خرید کتاب کمک درسی با تخفیف و ارسال رایگان بانک کتاب مارکا | ketabko

این کتاب ها را با عنوان معلم در خانه هم می شناسند چرا که آموزش از مدرسه توسط معلم شروع می شود و توسط این کتاب ها در خانه ادامه کتاب کمک درسی دبستان پیدا می کند. خرید کتاب های کمک درسی همان‌طور که از نامش پیدا است، یکی از گزینه‌هایی است که می‌تواند پروسه علم‌آموزی را برای دانش‌آموزان راحت‌تر کند و با تسهیل آموزش مطالب و نکات درسی مسیر پیش‌رویشان را هموار سازد. همچنین خرید کمک درسی برای هر دانش آموز در هر مقطع تحصیلی و خرید کتاب تست برای دانش آموزان کنکوری از حساس ترین و مهم ترین انتخاب های دوران مدرسه است. خرید یک کتاب کمک درسی مبتدی برای دانش آموزی با پایه قوی به اندازه خرید کتاب کمک درسی پیشرفته برای دانش آموز مبتدی وقت تلف کردن است. اگر به عنوان والدین دانش آموز خودتان دیدی نسبت به اوضاع تحصیلی دانش آموزتان ندارید، از معلمان او برای خرید کتاب کمک درسی مشورت بگیرید.

  • برای درس ریاضی انتشارات مختلفی از قبیل خیلی سبز، گاج، پویش، مبتکران و … اقدام به تالیف کتاب کرده اند که ویژگی های هر کدام را در ادامه ذکر میکنیم.
  • در کتاب کار فارسی اول دبستان خیلی سبز روی مهارت های زبان آموزی تاکید ویژه شده.
  • در واقع این نوع از کتاب های کمک آموزشی به مدرسین، معلمین، آموزگاران و حتی والدین کمک می‌کند تا آموزش مطالب به شیوه درست و صحیح انجام شود.
  • بعضی از مطالب حفظ کردنی همچون لغات درس فارسی ، انگلیسی ، نام مکان ها و …

یکی از نقاط قوت کتاب های کمک درسی گاج، دسته بندی و سطح بندی کردن سوالات تالیفی از آسان به دشوار است که فرایند حل تمرین را برای دانش آموزان جذاب‌تر و آسان‌تر کند. انتشارات خیلی سبز از جمله انتشاراتی است که با دقت و نکته‌سنجی خاصی به فعالیت در زمینه آموزش و تهیه انواع کتاب پرداخته است. انتشارات خیلی سبز بر این باور است که انجام دادن کارهای عادی و یا معمولی انجام دادن کارها، تغییری ایجاد نمی‌کند، پس باید متفاوت بود.

صبح روز امتحان 30 تا 40 دقیقه زودتر از خواب بیدار شوید و نگاهی به مطالب مروری بیندازید . همکاران ما در واحد فروش و خدمات پس از فروش آماده دریافت سوالات، نظرات و انتقادات شما هستند.

مغز کودک من از یک تا چهار سالگی

خرید کتاب کمک درسی با تخفیف و ارسال رایگان بانک کتاب مارکا | ketabko

اشتباهی که اغلب والدین حین خرید کتاب کمک درسی مواجه می‌شوند این است که بدون توجه به پایه دانش آموز تمام کتاب‌های کمک درسی را از یک ردیف برای دانش آموز خود خریداری می‌کنند! این اقدام نه تنها به پیشرفت دانش آموز کمکی نمی‌کند بلکه موجب افت تحصیلی و کاهش اعتماد به نفس نیز در او می‌‎شود. توجه داشته باشید که کتاب‌های کمک درسی موجود در بازار سطح بندی شده‌اند. سطح مبتدی برای دانش آموزان مبتدی که تمرینات بسیار ساده‌ای دارد، سطح متوسط برای دانش آموزانی با پایه متوسط که درجه سختی تمرین‌های آن‌ها مشابه کتاب درسی است و سطح پیشرفته برای دانش آموزان قوی‌تر که تمریناتی سخت‌تر از تمرین‌های معمول کتاب درسی دارد. از دیگر دروسی که در مقطع ابتدایی حائز اهمیت می باشد علوم است شاید یکی از راهکارهای اساسی برای تفهیم بیشتر مطالب آموزشی کتاب علوم استفاده از مطالب جذاب مربوط به پیرامون اطراف و محیط باشد. استفاده از کتاب کمک درسی علوم این امکان را به دانش آموزان می دهد تا با این محیط و متد آموزشی آشنا شوند همین طور علاوه بر مطالب آموزشی و درسنامه های کتاب درسی با ارائه نمونه سوالات متنوع و استاندارد دانش آموزان را در یادگیری بهتر و بیشتری یاری می کنند.

آزمون استانداری گیلان و ۲ دهه حضور مدیران غیربومی در بزرگترین صنعت بیمه دولتی ایران در گیلان

توسط دکتر ژند

دکتر ژند