سه روش به‌وسیله به فارکس ایرانی شما

زیرا علاوه بر آنکه نشان دهنده عملکرد یک اقتصاد می باشند، چشم اندازی در خصوص اقدامات بعدی بانک مرکزی را نیز ارائه می دهند. معامله گران (مشتریان) برای دستیابی به بازار مالی، یک مبلغی را (پیشنهاد فروش یا درخواست دارایی مورد معامله یا کمیسیون ثابت) به فروشندگان (کارگزاری ها) پرداخت میکنند. به هرحال مارجینها و کمیسیون ها جزئی از بازار است که باید آنها را قبول کرد و کاری هم نمیتوانید بکنید. هدف اصلی حسابهای آزمایشی، پیش گیری از نابودی سرمایه افراد غیر حرفهای در این بازار است. آیا تا به حال فکر کرده اید که پول واقعی (نقدینگی اصلی) از کجا تأمین میشود؟ در این دسته طرف معامله شما کارگزاریتان است یعنی این شرکت ها به هسته اصلی بازار متصل نیستند. بنابراین اگر ارائه دهنده فارکس شما همیشه طرف مقابل معاملات شما را در پیش می گیرد، چگونه از خطر سقوط (کمبود نقدینگی یا ورشکستگی) جلوگیری می کند؟ از طرف دیگر اگر قیمت ها پایین تر از این اندیکاتور معامله شوند، یعنی اینکه فروشندگان در حال کنترل قیمت ها هستند.

رشد نامحدود، همراه با یک پتانسیل و پویایی تقریبا بی پایان در بروکر های فارکس، شاید یکی از دلایلی است که تعداد زیادی از سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در این بازار روی آورده اند. حتی کاربران می توانند در زمینه های دیگری نیز با استفاده از این پلتفرم ها، اقدام به انجام معامله نمایند. اگر سفارش شما نتواند با قیمت ذکر شده اجرا شود، اگر قیمت مشخصی ذکر شود، حتی اگر دقیق و منصفانه باشد، هیچ معنایی ندارد. STP-پردازش مستقیم سفارشات یا (Straight Through Processing): حالتی است که سفارشات خرید و فروش مشتریان، دقیقاً بر اساس جزئیات درج شده و بدون هیچ گونه اتلاف وقت به سیستم مرکزی ارسال و بر اساس قیمتهای بازار جهانی اجرا میشود. هنوز هیچ بازاری نتوانسته رکورد حجم معاملات روزانه و میزان پولی که در فارکس ردوبدل میشود را بشکند. بروکر هات فارکس یکی از کارگزاری های فعال در زمینه بازارهای مالی می باشد که به دلیل ایجاد شرایط و خدمات تجاری مناسب به مشتریان و همچنین برخورداری از حجم نقدینگی نامحدود یکی از معتبرترین و پرمشتری ترین بروکر های حال حاضر در جهان می باشد. معمولاً معتبرترین شرکتهای کارگزاری که مورد تایید بهترین و بزرگترین نهادهای نظارتی میباشند، در این دسته قرار دارند؛ که متأسفانه بسیاری از آنها، به مردم کشورهای تحت تحریم ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا، مثل ایران خدمات مالی ارائه نمیکنند.

متاسفانه هر روز با افراد تازه کار زیادی مواجه میشیم، که به تازگی وارد بازار شده اند و با گذراندن دوره های نه چندان قوی تصور میکنند خیلی حرفه ای شده اند و الان خودشان به تنهایی یک شرکت کارگزاری خاص جهانی شده اند (!) و میدانند بازار مالی فارکس دقیقا چیست و سیستم به این بزرگی را با تمام بزرگ و کوچکش می شناسند. یکی از چالشهای مهمی که ایرانیان برای معامله در بازار فارکس با آن مواجه بوده و هستند این است که بسیاری از بروکرهای معتبر در سطح جهانی به دلیل تحریمها حاضر به ارائه خدمات به کاربران ایرانی نیستند. چنانچه تمایل به گزارش تخلف بروکری دارید علاوه بر مطرح کردن آن در انجمن میتوانید مدارک خود را برای ما ارسال کنید تا در صورت صحت آنها در سایت منتشر نماییم. اگر از اول قوانینی برای خودتان تعیین کنید، و به آنها پایبند باشید، راحتتر میتوانید در معاملات از غلبه احساستان جلوگیری کنید.

از آنجا که این افراد تجربه استفاده از پلتفرم و استراتژیهای آن را ندارند بهتر است در ابتدای کار با حساب دمو آغاز به کار کنند. مثلا وقتی از طریق پرفکت مانی اقدام به واریز وجه کنید و 10 دلار به عنوان کمیسیون به پرفکت مانی پرداخت کرده باشید، ارانته این مبلغ را به حساب شما اضافه میکند. بروکرها حساب های معاملاتی متفاوتی ارائه می دهند که هرکدام در میزان سرمایه گذاری نوع دریافت کارمزد(اسپرد، کمیسیون) و فاکتورهای اصلی دیگری متفاوتند که مناسب هر تریدر و هر میزان سرمایه باشند. برخی از آنها برای دسترسی به یک رابط نرم افزاری خاص ، هزینه ای برای هر تراکنش یا مجموعا به صورت ماهیانه می پردازند. مهم این است که به جای درستی برای آموزش مراجعه کنید. قبل از اینکه یک بروکر شروع به کار کند، لازم است مبلغ مشخصی را قبلا سرمایه گذاری کرده باشد تا سه عنصر مهم را بدست آورد – یک پلت فرم تجاری، یک دفتر کار پشتیبانی پیچیده و یک رابط یا پل مالی که از طریق آن میتواند ارتباط بین بانکی بازار ارز را ایجاد کند. قبل از اینکه هر شخص اجازه استفاده از بازار فارکس را داشته باشد افراد را اعتبار سنجی میکند و از هویت و اعتبار آن ها اطمینان حاصل میکند.

