راز ناگفته به فارکس ایرانی در کمتر از هفت دقیقه

کارگزاری فارکس آلپاری یا همان بروکر آلپاری یکی از قدیمیترین واسطهای بازار بوده که تا کنون بیش از دو میلیون کاربر را به سمت خود جذب کرده است. خب این معاملهگرها برای اوایل کار خود بهتر است که با حسابهای دمو کارکنند معامله گرها در این حساب پولی از دست نمیدهند و پولی به دست نمیآورند حسابها حسابهای دمو و آزمایشی هست و پول آنها هم به صورت مجازی است. این نوع حساب ها عبارتند از حساب دمو و حساب معاملاتی استاندارد. بروکر آلپاری یکی از معتبر ترین بروکرهای فارکس و از محبوبترین بروکرهای فارکس نیز میباشد و لازم به ذکر است که محبوبیت و اعتبار بروکر آلپاری در ایران بعلت قدیمی بودن و خدمات بسیار عالی طی این چندین سال خدمات دهی به کشور ایران میباشد . به عبارت دیگر، لوریج، نسبت پولی است که واقعا در حساب خود داریم، به مقدار پولی که میتوانیم با آن معامله کنیم. بنابراین شما میبایست همیشه مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک انجام دهید تا حتی اگر در چند معامله دچار شکست شدید، باز هم سرمایهی لازم را برای بازگشت به بازار و رسیدن به نقطه سر به سر را داشته باشید. اما فارکس تمام این محدودیتها را از سر راه برداشته است.

در خصوص تاثیر تحریم بر فعالیت انواع بروکرها در سالهای گذشته باید گفت که با وجود آنکه ایران تحت شدیدترین تحریم ها بوده است بروکرها به فعالیت خود ادامه داده اند و همچنان نیز با وجود تحریم ها باز هم به فعالیت ادامه می دهند و همچنان به کاربران ایرانی ارائه خدمات می کنند. یادگیری مباحث تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال برای یک معامله گر امری ضروری است. معاملات در بازار فارکس همیشه بین یک جفت ارز متفاوت انجام می شود. همانطور که میدانید، ایران در لیست کشورها تحریم شده قرار گرفته و خدمت رسانی به آن، کار دشواری است. در غیر این صورت، دو شرکت در آمریکا (با دلار آمریکا) و آلمان (با یورو) که قرار است با یکدیگر همکاری داشته باشند، از کجا بدانند که هر کدام از آنها چقدر سرمایه برای پیشبرد پروژهها به میان آورده است؟ بروکر آمارکتس علاوه بر وبسایت بسیار خوب و جامعی که دارد اپلیکیشن موبایل خود را برای دو سیستم عامل آی او اس و اندروید ارایه داده که کاربران می توانند در هر کجا به این کارگزاری دسترسی داشته و به معاملات خود بپردازند. دلیل اهمیت تحلیل تکنیکال این است که نه فقط به شما نشان می دهد که چه وقت و کجا وارد مارکت شوید بلکه مهم تر اینکه، کی و کجا از مارکت خارج شوید.

آمارکتس عضو The Financial Commission میباشد، که منازعات بین شرکت کنندگان در بازارمالی را حل میکند و با بودجه غرامت Commission از هر یک از مشتریانمان تا سقف 20 000 EUR برای هر مورد، محافظت میکند. تا اینجا با مفهوم کلی اما اولیهی بازار آشنا شدهاید و فهمیدید که در این بازار غیر فیزیکی، داراییهای مختلف به یکدیگر تبدیل شده و ارزش هر کدام در مقایسه با دارایی دیگر، مشخص میشود. جفت ارز دلار به یورو، تنها یکی از بیش از 400 جفت دارایی است که در این بازار معامله میشود. فارکس در ایران ؛ آیا فارکس قانونی است یا نیست ؟

نخستین زمینههای حضور این بازار از سال ۱۹۴۴توسط کشورهای آمریکا، فرانسه و انگلستان شروع شد و هم اکنون با حجم حدود 6.5 (منبع) ترلیون دلار در روز بزرگترین بازار مالی دنیا است. شرایط مختلفی ممکن است دلایل لازم برای این تحلیلها را به کاربران نشان دهند. در شش حساب معاملاتی Alpari، خدمات متنوعی به کاربران ارائه شده و حتی آموزشهای فارکس را هم میتوانید از طریق همین کارگزاری دنبال کرده و گام به گام با آن جلو رفته تا تبدیل به یک تریدر حرفهای شوید. اما چرا فعالیت در بازار فارکس در ایران غیرقانونی است؟ بسیاری از بروکرها هیچگونه روشی را برای واریز و برداشت ریالی معرفی نکردهاند، چرا که اساسا هیچگونه دسترسی به سیستم بانکداری داخل ایران نداشته (بانکهای ایرانی تحریم هستند)، اما بروکر لایت فارکس توانسته با کمک شرکای محلی خود و صرافی های معتبر فارکس (مثلا وی شارژ)، امکان واریز و برداشت ریالی را برای علاقه مندان به بازارهای جهانی، فراهم کند. چرا بازار فارکس تا این اندازه محبوب است؟ است. برای آشنایی عمیقتر با این بازار، مقاله فارکس را مطالعه نمایید. به این ترتیب میتوانید راحتتر کار ثبت نام را ادامه دهید. اگر قصد سرمایهگذاری در هر بازاری را داشته باشید، باید بودجهی قابل توجهی را در همان اول کار داشته باشید تا بتوانید یک کالا را در حجم قابل قبولی خریداری کرده و بعد از گران شدن، آن را بفروشید.

