خطر منفی بروکر ایرانی که هیچ کس درباره آن صحبت نمی کند

دسته اصلی، کراس و نوظهور از انواع جفت ارز ها می باشند که هر یک از آن ها خود نیز دارای زیر مجموعه هایی از ارز های زیادی هستند. به طور مشابه، اکثر آلت کوین های اصلی نشانه هایی از یک موج بازیابی را نشان می دهند. کالاها در این هفته با سهام افزایش پیدا کردند زیرا بازارها دلایلی برای کاهش امید به رشد اقتصادی پیدا کردند، اما نفت دیشب کاهش یافت و نشانه هایی از کاهش حرکت در روز چهارشنبه وجود داشت. بیت کوین در یک روز 2 درصد افزایش یافته و در یک هفته 11 درصد کاهش یافته است.

اگر بروکر فارکس شما از اجرای بازار یا Market Execution برای پردازش سفارشات استفاده می کند (اکثر بروکرهای ECN)، سفارش شما موقعیتی را با آخرین قیمت کارگزار باز می کند، حتی زمانی که با قیمتی که در پلتفرم خود می بینید متفاوت باشد. سواپ (بهره شبانه)، هزینهای است که موظف به پرداخت آن هستیم یا به ما پرداخت میشود، زمانی که یک پوزیشن باز در طی شب داشته باشیم؛ بنابراین زمانی که Rollover رخ میدهد، برای ما سواپ حساب میشود. تمامی مراحل پرداخت آنلاین و کارت بانکی عضو شتاب و برداشت هم به همان کارت بانکی شما واریز می شود. منظور این گفته این است که تمام فاکتورهای دیگر مثل: مسائل سیاسی، بنیادی و یا ژئوپلیتیکی در قیمتی که شما روی چارت می بینید، وجود دارد. برخلاف بروکرهای دیگر که تریدر را انتخاب از بین چند نوع حساب محدود میکنند، کارگزاری ویندزور امکان انتخاب از بین 10 نوع حساب با شرایط مختلف را به شما می دهد که هرکدام با دیگری در حداقل واریز، حداکثر لوریج یا ضریب اهرمی، امکان هجینگ، شرایط مارجینی و… یکی از مزایای صرافی این است که شما بین تعداد زیادی ارز دیجیتال برای خرید و فروش حق انتخاب دارید.

این کارگزاریها، قیمت خرید و فروش را با استفاده از سیستمهای خودشان تعیین میکنند. نرخ ارز (Exchange rate) در فارکس، مقداری از یک ارز است که برای خرید یک واحد از ارز دیگر مورد نیاز است و قیمت نسبی دو ارز از دو کشور متفاوت را، برای تبدیل به یکدیگر، نشان میدهد. شاخص داوجونز در آلپاری قابل خرید نبوده ولی به صورت جفت ارز می توان آن را معامله کرد. گستردهترین شاخص سهام آسیا-اقیانوسیه اماسسیآی در خارج از ژاپن، سودهای قبلی را کاهش داد و تا اواسط صبح ثابت معامله شد. گستردهترین شاخص سهام آسیا-اقیانوسیه اماسسیآی در خارج از ژاپن همچنان 0.2 درصد افزایش داشت. شاخص دلار حدود 0.1 درصد کاهش یافت و به 104.64 رسید. قیمت نفت خام آمریکا با 0.18 درصد کاهش به 113.99 دلار در هر بشکه رسید.

اتریوم 15 درصد کاهش یافت، XRP 25 درصد سقوط کرد. اوراق قرضه در استرالیا و نیوزلند کاهش یافت، در حالی که اوراق خزانه داری ایالات متحده بسیاری از ضررهای شدید خود را از چهارشنبه حفظ کرد. این باعث افزایش بازدهی اوراق خزانه داری آمریکا شده و از دلار حمایت کرده است. حرکت های بالاتر در سهام در سقوط اوراق خزانه داری ایالات متحده منعکس شده است، با بازده اوراق 10 ساله ایالات متحده از بسته شدن 2.817% در روز پنجشنبه به 2.8895% افزایش یافت. مجله افیکسکار – اخبار فوری فارکس : سهام آسیایی روز جمعه پس از یک جلسه پرنوسان برای سهام ایالات متحده، از زیان خود کاست. مجله افیکسکار – اخبار فوری فارکس : شاخصهای سهام به دلیل ترس از رکود اقتصادی سقوط کردهاند. بازار سهام ژاپن و سهام شرکتهای فناوری چین بیشترین تأثیر منفی را در شاخص داشتند. هنوز معلوم نیست که افت شاخص سهام S&P 500 ادامه خواهد یافت یا خیر؟ بعد از توکیو، بازار در ساعت 8 صبح به وقت لندن کار خود را آغاز می کند و در انتها ساعت 8 صبح به ساعت نیویورک، به کار خود ادامه می دهد. XRP همچنین در تلاش است تا سطوح مقاومت 0.425 و 0.432 دلار را پاک کند.

