خرید و قیمت فروش انواع دریچه تهویه ترب

خرید و قیمت فروش انواع دریچه تهویه ترب

باز هم، فولاد گالوانیزه ارزان‌تر است، اما سنگین‌تر و تهویه آسیا راحت‌تر زنگ می‌زند. به طور پیش فرض می توان گفت، این نوع دریچه‌ هوا به رنگ سفید و مربع شکل هستند. دریچه‌های با انحراف دوگانه بیشتر در سالن‌های مدارس، سالن‌های تئاتر و سالن‌هایی که سقف‌های بلند دارند و نیاز به زیبایی دکوراسیون ندارند، استفاده می‌شوند. دریچه های گرد از هر نوعی که باشند، دارای یک فریم گرد هستند که در داخل خود از یک سری قاب های مدور نیز تشکیل شده اند. پره های موجود در این نوع دریچه ها اگر که به صورت تخت یا زاویه دار باشند، مشخص می نماید، هوا به چه صورت در محیط جریان داشته باشد.

  • بدیهی است که قیمت دریچه هوا با توجه به جنس و ابعاد آنها با هم متفاوت است و به روز مشخص می گردد.
  • به طور کلی انواع دریچه‌ های تهویه از نظر محل نصب به انواع دیواری، سقفی یا دریچه‌ هایی که در هر دو مکان قابلیت استفاده را دارند، تقسیم می‌ شوند.
  • البته باید به این مورد اشاره نمود که این نوع دریچه ها در دو دسته بلندگویی و برجسته در بازار یافت می شوند.
  • اما در ادامه در مورد اینکه دریچه کولر را ببندیدم تا سرما وارد خانه نشود و همچنین دیوار‌ها آسیب نبیند صحبت خواهیم کرد.
  • در آشپزخانة واحد مسكوني كه دستگاه هاي پخت و پز خانگي در آن نصب مي شود، تعويض گردد.

دریچه تامین هوای پلاستیکی یکی از انواع دریچه های هوا است که به عنوان دریچه هواکش نما و دریچه خروجی هوا در هود کاربرد دارد. اندازه و طراحی هر دریچه هوا باید با سرعت فن واحد خنک کننده و همچنین محدوده دمایی مورد نظر در هر اتاق مطابقت داشته باشد. برخی از واحدها دارای مدل های قابل تنظیم هستند تا کاربران بتوانند جریان هوا را در طول روز تغییر دهند. برخی دیگر را می توان به طور کامل بست که تا از ورود هوا به اتاق جلوگیری نمود.

کانال و دریچه هوا

برای خرید دریچه هوا ساختمان ابتدا بهتر است بدانید دریچه تهویه چیست و چه انواعی دارد. دریچه تهویه هوا ساختمان توانایی کنترل هوای خروجی و ورودی به محیط را دارد و به تهویه هوا در محیط‌ های مسکونی و صنعتی کمک شایانی می‌ کند. از همین رو بهتر است تا بدانید، انواع دریچه‌ های تهویه از نظر محل نصب به شکل هستند و سپس با جنس آن‌ ها آشنا شوید. ساخت این نوع دریچه هوا با انواع متریال فلزی و پلاستیکی جهت رفع نیاز تمامی ساختمان‌های مسکونی، تجاری، اداری، آزمایشگاهی و صنعتی رواج خاصی دارد. استفاده از دریچه گرد برای انواع سیستم مکش و دمش بر روی شبکه تهویه، حرارتی، برودتی و هواساز ممکن بوده و موجب حفظ راندمان کاری تجهیزات نیز خواهد شد. این دریچه همراه با تجهیزاتی همچون دمپر هوا (جهت افزایش پرتاب باد)، پلنیوم باکس و دیفیوزر بر روی کانال اصلی موجود در دیوار یا سقف نصب خواهد شد.

دیدگاه برای “قیمت دریچه گرد توضیحات کامل خرید [نمونه کار 1401]”

می توانید باله ها را فشار دهید تا جریان هوا متمرکز شود یا باله ها را پهن کنید تا جریان هوا پخش شود. دریچه‌های اسلات خطی نسبت به سایر انواع دریچه هوا، با کیفیت تر و زیباتر به نظر می رسند؛ بنابراین در هتل‌ها و خانه‌های لوکس بسیار رایج هستند. جهت خرید اینترنتی دریچه هوا از داکتینو، با دپارتمان فروش تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان فروش داکتینو قیمت بروز دریچه‌ها را متناسب با ابعاد موردنظرتان به شما ارائه دهند. جهت خرید، باید از ابعاد تو در توی محل نصب و نوع دریچه موردنیاز اطلاع داشته باشید. درصورتی تمایل، می‌توانید درخواست بازدید از محل نصب را به کارشناسان داکتینو اعلام فرمایید تا در اولین فرصت ممکن از محل نصب بازدید به عمل آورند. کانال های هدایت هوا از نظر نوع سطح مقطع در دو نوع چهار گوش و گرد و معمولا با ورق گالوانیزه طراحی و اجرا می گردند، البته در بعضی از موارد خاص از ورق استیل یا آلومنیوم برای ساخت کانال هوا استفاده می شود.

هواي احتراق اين نوع دستگاه بايد طبق دستورالعمل كارخانةسازنده تأمين شود. در فضاهایی که از دریچه هوا استفاده می گردد الزامی به وجود منبع مکش و یا دمش ندارد. در این دریچه هوا جنس پره های عمودی و افقی دریچه هوا، از ورق آلومینیوم است. یکی از ویژگی های مهم این دریچه هوا اینست که ساختار فریم و پره ها کاملا جدا از ساختار دمپر ساخته می شود. گروه صنعتی تهویه مارکت هیچ محدودیتی در ساخت دریچه هوا ی آزاد با ابعاد گوناگون ندارد .

توجه به طول پرتاب باد دریچه‌ های تهویه

اما یکی از مهم‌ترین تقسیم‌بندی‌ها در دریچه گرد، شکل ظاهری آن به صورت تخت یا برجسته است. دریچه هوا، برای هر خانه‌ای لازم است و در هر خانه‌ ای پیدا می‌شود.این کالا بر اساس کارایی و جنس و شکل، انواع بسیار متفاوتی دارد. انواع دریچه هوا کاربردهای متنوعی دارد و بر این اساس در شکل‌‌‌‌‌ و طرح‌های مختلفی تولید می‌شوند. محصول مورد نظر ممکن است برای عبور هوای ورودی و یا برای هوای خروجی مورد استفاده قرار گیرد، بر این اساس می‌توان تنظیم هوای خانه را نیز از این طریق این انجام داد. همچنین وجود دریچه تهویه به عنوان یکی از پارامترهای ایمنی، در هر خانه‌ای ضروری است. دریچه تهویه هوا وظیفه کنترل هوای خروجی از هواساز را به عهده دارد که موجب می‌ شود گردش هوای محیط به شکل صحیح انجام شود.

توسط دکتر ژند

دکتر ژند