بروکر ایرانی: آن را آسان نگه دارید (و احمقانه)

بروکر های زیادی با ایرانیان کار می کنند که می توان به وینزور، آمارکتس (۲ بروکری که ما در آکادمی چرتکه بالای ۳ سال است با آن ها کار می کنیم) اشاره کرد. این نرم افزارها معمولا به صورت رایگان در اختیار مشتري قرار می گیرند. اما بازار فارکس تنها به این دو رقم جنس اکتفا نمیکند، پس برای تبادل دیگر ارزها و اجناس چه باید کرد؟ ارزش هر کدام از این ارزها بر اساس عرضه و تقاضای بازار تعیین می شود. یک بروکر خوب فارکس این را تضمین می کند که این داده ها را همواره به صورت آپدیت شده و سریع در اختیار شما قرار می دهد.

این مقاله برای آن دسته از افرادی که به یک بینش کلی در مورد بازارهای ارزی به دست آوردهاند و حالا میخواهند به صورت جدی وارد بازار شوند، بسیار مفید خواهد بود. به راحتی و در کسری از ثانیه برای افرادی که در سایت های و یا صرافی ها ارزهای دیجیتال دارند، می توانند به راحتی اقدام و کابین خود رو در سایت کوتکس شارژ نمایند. در طی این چند روز، قیمت دلار طبق پیش بینی شما افزایش یافته و شما به فکر آن هستید که آن را به فروش برسانید. چند روز از معامله شما گذشته و شما نیز فرصت نکرده اید که وجه معامله را به حساب بانکی دوستتان واریز کنید. بنابراین با یک برنامه ریزی درست تمام مباحث آموزش دیده شده را به مدت ۳ تا ۶ ماه در یک حساب دمو تمرین کنید تا به روش معاملاتی خود مسلط شوید و بتوانید کسب درآمد کنید.توجه فرمایید که بدون کسب مهارت در حساب دمو به هیچ عنوان وارد حسای ریل خود نشوید و از ضررهای احتمالی خود جلوگیری کنید. یکی از کلیدی ترین مفاهیمی که باید بهش پای بند بود قرار دادن حد ضرر یا استاپ لاس در یک معامله ی باز می باشد ؛ این یعنی شما در برابر حد سودی که انتظار دارید در معامله کسب کنید به یک اندازه ای هم انتظار دارید که اگر در ضرر رفتید معامله بسته شود تا کال مارجین نشوید.

قراردادهای فیوچر دارای شرایط خاصی از جمله تعداد ارز مورد معامله،زمان سررسید و انقضای قراردادو حداقل افزایش قیمت هستند و هردو طرف خریدار و فروشنده با تنظیم و توافق این شرایط بین خودشان، قرارداد را معامله می کنند. در نهایت، گاهی اوقات شما چند روز قبل از این موجود ارائه شده است به استفاده از پاداش است. خب به ادامه داستان می پردازیم. در ادامه بهترین بروکر فارکس از بین هزاران بروکر موجود را به شما معرفی خواهیم کرد. اما سی اف دی به چه معناست؟ بدین ترتیب می توان معاملات سی اف دی را بعنوان معاملات فرضی نیز در نظر گرفت.

علاوه بر این، در پلتفرم های معاملاتی، ارز اول را بعنوان ارز پایه و ارز دوم را بعنوان ارز قیمت گذاری در نظر می گیرند. ثبت سفارشی که شخص انجام می دهد به صورت آنی انجام می پذیرد و جفت ارز مورد نظر مورد معامله قرار می گیرد. دو عدد اعشاری آخر اغلب با چاپ بسیار بزرگ ترسیم میشوند، با کوچکترین افزایش قیمت به نام پیپ (درصد در نقطه). این بازارها اغلب برای چند ساعت با هم همپوشانی دارند و برخی از فعال ترین دوره های معاملات فارکس را فراهم می کنند. «جفتهای داغ» جفتهایی هستند که در آن جلسه یا جایی که خورشید طلوع میکند و زندگی فعال است، معامله میشوند تا پول در تمام مناطق زمانی معامله شود. ما میتوانیم بگوییم که مصون سازی در معنای ساده به معنای کاهش ریسک، محصور کردن موقعیتی است، تا بتواند آن را از عوامل / تأثیرات خطرناک ناشی از وضعیت فعلی بازار مهار کند. زمان به وقت گرینوچ که به عنوان ساعت جهانی نیز شناخته می شود، که منطقه زمانی اصلی آن انگلستان است. در جفت ارزهای اصلی به جز ین ژاپن برابری ارزها به صورت یک رقم صحیح و چهار رقم اعشار آورده می شوند. جغت ارزها در بازار فارکس به سه دسته جفت ارز اصلی ،جفت ارز فرعی و جفت ارز غیرمعمول تقسیم کرد.بیشترین حجم معاملات و بیشترین جفت ارز های معامله شده، در جفت ارزهای اصلی هستند.

