خانه هوشمند در تهران هوشمند سازی خانه در تهران بدون تخریب-خانه هوشمند آکو

با توجه به اینکه در ساختمان های ساخته شده تغییرات سخت تر است لذا از سیستم هوشمند بی سیم بیشتر استفاده می گردد. شرکت مهندسان مشاور ساختمان هوشمند آویتا با بهره گيری از تكنولوژی مدرن سيستم های الكتريكی منطبق با استاندارد KNX ، بالاترين ضريب آسودگی و ايمنی را با درنظر گرفتن مبحث هزينه ، تضمين می نمايد. توجه شدید، به جزئیات جوهره ی اصلی طراحی منحصر بفرد شركت مهندسان مشاور ساختمان هوشمند آويتا است. زمانی که می‌خواهید خانه خود رو هوشمند کنید، نیازی نیست که در همان ابتدا همه امکانات هوشمند را با هم پیاده‌سازی کنید. در نتیجه می‌توانید با بودجه کمی شروع کرده و به مرور زمان خانه هوشمندتان را گسترش دهید. همراهان گرامی، درصورت هرگونه سوال راجع به هوشمندسازی ویلا در تهران و اخذ مشاوره رایگان می توانید با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل فرمائید.

همان‌طور که به‌راحتی وسایل برقی جای ابزارهای سنتی و مکانیکی را گرفتند، فناوری هوشمند سازی و ابزارهای وابسته بدان نیز آهسته و بی‌صدا ارکان زندگی بشر را هوشمند سازی در دست می‌گیرند. خانه های هوشمند برای تمام ساختمان ها، برای هر سلیقه و بودجه و برای هر نوع از کاربری یک راهکار ویژه و سلوشن های متنوع و متعددی ارائه می کند. EMSها سامانه‌های کنترلی هستند که با تنظیم عملکرد ساعتی و دوره‌ای تجهیزات از اتلاف انرژی جلوگیری می‌نماید. به این معنا که زمان و محدودهٔ خاموش و روشن شدن دستگاه‌ها را با توجه به داده‌های از پیش تعیین شده‌ای بر اساس یک سامانهٔ یکتا و به کمک ساعت‌های کنترلی تنظیم می‌کند.

  • شرکت Control4 یکی از شرکت های پیشرو در زمینه اتوماسیون خانه و سیستم های متصل برای هتل ها، ادارات و مراکز تجاری است.
  • در این روش نیازی به نگرانی برای سیم کشی مجدد ساختمان وجود ندارد و در هر موردی می توانید با استفاده از یک قطعه هوشمند پشت محصولات آنها را به سیستم Smart Home متصل نمایید.
  • این سامانه مانند دیگر امور وابسته به فناوری‌های روز با سرعتی اعجاب‌انگیز در این شهر بزرگ در حال گسترش است.
  • کارشناسان خانه های هوشمند از مرحله آنالیز و طراحی هوشمند تا نصب و پشتیبانی تجهیزات در کنار شما خواهند بود.
  • راهکار پیشنهادی ما به شما هوشمندسازی ساختمان بصورت بی سیم (وایرلس) می باشد.
  • وسایل هوشمند علاوه بر ذخیره برنامه های تنظیم شده بصورت داخلی ، قابلیت اجرای برنامه ها و سناریو های ذخیره شده بر روی سامانه اینترنتی را دارند.

سیستم های مرکزی خانه هوشمند متصل گردند و از روش های گوناگونی و از هر نقطه از جهان و در هر زمانی کنترل شوند. همچنین به وسیله اتوماسیون نویسی و دانش خودکار نمودن وقایع میتوان دخالت فردی را در انجام امور روزانه به حداقل رسانید. اکنون با ورود تکنولوژی اینترنت اشیا و تبدیل شدن آن به بخش جدایی ناپذیر زندگی، نوبتی هم که باشد، نوبت خانه شماست که با تکنولوژی روز دنیا همگام شود.

کدینگ دوربین دار عمودی با رله بدون NFC(با قابلیت انتقال صدا)

تمامی این کارها به راحتی با استفاده از اپلیکیشن smart home که روی موبایلتان نصب کرده اید قابل کنترل و مدیریت می باشد. در شکل زیر می توانید آبیاری گیاهان را مشاهده کنید که با استفاده از تکنولوژی BMS نیازی به حضور شما نیست و با کمک موبایل می تواند از هر جای دنیا آبیاری گیاهان شما را انجام دهد. خانه هوشمند قابلیت های فراوانی مانند کنترل سیستم های روشنایی،سیستم سرمایش و گرمایش، تجهیزات الکتریکی و کنترل درهای ورودی دارد. این که در هوشمندسازی ساختمان یا پروژه چه امکاناتی قابل ارائه است به نیاز کاربر، ملاحظات اقتصادی و همچنین زیرساخت پروژه بستگی دارد.

راه کار اینترکام های Akuvox تحت تکنولوژی Cloud برای اتاق بسته های پستی

خانه هوشمند در تهران هوشمند سازی خانه در تهران بدون تخریب-خانه هوشمند آکو

اساس کار این پروتکل ها امواج رادیویی ماند خانه هوشمند و یا اینترنت ( هوشمند سازی بیسیم ) ، بدون نیاز به هیچگونه سیم کشی، می باشد. در نتیجه بدون نیاز به ذره ای تغییر در سیم کشی ساختمان و یا نیاز به سیم کشی اضافه خانه هوشمند بیسیم ارزان پیاده سازی می شود. از مزایای سیستم خانه هوشمند می توان به قیمت مناسب و هزینه نصب بسیار کم آن نسبت به حالت دیگر اشاره کرد. در حال حاضر بسیاری از برندهای ایرانی مطرح پیشرفت چشم گیری در زمینه خانه هوشمند داشته اند. بنابراین همین موضوع باعث شده که برندهای ایرانی انتخاب خوبی برای داشتن یک خانه هوشمند ارزان باشد. تهران, تعمیر دوربین مدار بسته تحت شبکه، تعمیر دوربین بیسیم( وایرلس)، دیجیتال و آنالوگ تهران, تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ جک دار، بازویی، ریلی, کشویی، لولایی و ….

فروش ویژه

توسط دکتر ژند

دکتر ژند