بنی فارکس هانتر | forex-er

برای مدیریت ریسک، اسکالپرها از دستورات توقف ضرر برای محدود کردن ضررهای احتمالی خود استفاده می کنند و همچنین ممکن است از دستورات سودگیر برای قفل کردن سود استفاده کنند. در نتیجه، معاملات موقعیت نوعی استراتژی سرمایه گذاری است که شامل حفظ موقعیت در یک دارایی برای مدت زمان طولانی است. این رویکرد می‌تواند برای سرمایه‌گذارانی که به دنبال حرکت‌های بزرگ‌تر قیمت هستند و به‌طور بالقوه بازدهی بیشتر را به دست آورند، سودمند باشد. با این حال، مجموعه ریسک‌های خاص خود را نیز به همراه دارد و سرمایه‌گذاران باید قبل از تصمیم‌گیری برای اجرای استراتژی معاملاتی موقعیت، میزان تحمل ریسک و اهداف سرمایه‌گذاری خود را به دقت در نظر بگیرند.

همچنین می توانید در بخش چت این اپلیکیشن با سایر معامله گران تبادل نظر کنید.علاوه بر این، می ‌توانید ربات را در آخرین بازار آزمایش کنید و نتایج را بررسی کنید. از جمله مزیت های این استراتژی می توان گفت که ارائه یک دوره زمانی کوتاه با نسبت ریسک و پاداش طبیعی ضروری است. از معایب این استراتژی می توان به استفاده خاص از بازار فارکس و ایجاد فرصت های معاملاتی محدود اشاره کرد. مهمترین مزیت این استراتژی این است که معاملات بیشتری را نسبت به هر تجارت فارکس پوشش می دهد. البته نمی توان معایبی مانند نیاز به تخصیص طولانی مدت، نیاز به مهارت بالا در تحلیل تکنیکال و نرخ ضعیف پاداش در رابطه با آن استراتژی را نادیده گرفت. شما می توانید از تخفیف های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت قیمت اکشن استفاده کنید.

راهنمای استراتژی های فارکس: ۸ استراتژی کارآمد

تریدرها همچنین پوزیشن‌های خرید را با استفاده از اندیکاتور متحرک واگرایی و هم‌گرایی می‌بندند. زمانی که MACD (خط آبی) از خط سیگنال (خط قرمز) که با مستطیل‌های مجله خبری فارکس آبی مشخص شده بگذرد، این اتفاق رخ می‌دهد. استراتژی های ضد روند متکی به این واقعیت هستند که اکثر شکست ها به روند طولانی مدت تبدیل نمی شوند.

http://ahmadikonkoor.ir

در واقع استراتژی طلایی یا کلیدی در فارکس وجود ندارد و صرفا جهت متقاعد کردن مردم هست . اسامی مانند ایچیموگو ، RSI ، MACD ، اسمارت مانی ،فیبو و غیره اموزش‌های منسوخ شده ای هستند که بروکر ها و بانک‌ها در بین عام مردم رواج دادند . در واقع عامه مردم حتی به قدرت استراتژی LSE پی نبردند و همچنان اموزش‌های منسوخ شده فارکس را یکی پس از دیگری قبول کردند . اینطور شد که روز به روز بانک‌ها پولدار تر شدند و تریدر های خرد با اموزش‌های منسخو شده فقیر تر . London Stock Exchange تصمیم گرفتند که بین خود بانک‌ها و سازمان های مهم محفوظ بماند .

جدید ترین مطالب

معامله گران بازگشت میانگین باید بتوانند به سرعت شرایط بازار را تحلیل و تفسیر کنند و بر اساس آن معاملات انجام دهند. علاوه بر این، معامله‌گران با بازگشت میانگین باید بتوانند استرس ناشی از تصمیم‌گیری سریع و مدیریت تعداد زیادی از معاملات را کنترل کنند. توجه به این نکته مهم است که بازگشت میانگین به مقدار قابل توجهی دانش و تجربه بازار نیاز دارد و معامله گران باید به دقت ارزیابی کنند که آیا این استراتژی برای آنها و سبک معاملاتی آنها مناسب است یا خیر.

  • این نوع استراتژی مبتنی بر این باور است که بازارها اغلب حرکات موقتی را در جهت مخالف روند کلی خود تجربه می کنند و می توان از این حرکات برای انجام معاملات سودآور استفاده کرد.
  • توجه به این نکته مهم است که پوشش ریسک نیز می‌تواند مجموعه‌ای از ریسک‌های خاص خود را داشته باشد و درک شرایط بازار و میزان تحمل ریسک معامله‌گر قبل از اجرای یک استراتژی پوشش‌دهی مهم است.
  • بنابراین، معامله‌گری که از چنین استراتژی‌ای استفاده می‌کند، به دنبال این است که از تمایل قیمت‌ها به جهش از بالا و پایین‌های تعیین‌شده قبلی سود کسب نماید.
  • معاملات پرایس اکشن شامل تحلیل حرکت قیمت یک جفت ارز بدون استفاده از اندیکاتورها یا سایر ابزارهای تحلیل تکنیکال است.

توسط دکتر ژند

دکتر ژند