در صرافیهایی مانند بایننس بیش از صد ارز دیجیتال و معاملات مربوط به آنها به صورت رسمی پشتیبانی میشوند. بنابراین نوسانگیرها میتوانند از نوسانات لحظهای اکثر ارزهای دیجیتال بهراحتی کسب درآمد کنند. شما می توانید با یادگیری بازارهای مالی همچون آموزش بازار فارکس و آموزش ارز دیجیتال در اصفهان به درآمد دلاری دست پیدا کنید. یعنی ما برای خرید یک دلار امریکا باید ۲۸۰۰۰۰ ریال هزینه کنیم( مانند صرافی ها) به این تبادلات قیمتی، معامله جفت ارز می گویند. ۳.یکی از مزایای بسیار خوب در این بازار آن است که دسترسی به اطلاعات برای همه یکسان بوده و رانت وجود ندارد.

برای بررسی نحوه معامله در این بازار، ابتدا باید ببینیم از سنجش و تبدیل ارزها چه سودی بدست می آی. برای ین، یک پیپ یک واحد از دومین رقم اعشار است، چرا که ارزش ین بسیار نزدیک به یک صدم ارزهای اصلی دیگر است. در فارکس نیز به همین صورت بوده و شما برای انجام معاملات در فارکس باید از طریق بروکرها اقدام کنید. بروکر از طریق شعبهی خود که رجیستر سنت وینسنت دارد به کاربران ایرانی خدمات رسانی میکند و این شعبه هیچگاه ورشکست نشده است. ایده اصلی پشت سیستم پایه طلا این بوده است که دولت ها پشتوانه ارز خود را طلا قرار دهند و به وسیله طلا تضمین کنند. قبل از انتخاب این بازار به عنوان بازار معاملاتی خود بهتر است بدانید که مزیت های این بازار نسبت به سایر بازارها چیست. ۶.این بازار ضریب اهرمی دارد شما می توانید با پول کمی به بازار وارد شوید ولی با ضریب اهرمی با چندین برابر اصل پول تان معامله کنید. این بازار در اصل برای بانک ­داران، موسسات و شرکت­های بزرگ طراحی شده بود و برای ما خرده معامله­گران جایی در آن وجود نداشت. بنابراین در این جفت ارزها، فرصت های سودآور با کارمزد کمتر برای ما فراهم هستند.

با این حال بهتر است به جای تغییر مداوم استراتژی های خود، به فکر اصلاح آن بوده و آنها را به صورت صحیح برطرف کنید. ما در انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان به میزان بونوس و پروموشن هایی که آنها به تریدرها پرداخت میکنند توجه کردهایم. تبدیل ارزها در بازار فارکس بسته به نرخ ارز کم یا زیاد می شود. قبل از رسیدن به معنی لات در فارکس بایستی به چند مفهوم اساسیتر در این بازار اشاره کنیم، یکی از آنها جفت ارزها هستند. با ورود به بروکر ، امکان معامله در فارکس بسیار آسان شد و با یک خط اینترنت و موبایل و یا کامپیوتر، معامله گران توانستند در بازار معاملات خود را انجام دهند. 1.12 دلار خواهد شد. توی بازار فارکس درآمد شما به دلاره و پولی که شما دریافت می کنید به دلاره پس این راه خوبیه، مخصوصا با این وضع دلار که ما داریم بهترین روش کسب درآمد فارکسه. در این مطلب در مورد مقیاس و حجم خرید و فروش در Forex که به آنها لات گفته میشوند صحبت کردهایم. اگر کسب وکار آنها با مشتری های خود تعارض منافع ایجاد کند ، می تواند مشکل ساز باشد. این اندازه لات بسیار مناسب افرادی است که برای اولین بار دست به معامله در بازار فارکس میزنند، از آنجایی که اندازه این لات بسیار کوچک است، سرمایهگذاران با کمترین ریسک و البته در صورت داشتن معامله موفق با کمترین سود مواجه خواهند بود.

این عقیده غلط نیست، اما برای مواقع ویژهای که به هر دلیلی معاملهگران به لپ تاپ یا کامپیوتر دسترسی ندارند، پیشنهاد میشود از تلفن همراه خود استفاده کنند. برای ثبت نام در بازار فارکس ابتدا باید از طریق کارگذاری ها( بروکرها) اطلاعات خود را ثبت کنیم. شما می توانید از طریق لینک زیر همین الان در بروکر آمارکت حساب باز کنید. قبل از معامله قوانین و مقرراتی که برای شما ارسال میشود را به دقت مطالعه کنید. خوشبختانه این بروکر باینری آپشن به مشتریان ایرانی خدمات معاملات و ترید باینری اپشن رو ارائه می کند. با این اتفاق، شما یاد می گیرید که می توانید بدون اینکه یک دارایی را تحویل دهید آن را با هم معامله کنید.

توسط دکتر ژند

دکتر ژند