دوره جامع آموزش NFT دوره های آموزشی کریپتوفارس-آکادمی حسینی فایننس

پس از درک برخی مفاهیم روزمره، به سراغ کیف‌پول‌های رمزنگاری می‌رویم – آن‌ها چیستند. چرا باید از آن استفاده کنید، چگونه یکی را ایجاد کنید و چگونه وجوه خود را ایمن نگه دارید. از آنجایی که شرایط به وضوح روی بلاک چین نوشته شده است، هیچ واسطه ای لازم نیست. همین که صرافی نوبیتکس به روز رسانی شد؛ صرافی‌بین هم هم مطلب نقد و بررسی نوبیتکس را به روز کرد. ما یه تیم حرفه ای از برنامه نویسان ،متخصصان هوش مصنوعی، بلاکچین و اقتصاد هستیم. اگر علاقه مند به جمع آوری یا سرمایه گذاری در توکن های تعویض ناپذیر …

Axie Infinity بیشترین جستجو را در گوگل به عنوان NFT داشته است

شما می‌توانید آن را برای فروش به قیمت تعیین‌شده یا به بالاترین قیمت پیشنهادی، ارائه کنید. به خاطر داشته باشید که درآمدزایی از بازار OpenSea به نسبت ساده است، اما باید مالیات بپردازید. این پلتفرم 2.5 درصد از هر تراکنشی را که روی آن انجام می‌شود، به عنوان کارمزد دریافت می‌کند. کاربرد بالقوه ان اف تی ها و کالکتیبل‌های دیجیتال در کنار جذب مستمر توجهات جامعه کریپتو، همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد. این نوع رمز ارزها از کاربردهای عادی مانند بازی‌ها و اثر هنری دیجیتال، به حوزه مد، موسیقی، دانشگاه و توکن‌سازی اشیاء دنیای واقعی، حق اختراع و برنامه‌های عضویت و وفاداری گسترش یافته‌اند.

دوره جامع آموزش NFT دوره های آموزشی کریپتوفارس-آکادمی حسینی فایننس

در بخش بعدی نیاز است تا بسته به کیف پول خود، یکی از سه بلاک چین اتریوم، FLOW یا TEZOS را انتخاب کنید. در مرحله بعدی نیز نیاز است تا کیف پول خود را به این آموزش nft رایگان hoseini finance.com پلتفرم متصل کنید. با فروش NFT هزینه‌های بازار و سازنده اثر کم می‌شود و مابقی کریپتوکارنسی به کیف پول شما واریز می‌شود. تو صفحه ی بعدی که براتون باز میشه، باید کیف پول ارز دیجیتالتون رو به سایت متصل کنین. همونطور که تو تصویر پایین مشخصه، والت های مختلفی وجود دارن که این وب سایت ازشون پشتیبانی میکنه. اما با توجه به اینکه ما کیف پول متامسک رو برای اینکار بهتون معرفی کردیم، تو آموزش ساخت NFT در Opensea هم از همین کیف پول ارز دیجیتال استفاده میکنیم.

Introduction to NFTs Non-fungible Tokens

استفاده از یک موسیقی و صدای مناسب برای توضیح داستان پروژه می‌تواند جذابیت این کار را برای مخاطبان چندین برابر کند. مردم باید مطمئن شوند که تیمی از افراد پشت یک پروژه NFT است تا در صورت نیاز به آن مراجعه کنند. مردن باید مطمئن شوند که افراد واقعی در ایجاد پروژه نقش داشته‌اند و این افراد از این که در اجتماع کاربران حضور داشته باشند ترسی ندارند. برای این کار نیاز نست که حتما اسم واقعی یا تصویر خود را وارد کنید به جای آن می‌توانید از نام خود در شبکه اجتماعی دیسکورد استفاده کنید. نمونه‌ای از این نوع نامگذاری را می‌توان در پروژه «Bored Ape Yacht Club» مشاهده کرد. شما برای فروش NFT نیاز دارید که به طور دائم با دیگران در ارتباط باشید و این یکی از وظایف اصلی شما است.

فرمت‌های معروف پشتیبانی شده توسط اکثر فروشگاه‌ها، شامل فرمت‌های TXT، JPG، GIF، MP3 و PNG می‌شود. با معرفی و افزایش بازدید از متاورس، شاید فکر هوشمندانه، ساخت NFTهای مرتبط با این دنیا باشد. کاربران می‌توانند به طراحی لباس، آیتم‌های مختلف، اسلحه بازی‌ها و دیگر موارد بپردازند.

  • پس از ورود به سیستم ، وب سایت از شما می پرسد که آیا می خواهید یک NFT واحد ایجاد کنید یا یک مجموعه.
  • این نوع NFTها را می‌توانید به راحتی با زدن دکمه Buy Now و با قیمت تعیین شده توسط هنرمند، خریداری کنید.
  • این پلتفرم از فروش نسخه‌های دوم هم درصدی به سازنده آن پرداخت می‌کند.

توسط دکتر ژند

دکتر ژند