راه اندازی فنی بیت کوین (BTC/USD) در Play


قیمت، نمودارها و تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC/USD):

خلاصه ای از Breakout و Retest of Triangle Pattern

پیشنهاد شده توسط زین وودا

معرفی رایگان خود را برای تجارت ارزهای دیجیتال دریافت کنید

چشم انداز بیت کوین

رالی اخیر بیت کوین مقاومتی در حدود 28500 دلار پیدا کرد و از آن زمان ادغام موضوع اصلی بود. این افزایش تا حدودی ناشی از کاهش ارزش دلار و همچنین افزایش نقدینگی و نوسانات به نظر می رسد که بخار تمام شده است.

از آنجایی که عواقب ناشی از آشفتگی بانکی به بازارها ادامه داد، بیت کوین بیت کوین به بالاترین حد خود در 9 ماه گذشته رسید، زیرا فعالان بازار می توانستند بیت کوین و ارز دیجیتال را جایگزینی برای ذخیره سازی پول نقد بدانند. این امر با توجه به شکست عمومی FTX در سال گذشته و همچنین بررسی مداوم صنعت کریپتو، به ویژه در ایالات متحده، تا حدودی غافلگیرکننده خواهد بود. با این حال، ذخیره‌سازی رمزنگاری کیف پول سخت حس جذابیتی دارد و چنین خطراتی را در این زمان‌های تا حدی نامشخص کاهش می‌دهد و به نظر می‌رسد قیمت ارزهای دیجیتال سودمند بوده است.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

بانک جی پی مورگان گفت که بحران بانکی ایالات متحده فرصت هایی را برای افزایش سهم بازار برای صرافی هایی که خدمات بانکی ارائه می دهند باز کرده است. با توجه به برخی از رسوایی های عمومی در سال 2022 و افزایش نظارت نظارتی باید مشخص شود که آیا پذیرش آسان و سریع خواهد بود یا خیر. نزدک همچنین برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی خدمات ذخیره‌سازی ارزهای دیجیتال تا پایان سه‌ماهه دوم سال 2023 اعلام کرده است.

چندی پیش اخبار فوری در مورد بایننس بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان و مدیر عامل آن چانگ پنگ ژائو توسط CFTC ایالات متحده به اتهام نقض قوانین معاملات و مشتقات شکایت کردند. این می تواند بر قیمت ها تأثیر بگذارد زیرا اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع منتشر می شود که از روایت قیمت های پایین تر در BTCUSD پشتیبانی می کند.

image1.png

چشم انداز فنی

از منظر فنی، بیت کوین در بهترین بخش از 10 روز از زمانی که از مرز 28000 دلار عبور کرده است، در وضعیت تثبیت بوده است. در نمودار 4H زیر می‌توانیم الگوی مثلث را در بازی با شکست و شمع بسته در زیر مثلث ببینیم که احتمالاً آزمایش مجدد 100 روزه و 200 روزه MA را به ترتیب در 26000 دلار و 24400 دلار باز می‌کند. با توجه به اینکه ما در حال حاضر با کمی شتاب شروع به کار کرده‌ایم، آزمایش مجدد شکست مثلث ممکن است بازی هوشمندانه‌تری باشد و فرصت ریسک به پاداش بهتری را برای شورت‌های احتمالی فراهم کند.

تغییرات در احساس ریسک ممکن است در هر حرکت احتمالی نقش داشته باشد و ممکن است چیزی باشد که باید مراقب آن بود. آشفتگی بخش بانکی هنوز به پایان نرسیده است، در حالی که ریسک‌های ژئوپلیتیکی در آخر هفته افزایش یافته و در صورت تشدید می‌توانند BTCUSD را بالاتر ببرند.

BTC/USD نمودار چهار ساعته – 27 مارس 2023

image2.png

منبع: TradingView

پیشنهاد شده توسط زین وودا

مبانی تجارت برک آوت

نوشته شده توسط: Zain Vawda، نویسنده بازار برای DailyFX.com

با زین در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @zvawda
منبع: https://www.dailyfx.com/news/bitcoin-btc-usd-technical-setup-in-play-20230327.html

توسط دکتر ژند

دکتر ژند