بلای پرسپولیس در انتظار تراکتور

انتشار اخباری پیرامون این موضوع باعث نگرانی و واکنش منفی طرفداران تراکتور در رسانه های اجتماعی شده و باید دید واکنش زنوزی به این موضوع چه خواهد بود.

در دهه های پیش، هواداران پرسپولیس خاطرات بسیار تلخی از موضوع جنگ مالکیت و سهام باشگاه پرسپولیس در ذهن دارند که منجر به دخالت ریاست جمهوری و قوه قضاییه در این موضوع شد. امیدواریم که تراکتور دچار این جنگ و موضوع فرسایشی نشود.

۶ سال پس از تغییر مالکیت تراکتور و انتقال آن به بخش خصوص و خریداری سهام آن توسط محمدرضا زنوزی تاجر مشهور اهل آذربایجان شرقی و در شرایطی که این باشگاه با گذر از شرایط دشوار مالی دوباره سر پا و در حال نوسازی است، نامه ای به دفتر باشگاه تراکتور واصل شده که در آن، مالک این باشگاه برای رسیدگی به شکایت فردی که خود را همچنان مالک و سهام دار این باشگاه می داند، احضار شده است.

گفتنی است، زنوزی باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتور را در سال ۱۳۹۷ از سپاه در اختیار گرفته و از آن زمان، کلیه مخارج تیم بر دوش وی بوده، بدون آنکه ریالی برداشت مالی از باشگاه داشته باشد. اینک و در شرایطی که تراکتور یکی از باشگاه های پرامکانات و صاحب موقعیت فوتبال ایران محسوب می شود، تلاش مجدد فردی که سابقاً در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال نیز عضویت داشته، برای دراختیار گرفتن مالکیت تراکتور آغاز شده است.


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn65384019/%D8%A8%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B8%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B1

تلاشی که قبلا نیز انجام شده و به سرانجام نرسیده، اما با توجه به اینکه به هر حال در اختیار داشتن باشگاه تراکتور یک موضوع وسوسه برانگیز است، این بار نهادهای قضایی برای رسیدگی به شکایت این فرد وارد عمل شده اند.

بلای پرسپولیس در انتظار تراکتور

ارزش باشگاه تراکتور با پتانسیل هواداری ویژه در فوتبال ایران، مسئله ویژه ای است که هر فردی را علاقه‌مند به بخت آزمایی برای دریافت مالکیت آن می کند.

توسط دکتر ژند

دکتر ژند