برای انجام عملیات واریز و برداشت، روشهای متنوعی ارائه شده است. همانطور که مشاهده می کنید روش های واریز متنوع و زیادی در این کارگزاری وجود دارد. اهرم ۱:۷۰۰ بدین معنی است که شما می توانید با واریز یک دلار، معامله ای به اندازه ۷۰۰ دلار انجام دهید. به همین جهت نیز حداقل مبلغی که با آن میتوانید از خدمات بروکر استفاده کنید، تنها 1 دلار تعیین شده است! در این کارگزاری، حداقل مبلغ سرمایه برای ورود به بازار، تنها 10 دلار بوده که میتوانید با استفاده از روشهای ریالی، پرداخت کنید. خصوصیت این سایت این است که مقالات و اخبار خودش را منتشر نمیکند بلکه بهترین خبرها در مورد بازار فارکس را از سایر منابع پیدا و سپس منتشر میکند و به همین خاطر هم بسیاری از مخاطبان ترجیح میدهند که به جای بررسی چند سایت، سایت فارکس فکتوری را بررسی کنند. حداقل واریزی برای افتتاح این حساب، ۱ دلار است.

فارکس تنها بازار مالی است که هرگز نمی خوابد ، به این معنی که شما می توانید در تمام ساعات روز (یا شب) معامله کنید. برخلاف صرافی های جهانی که در اتاق های معاملاتی مانند بورس اوراق بهادار نیویورک یا بورس اوراق بهادار لندن مستقر هستند ، بازار فارکس به عنوان “بازار بدون نسخه” (OTC) شناخته می شود. در نتیجه دو گزینه وجود دارد: یا می توان از میان بروکرهایی که با ما کار می کنند یک بروکر مناسب را انتخاب کرد؛ یا می توان یکبار برای همیشه آغاز به یادگیری اصول تحلیل بازار فارکس کرد و پس از آن بدون واسطه اقدام به معامله کرد. این کارگزاری از سال 2007 شروع به کار کرده و تا به الان بیش از 10 سال فعالیت بدون مشکل داشته. برای آشنایی بیشتر با لایت فارکس و آموزش نحوه افتتاح حساب در آن و شروع به معاملات در سطح جهانی، برروی لینک کلیک کنید.

بیت کوین تقریباً 3 درصد در یک روز و 4 درصد در یک هفته افزایش می یابد. معامله کرد. بدین ترتیب، هر زمان قیمت یک دارایی در سراشیبی قرار بگیرد، میتوانید با عکس کردن جفت معامله، روند را صعودی کرده و آن را بخرید! قیمت نقطهای طلا در بالاترین سطح یک هفته اخیر در ۱۸۲۲ دلار در هر اونس ثابت ماند. برای دریافت اطلاعات چارت باید از یک بروکر استفاده کنید. برای تحلیل روند قیمتی جفت ارز های مختلف از تحلیل های بنیادی و تکنیکال در بازار فارکس استفاده می شود . اگر متوجه اشتباهی در پورتفوی خود شدید، حتما از بروکرتان بپرسید. بسیاری از مخاطبان هات فارکس، به سرعت حساب معاملاتی خود را به این بروکر انتقال دادند. البته اگر دانش و مهارت کافی برای استفاده از لوریج را ندارید، بهتر است از آن استفاده نکنید. قطعا پاسخ شما مثبت است. این همچنین بدان معنی است که بازار فارکس بسیار بی ثبات است و این فرصت های زیادی را برای سودجویان از حرکت های مثبت و منفی در معاملات ارز ایجاد می کند.

از این رو ما در این مقاله قصد بر این را داریم تا بگوییم مناسب ترین گزینه بین بروکرهای فارکس برای ایرانی ها کدام است؟ حال دلیل انتخاب عنوان انتخاب بهترین کارگزاری فارکس برای ایرانیان این بود که با توجه به تحریم ها، ارتباط ما با بازارهای مالی بسیار سخت شده است و از این رو بروکرهای اندکی هستند که با ایرانی ها کار میکنند. امروزه محبوبیت بازار های مالی بسیار زیاد شده است و مردم زیادی روز به روز به بازارهای مالی ورود میکنند. بنابراین، اجازه دهید تا بازاری را به شما معرفی کنیم که خیلی بیشتر از هر بازار دیگری در دنیا، جذاب است. این کارگزاری که در سال 1998 میلادی تاسیس شده، بیش از 250 آیتم معاملاتی مختلف را از طریق پلتفرمهای معاملاتی رایگان خود (متاتریدر 4 و 5) در اختیار سرمایه گذاران قرار داده است. این کارگزاری از سال 2005 میلادی تاسیس شده و با ایجاد یک تیم قدرتمند پشتیبانی فارسی زبان، توانسته که کاربران ایرانی زیادی را به خود جذب کند. بازار سهام ژاپن و سهام شرکتهای فناوری چین بیشترین تأثیر منفی را در شاخص داشتند. برای مثال، شما طی یک قرارداد در خرید طلا (بر مبنای دلار آمریکا) مشارکت کرده و اگر کار خوب پیش برود، سود خوبی نصیب شما خواهد شد.

توسط دکتر ژند

دکتر ژند