در بازار فارکس شاخص دلار آمریکا تقویت شده است. شاخص دلار هم اندکی تضعیف شد. شاخص داو جونز به سختی مثبت بود و تنها 0.08 درصد افزایش یافت. است البته بازار خرسی تنها مربوط به بازار فارکس نبوده و در سال بازارهای مالی نیز از این اصطلاح برای بیان شرایط استفاده میشود. دلار آمریکا نزدیک به بالاترین حد در 20 سال گذشته باقی ماند، زیرا روسیه در مورد طرح فنلاند برای درخواست عضویت در ناتو به شدت تحت فشار قرار گرفت و سوئد نیز احتمالاً همین روند را دنبال می کند. شاخصهای آتی سهام آمریکا و اروپا بدون روند مشخصی نوسان میکنند. به نموداری که از شمع ژاپنی برای نشان داد ن روند قیمت جفت ارزها در بازار فارکس استفاده میشود، اصطلاحاً نمودار شمعی اطلاق میگردد. اگر جفت ارزها در بازار فارکس را به خوبی درک کرده باشید، به خوبی میدانید که نحوه تغییرات آنها به چه صورت است. در صورت حرکت به بالای مقاومت 0.45 دلار، XRP ممکن است سرعت خود را افزایش دهد. قیمت بیت کوین به خوبی بالاتر از سطح 28500 دلار باقی ماند و افزایش جدیدی را بالای مقاومت 30000 دلار آغاز کرد. بیت کوین نیز طی یک هفته 28 درصد کاهش یافته است. همچنین میزان سود ثابتی وجود نداشته و احتمال ضرر نیز وجود دارد؛ اما برای افرادی که شخصاً قادر به انجام معامله نیستند و یا زمان کافی برای این کار ندارند، این روش توسط برخی بروکرها ارائه میشود.

در بازار فارکس، ین در آسیا تا 0.2 درصد افزایش یافت و به بالاترین حد در سه هفته گذشته یعنی 114.50 در هر دلار رسید، قبل از اینکه سود خود را کاهش دهد. حساب استاندارد یک نوع حساب کاربری است که برای هر دو بازرگان تازه کار و تجربه مناسب است. بروکر ارانته دارای دو رگوله معتبر از سازمانهای بینالمللی است. توجه داشته باشید که شرایط معامله کردن در ایران متفاوت است و شما باید موارد مرتبط با بازار ایران را نیز در نظر بگیرید. در حال حاضر ما می دانیم که جلسه لندن شلوغترین جلسه برای معامله است اما توجه داشته باشید که در هر هفته، روزهای خاصی وجود دارند که در آنها بازار بیشترین نوسانات را از خود نشان میدهد. مقامات فدرال رزرو آمریکا به تشدید سیاستهای انقباضی تأکید دارند. هر دو با بالاترین سطح سال گذشته فاصله زیادی دارند و S&P برای شش هفته متوالی سقوط کرده است. اتریوم بالاتر از 2900 دلار است، اما با موانع زیادی در نزدیکی 2950 دلار و 3000 دلار مواجه است. اتریوم با موانع زیر 2050 دلار روبرو است، XRP در بالای 0.40 دلار تثبیت می شود.

قیمت بیت کوین تلاش دیگری برای پاکسازی سطح مقاومت 30500 دلاری انجام داد اما شکست خورد و سود را اصلاح کرد. اصلی ترین ملاک در انتخاب بهترین تریدرهای ایران توجه به استمرار در سود دهی، میزان ریسک و استراتژی معاملاتی می باشد و با توجه به موارد گفته شده باید میزان شفافیت تحلیلگر را در انجام معاملات و رفتارش مورد بررسی قرار داد تا بتوان عنوان بهترین تحلیلگر را به او اختصاص داد. رگوله بودن یکی از اصلی ترین معیارهای ما برای انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان است. سهام چین در واکنش ۰.۴ درصد کاهش یافت، در حالی که ارزهای کالایی تحت تأثیر دلار استرالیا که اغلب بهعنوان نماینده نقدینگی برای یوان استفاده میشود، ضربه خوردند. نیکی ژاپن 0.3 درصد افزایش یافت، اگرچه ماینرها به سهام استرالیا کمک کردند تا حدود 0.7 درصد رشد کنند. بیت کوین تقریباً 3 درصد در یک روز افزایش یافته و همچنان تقریباً 4 درصد در یک هفته کاهش داشته است. وظیفه شما این است که هر روز مقداری میوه را به صورت عمده خریداری کرده و در مغازه خود به فروش برسانید.

قیمت بیت کوین به خوبی بالای 25000 دلار باقی ماند و موج بهبودی را آغاز کرد. ETH به بالای 2000 دلار بازگشته است، اما در تلاش است تا سرعت بالای 2050 دلار را افزایش دهد. مجله افیکسکار – اخبار فوری فارکس : بازارهای سهام آسیا برای چهارمین جلسه متوالی روز چهارشنبه تلاش کردند تا سودهای اخیر را حفظ کنند. در ابتدای معاملات آسیایی، بازدهی اوراق بهادار 10 ساله خزانه داری در مقایسه با بسته شدن آن در ایالات متحده که روز دوشنبه 2.879 درصد بود، به 2.8931 درصد افزایش یافت. بورس اوراق بهادار نیویورک در مقایسه با بازار فارکس بسیار کوچک و ضعیف به نظر میرسد و هیچ شانسی در مقابل آن ندارد! در دنیا رگوله های بسیار مختلفی مانند: NFA آمریکا، FCA انگلستان و یا CYSEC قبرس فعال هستند که از بین تمامی رگوله های سرتاسر دنیا، رگوله NFA آمریکا از اعتبار بالایی برخوردار است و قوانین سرسختانه ای برای حفاظت سرمایه معامله گران برای بروکرها قرار داده است. “دادههای بسیار ناامیدکننده چین در ماه آوریل و سقوط شاخص تولید ایالات متحده Empire State این نگرانی را افزایش داد که فعالیت اقتصادی ممکن است با تشدید اختلال زنجیره تامین دچار کاهش ناگهانی حرکت شود. شاخص سهام آسیا و اقیانوسیه تقریباً ۱٫۵ درصد پایین آمده است.

توسط دکتر ژند

دکتر ژند