان شارژ کارتریج چه زمانی است؟ بهتر است برای آن دسته از دوستانی که با اصطلاح شارژ کارتریج آشنایی ندارند، مفهوم شارژ کارتریج را توضیح دهیم.
  • کارتریج را با دقت تکان دهید و یا بر روی یک سطح به آن ضربه بزنید تا به پخش تونر در داخل کارتریج کمک کند.
  • شارژ کارتریج های اصلی بهتر از شارژ کارتریج نوع تقلبی آن می باشد.
  • در جواب این افراد باید اشاره کرد جوهرهای کارتریج اگر ماهانه هشت مرتبه استفاده نشوند خشک می شوند و پس از گذشت چند ماه از نصب کارتریج شاهد کیفیت پایین چاپ خواهیم بود.

در بسیاری از موارد پس از شارژ کارتریج hp یا سایر کارتریج ها، برخی مشکلات برای دستگاه ایجاد می شود که کارشناس شارژ باید آن ها را به سرعت رفع کند. زیرا این مشکلات به راحتی قابل حل هستند و خطری برای دستگاه چاپگر شما ندارند. از جمله این مشکلات رایج می توان به کثیف شدن کاغذ پس از چاپ، خطای پرینتر، چاپ ناقص، صدای ناهنجار کارتریج، تداخل رنگ ها، ایجاد پس زمینه و … اشاره کرد.

در تهران پرینترز در حین شارژ کارتریج لیزری تکنسین مربوطه به بررسی سایر قطعه ها از جمله چیپست یا بلید و … هم می پردازد و اگر نیازی به تعمیر و یا تعویض آنها باشد این موضوع را با مشتری مطرح می کند. پرینترها دارای انواع مختلفی هستند که دو نوع از شناخته شده ترین آنها پرینترهای لیزری و جوهرافشان هستند. ماده ای که به کار چاپ کمک می کند را به عنوان خوراک پرینتر شناخته می شناسیم و به طور کلی این ماده خوراک پرینتر) می تواند تونر یا جوهر باشد. این یعنی در صورتی که در پرینترهای لیزری تونر و در پرینترهای جوهرافشان جوهر موجود نباشد آنگاه کار چاپ انجام نمی گیرد؛ درست مثل خودکار یا ماژیکی که جوهر آن تمام شده باشد. در تهران پرینترز در حین شارژ کارتریج لیزری، تکنسین مربوطه به بررسی سایر قطعه ها از جمله چیپست یا بلید و … هم می پردازد و اگر نیازی به تعمیر و یا تعویض آنها باشد این موضوع را با مشتری مطرح می کند.

توسط دکتر ژند

دکتر ژند