تنظیمات تجارت فنی USD/CAD AUD/USD و طلا


چشم انداز تجارت کوتاه مدت: تنظیمات فنی در USD/CAD، AUD/USD و طلا

  • شکست USD/CAD زیر منطقه محوری کلیدی – هدف حمایت اولیه در نظر است
  • AUD/USD در حال حاضر در حال آزمایش پتانسیل شکست مقاومتی کلیدی همراستایی است
  • شکست طلا در حال انجام است – اهداف اولیه مقاومت در نظر گرفته شده است

به‌روزرسانی در مورد تنظیمات فنی که در دلار کانادا، دلار استرالیا و طلا دنبال می‌کنیم. اینها اهداف و سطوح بی اعتباری هستند که در پایان هفته اهمیت دارند. آخرین وبینار استراتژی من را برای تجزیه و تحلیل عمیق این تنظیمات فنی و موارد دیگر مرور کنید.

شروع می شود در:

اکنون زندگی کنید:

14 نوامبر

( 13:11 GMT )

وبینارهای هفتگی استراتژی زنده دوشنبه ها ساعت 13:30 به وقت گرینویچ

وبینار استراتژی تجارت کوتاه مدت

برای وبینار ثبت نام کنید

همین الان ملحق شوید، همین الان بپیوندید

وبینار به پایان رسید

نمودار قیمت دلار کانادا – USD/CAD 240 دقیقه

image1.png

نمودار تهیه شده توسط مایکل بوتروساستراتژیست فنی; USD/CAD در Tradingview

یادداشت: در چشم‌انداز کوتاه‌مدت دلار کانادا در ماه گذشته، اشاره کردم که USD/CAD به مقاومت فنی پاسخ داد و تمرکز بر این عقب‌نشینی در روند صعودی گسترده‌تر است. از نقطه نظر معاملات، رالی‌ها باید به بازه هفتگی محدود شوند (1.3870). اگر قیمت در این کشش پایین‌تر می‌رود، به دنبال واکنش بزرگ‌تر در آزمایش دسته 1.35 با شکست محدوده اکتبر باشید تا راهنمایی‌های بیشتری را در اینجا ارائه دهید. ” قیمت در روز بعد در 1.3854 به بالاترین سطح خود رسید، با شکستن معکوس متعاقب آن به زیر حمایت این هفته از فیبوناچی اصلاحی 23.6 درصدی رالی 2021 / پایان هفته مه 2019 و پایین ترین سطح اکتبر در اطراف. 1.3495-1.3515.

تمرکز بر حمایت اولیه در تمدید 100 درصدی کاهش سالانه اکتبر در سال است 1.3326 با توجه به هدف حمایتی بعدی 1.3224/30– در صورت رسیدن به یک واکنش بزرگتر در آنجا بگردید. مقاومت باز هفتگی ایستاده است 1.3525 با پشتیبانی نوامبر باز در 1.3624. در نهایت برای نشان دادن از سرگیری روند صعودی گسترده‌تر، یک شکست از این چنگال نزولی لازم است.

خط پایین: شکستن زیر حمایت کلیدی در پایین‌ترین حد اکتبر، تصحیح بزرگ‌تری در USD/CAD را تهدید می‌کند. از نقطه نظر معاملاتی، در تست 1.3326 به دنبال کاهش بخش هایی از قرار گرفتن در معرض کوتاه / توقف های محافظتی کمتر باشید. اگر قیمت در این محدوده پایین تر باشد، رالی ها باید به باز بودن ماهانه محدود شوند. آخرین چشم انداز قیمت هفتگی USD/CAD من را برای نگاه دقیق تر به سطوح تجارت فنی بلندمدت دلار کانادا مرور کنید.

