توییتر از ایلان ماسک شکایت کرد / توییتر: ماسک فکر می کند که آزاد است شرکت را نابود کند، ارزش سهام را از بین ببرد و بعد برود

به گزارش سایت قطره و به نقل ازرویترز، دادگاه دلاور به طور مکرر به اختلافات تجاری در میان شرکت های متعدد، از جمله توییتر رسیدگی کرده است.

20 دلار برای هر سهم توییتر به اتمام برساند.

کلید واژه ها: توییتر – ماسک – شرکت – ایلان ماسک – ارزش سهام – دادخواست – قرارداد – آزاد – دلار – سهام – معاملات بورس – ایلان – شکایت – ارزش – برود – فروردین – معاملات – میلیارد – پیشنهاد – دادگاه – فعالیت – آمریکا – ادغام – تصمیم – تغییر – اتمام – تنظیم – مبلغی – توافق – دستور


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn64364927/%D8%AA%D9%88%DB%8C%DB%8C%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%A7%D8%B3%DA%A9-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D8%B1%D8%AF-%D8%AA%D9%88%DB%8C%DB%8C%D8%AA%D8%B1%3A-%D9%85%D8%A7%D8%B3%DA%A9-%D9%81%DA%A9%D8%B1-%D9%85%DB%8C

پیش تر وی با خرید این غول رسانه اجتماعی در ماه فروردین، موافقت کرده و قول داده بود پتانسیل آزادی بیان آن را احیا کند.

ایلان ماسک و توییتر از زمانی که این میلیاردر آمریکایی در روز جمعه اعلام کرد از توافق فروردین ماه خود برای خرید شرکت انصراف می دهد، خود را برای مبارزه قانونی آماده کرده اند.

20 دلاری که او در ماه فروردین پیشنهاد داده بود برای خرید هر سهم این شرکت بپردازد، رسید.

20 دلاری که او در ماه فروردین پیشنهاد داده بود برای خرید هر سهم این شرکت بپردازد، – روزنو :توییتر پس از آنکه ایلان ماسک از قرارداد 44 میلیارد دلاری برای تصاحب این شرکت خارج شد، رسماً شکایتی را علیه وی تنظیم کرده است.

اما بعدتر ادعا کرد توییتر شرایط توافق را نقض کرده است و “به نظر می رسد که اظهارات مدیران آن نادرست و گمراه کننده بوده است”.

برت تیلور، رییس هیأت مدیره توییتر، روز سه شنبه در این شبکه اجتماعی نوشت که هیأت مدیره این شرکت، شکایتی را در دادگاه دلاور تنظیم کرده است تا ایلان ماسک را در قبال تعهدات قراردادی اش پاسخگو کند .

شرکت توییتر از دادگاه ایالت دلاور خواسته است به ماسک دستور دهد قرارداد ادغام را با قیمت توافق شده 54.

صاحب شرکت اسپیس ایکس، جمعه شب از لغو معامله خود با توییتر خبر داد.

در این دادخواست آمده است: ماسک ظاهراً معتقد است که آزاد است نظر خود را تغییر دهد، شرکت را نابود کند، فعالیت های آن را مختل کند، ارزش سهام را از بین ببرد و بعد برود.

نمایندگان وی همچنین گفتند؛ توییتر داده ها و اطلاعاتی را که بنیانگذار تسلا درباره این پلت فرم درخواست کرده بود- به ویژه در مورد حساب های جعلی و ربات ها – ارائه نکرده است.

در نتیجه تصمیم آقای ماسک برای خروج، سهام توییتر در معاملات بورس آمریکا 7 درصد سقوط کرد و به مبلغی بسیار کمتر از 54.

او مدعی شد که توییتر نتوانسته است اطلاعات کافی در مورد تعداد حساب های جعلی و اسپم در پلتفرم خود ارائه دهد.

در نتیجه تصمیم آقای ماسک برای خروج، سهام توییتر در معاملات بورس آمریکا 7 درصد سقوط کرد و به مبلغی بسیار کمتر از 54.

در دادخواست شرکت توییتر آمده است: ماسک ظاهراً معتقد است که آزاد است نظر خود را تغییر دهد، شرکت را نابود کند، فعالیت های آن را مختل کند، ارزش سهام را از بین ببرد و بعد برود.

توسط دکتر ژند

دکتر ژند