در واقع شما برای معاملاتتان نیازی نیست که به فروشنده یا خریدار اعتماد کنین فقط نیاز است یک بروکر مورد اطمینان پیدا کنید. چگونه می دانید که شرکت فقط پول شما را نمی گیرد و ناپدید نمی شود؟ در صورتی که ریوارد به ریسک یک معامله برای شما یک باشد، به این معنا است که حد سود آن معامله با حد ضرر آن برابر است. فرض کنید که یک معامله گر معتقد باشد که یورو در برابر دلار افزایش می یابد. معروف ترین پلتفرم توسط یک شرکت روسی به نام Meta Quotes ساخته شده است. یعنی یک وبسایت با نام یک ارائه دهنده فارکس در حال کلاهبرداری نیست؟ ۴. در مرحله تایید هویت از شما خواسته میشود که مابقی مراحل ثبت نام را با تلفن همراه خود انجام دهید زیرا در این مرحله باید کارت ملی یا پاسپورت خود را آپلود کنید. زیرا قیمتها از منابع مختلف دریافت می شوند. برای انتخاب یک بروکر قابل اعتماد و مناسب و جلوگیری از معایب مختلف و خیلی مشکلات و چیزهای دیگر، یک معامله گر باید ابتدا نحوه کار بروکر ها و نحوه اجرای سفارشات را بیاموزد.

مبالغ کمیسیون در این نوع حساب دریافت نمیشود و اسپرد آن، به صورت شناور، از 0.3 پیپ آغاز می­شود. هنگامی که یک مشتری خرده فروشی موقعیتی را با قیمت درخواست باز می کند و بعداً آن را با قیمت پیشنهادی می بندد ، کارگزار فارکس از مشتریان بابت معامله اسپرد میگیرد که همان تفاوت بیت Ask و Bid است.ثانیا ، برخی از کارگزاران هزینه های اضافی دریافت می کنند. اولین مورد از طریق اسپرد در پیشنهاد قیمت یک جفت ارز است.به عنوان مثال ، هنگامی که ایالات متحده یورو. یک تأمین کننده نقدینگی بسیاری از معامله گران و کارگزاران را با به جریان انداختن جریان پولی به یکدیگر متصل میکند، و یک بازار مشترک ایجاد می کند ، که افزایش نقدینگی آن به نفع همه شرکت کنندگان است، زیرا باعث کاهش قیمت و هزینه معامله و تجارت می شود. بانک مرکزی ژاپن اصرار به کنترل منحنی بازدهی دارد و هر چقدر که لازم باشد نقدینگی به سیستم مالی و بازار اوراق قرضه تزریق خواهد کرد تا نرخ بازدهی اوراق را کنترل کند. جوئل لو ساکس، مدیر صندوق صندوق زیرمجموعه سهام پایدار ژاپنی صندوق یورویزون، گفت: آنها نمی توانند خیلی از منحنی ها عقب بمانند، زیرا اگر ین بیش از سطوح خاص تضعیف شود، می تواند ترس بازار را افزایش دهد.

علاوه بر آن، برای واریز و برداشت مستقیم میتوانید از پرفکتمانی، اسکریل، حواله بانکی (اگر خارج از ایران هستید)، بیتکوین، اتریوم و برخی دیگر از کریپتو کارنسیها استفاده کنید. در مقاله ای مجزا در مورد این بروکر صحبت کرده ایم و به بررسی آلپاری پرداخته ایم ، که میتوانید با کلیک روی لینک زیر مقاله مربوطه را مطالعه فرمایید. از این رو مطالعه تحلیلهای تکنیکال هم بسیار سودمند و مفید است. در ابتدا پیشنهاد می دهیم به جای این صفحه، بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان را مطالعه بفرمایید. در این مقاله به این پرسش میپردازیم که کارگزاری یا بروکر چیست ، چه ویژگی هایی دارد و چگونه می توان برای تریدر در فارکس به آن ها اعتماد داشت کارگزار فارکس یک شرکت خدمات مالی است که به معامله گران امکان دسترسی به بستری برای خرید و فروش ارزهای خارجی را می دهد. گزارشهای مالی شرکتهای سهامی آمریکا نشان میدهند که نزدیک به ۸۰ درصد شرکتها بهتر از پیشبینیها عمل کردهاند. برخی از شرکت ها البته با ارائه گزینه های سفارشی سازی بیشتر رابط خدماتی، ابزارها و شاخص ها، طیف گسترده تری از روش های واریز و برداشت، و البته مانند هر شغل دیگری، پشتیبانی بهتر از مشتری، محبوبیت بیشتری کسب کرده اند.

چگونه می توان کیفیت اجرای سفارش آن را تعیین کرد؟ از همین جهت بنا به آنچه گفته شد، بیمه مسئولیت یا Liability Insurance را می توان به عنوان دومین معیار ارزیابی یک بروکر فارکس مدنظر قرار داد. بنا براین بروکر آلپاری را می توان یک بروکر با سابقه دانست که این یک مزیت بسیارعالی برای بروکر آلپاری می باشد. در یک دسته بندی کلی می توان بازارهای مالی را به بازارهای واقعی و بازارهای سی اف دی CFD (Contract For Difference) تقسیم کرد. نهادهای مالی ناظر، عملکرد کارگزاری را ارزیابی کرده و در نتیجهی آن، مجوز فعالیت یا همان رگولاتوری را صادر میکنند.

توسط دکتر ژند

دکتر ژند