توصیه شده توسط Michael Boutros

آخرین فرصت های تجاری برتر ما را دانلود کنید

نمودار قیمت دلار استرالیا – AUD/USD 240 دقیقه

image2.png

نمودار تهیه شده توسط مایکل بوتروساستراتژیست فنی; AUD/USD در Tradingview

در چشم‌انداز کوتاه‌مدت دلار استرالیا در هفته گذشته، اشاره کردم که استرالیا در حال آزمایش “آخرین خط دفاعی” در خط روند اکتبر است – این سطح با AUD/USD به شدت بالاتر رفت تا بزرگترین پیشرفت یک روزه از نوامبر 2011 را نشان دهد. این رالی تا بازه هفتگی ادامه یافت و قیمت در حال حاضر در حال آزمایش مقاومت هم‌آهنگ در 38.2% اصلاحی نزولی اوت / اکتبر در بالاترین حد خود است. 6539/47– به دنبال واکنشی در اینجا با بسته شدن روزانه در بالا مورد نیاز برای زنده نگه داشتن تعصب طولانی مدت فوری است.

پشتیبانی اولیه با باز بودن ماهانه در 6397 با بی اعتباری صعودی گسترده تر در 61.8% اصلاحی در 6315. یک رخنه از بالا از اینجا تمرکز را بر گسترش 100٪ پیشرفت در حفظ می کند 6624 با پشتوانه بسته شدن پایین هفته 2008 / پایین ترین سطح سال 2019 در 6660/70 و 61.8% اصلاحی در 6767.

خط پایین: استرالیا به مقاومت همریز گسترش یافته است. از نقطه نظر معاملات، یک منطقه خوب برای کاهش قرار گرفتن در معرض طولانی / افزایش توقف های حفاظتی – ضرر باید به باز بودن ماهانه محدود شود اگر قیمت واقعاً در این زمینه بالاتر باشد. آخرین پیش بینی هفتگی دلار استرالیا را برای نگاه دقیق تر به سطوح تجارت فنی بلندمدت مرور کنید.

نمودار قیمت طلا – XAU/USD روزانه

image3.png

نمودار تهیه شده توسط مایکل بوتروس، استراتژیست فنی. طلا در Tradingview

در چشم انداز فنی کوتاه مدت طلا در ماه گذشته، اشاره کردم که بازیابی طلا در حال نزدیک شدن به یک منطقه محوری کلیدی است و “در نهایت، یک شکست / بسته شدن بالاتر از مقاومت فیبوناچی متقابل در 1682/86 برای نشان دادن احتمال بازگشت بزرگتر ممکن است با چنین سناریویی که بسته شدن روز پایین ماه آگوست / 61.8% اصلاحی را نشان می دهد، مورد نیاز است. 1729/34– اگر رسید، به دنبال واکنش بزرگ‌تری در آنجا باشید.» XAU/USD مقاومت امروز را شکست داد و این رالی اکنون در فاصله قابل توجهی از اوج های سپتامبر / اکتبر در اطراف هدف 1682/86 قرار دارد.

خط پایین: شکست مقاومت روند سالانه، بهبودی گسترده‌تر قیمت طلا را در روزهای آینده تهدید می‌کند. از نقطه نظر معاملاتی، به دنبال کاهش نوردهی طولانی / افزایش توقف های محافظ در یک کشش به سمت 1729/34 در صورت رسیدن به آن باشید – در نهایت یک شکست بالاتر از 38.2٪ اصلاحی / بسته شدن هفته پایین ژانویه در 1788/91 برای پیشنهاد بزرگتر مورد نیاز است. تغییر روند در حال انجام است. آخرین پیش‌بینی هفتگی طلا را مرور کنید تا نگاهی دقیق‌تر به سطوح تجارت فنی بلندمدت XAU/USD بیندازید.

توصیه شده توسط Michael Boutros

آخرین پیش بینی های سه ماهه قیمت طلا را دانلود کنید!

برای تفکیک کامل استراتژی معاملاتی مایکل، او را مرور کنید مجموعه مبانی تحلیل فنی در ساخت یک استراتژی معاملاتی

نوشته شده توسط مایکل بوتروس، استراتژیست فنی با DailyFX

مایکل را در توییتر دنبال کنید @MBForex
منبع: https://www.dailyfx.com/news/usd-cad-aud-usd-gold-technical-trade-setups-20221108.html

توسط دکتر ژند

دکتر ژند