انتخاب بهترین کارگزاری فارکس برای ایرانیان

با این حال، خرس ها ظاهر شدند و قیمت در حال حاضر (04:00 UTC) نزدیک به 39100 دلار است. قیمت بیت کوین پس از شکستن مقاومت 40000 دلاری، شتاب صعودی گرفت. بیت کوین هنوز یک درصد در یک روز افزایش یافته است. بهای معاملات آتی نفت برنت حدود 66 سنت یا 0.67 درصد افزایش یافت و به 98.68 دلار در هر بشکه رسید، در حالی که اوج اخیر 129.30 دلار بود. پس از اینکه آژانس بینالمللی انرژی (IEA) اعلام کرد کاهش تقاضای نفت به دلیل قیمتهای بالاتر، توقف عرضه نفت روسیه را خنثی نمیکند، نفت خام روز پنجشنبه افزایش یافت، اما برای جبران کاهش روز قبل کافی نبود. بیت کوین بیش از 5 درصد جهش کرد و حتی بالای 41500 دلار معامله شد. نفت خام وست تگزاس اینترمدیت آمریکا (WTI) با 84 سنت یا 0.86 درصد افزایش، به 95.86 دلار در هر بشکه رسید، در حالی که در اوایل ماه جاری به 124.58 دلار رسیدهبود. EGLD، WAVES و GRT بیش از 14 درصد افزایش یافته اند.

سهام ایالات متحده یک جلسه متفاوت را تجربه کرد و سهام شرکت های فناوری نزولی باعث شد که بیشتر شاخص ها در روز دوشنبه پایینتربسته شوند. در معاملات ایالات متحده، قیمت نفت تا 5.8 درصد کاهش یافت زیرا چشم انداز یک نتیجه مثبت در مذاکرات اوکراین نگرانی ها در مورد اختلالات عمده عرضه را کاهش داد. اما بر احساسات منفی کلی افزوده میشود زیرا تعداد موارد ابتلا به کووید-19 در چین افزایش مییابد، که سرمایهگذاران نگران هستند که به رشد اقتصادی این کشور در سه ماهه اول آسیب برساند. شاخص CSI300 چین 2.3 درصد کاهش یافت. شاخص هانگ سنگ هنگ کنگ همچنان در محدوده منفی فرو رفته است و در اوایل روز سه شنبه 3.8 درصد سقوط کرد. طبق گزارش کمیسیون ملی بهداشت چین، روز سهشنبه ۳۶۰۲ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در مقایسه با ۱۴۳۷ مورد در روز دوشنبه گزارش شد. سهام استرالیا 0.5 درصد سقوط کرد در حالی که شاخص نیکی توکیو با 0.17 درصد رشد اندکی بالاتر بود.

گستردهترین شاخص سهام آسیا-اقیانوسیه اماسسیآی در خارج از ژاپن 1.5 درصد نسبت به پایینترین سطح پایانی 22 ماهه روز پنجشنبه، افزایش یافت و زیان هفتهاش را به حدود 3 درصد کاهش داد. پس از ضررهای شدید یک روز قبل، سهام آسیایی در صبح جمعه افزایش یافت. در همین حال با ادامه هضم نگرانی سرمایه گذاران در مورد تورم بالای مداوم و سیاست های سختگیرانه بانک مرکزی، دلار نزدیک به بالاترین حد در 20 سال گذشته بود. جروم پاول، رئیس فدرال رزرو ایالات متحده در مصاحبه ای در اواخر روز گفت که نبرد برای کنترل تورم “شامل کمی درد” خواهد بود. سهام استرالیا 1.53 درصد افزایش یافت، در حالی که شاخص سهام نیکی ژاپن 2.61 درصد جهش کرد. مجله افیکسکار – اخبار فوری فارکس : سهام آسیایی روز جمعه پس از یک جلسه پرنوسان برای سهام ایالات متحده، از زیان خود کاست. و او انتظار خود را برای افزایش نیم درصدی نرخ بهره در هر یک از دو جلسه سیاست بعدی فدرال رزرو تکرار کرد، در حالی که متعهد شد که “ما آماده انجام کارهای بیشتری هستیم”.

اکنون تقریباً 3 درصد در یک روز و 7 درصد در یک هفته کاهش یافته است. XRP در تلاش است تا بالای منطقه حمایت 0.720 دلار بماند در حالی که ADA در حال آزمایش منطقه حمایت 0.90 دلار است. BTC در حال حاضر (04:27 UTC) در حال کاهش است و زیر 39500 دلار معامله می شود. اگر خرس ها همچنان فعال باشند، قیمت می تواند به 39000 دلار کاهش یابد. DCR بیش از 30 درصد افزایش یافت و بالای 70 دلار حرکت کرد. قیمت بیت کوین در محدوده زیر محدوده مقاومت 41200 دلار باقی ماند. ETH به زیر 2950 دلار کاهش یافت و اکنون تقریباً 4 درصد در یک روز و 8 درصد در یک هفته کاهش یافته است. به طور مشابه، اکثر آلت کوین های اصلی نیز پایین تر حرکت می کنند.

بازدهی اوراق دو ساله که با انتظارات معامله گران برای افزایش نرخ های بهره صندوق فدرال رزرو افزایش می یابد، در مقایسه با بسته شدن 1.589 درصدی ایالات متحده به 1.562 درصد رسید. بازدهی اوراق بهادار 10 ساله خزانه داری در 1.9753 درصد ایستاد در مقایسه با بسته شدن 1.996 درصدی آن در ایالات متحده در روز دوشنبه. ارائه دهنده شاخص جهانی MSCI Inc گفت که تحولات اوکراین و دسترسی به بازار سهام روسیه را زیر نظر دارد. “تا کنون، بازار فقط مراقب است و به نظر نمی رسد تاثیر زیادی داشته باشد. گروه هفت اقتصاد بزرگ (G7) نسبت به “تحریم های اقتصادی و مالی که عواقب گسترده و فوری بر اقتصاد روسیه خواهد داشت” هشدار داد. آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه، با اشاره به “تسریع چشمگیر افزایش نیروهای روسیه” گفت سفارت ایالات متحده از کیف به لویو منتقل خواهد شد. جیمز روزنبرگ، مشاور مالی EL&C Baillieeu می گوید: «نگرانی در مورد احتمال بزرگترین اقدام نظامی در اروپا از زمان جنگ جهانی دوم وجود دارد.

یکی از مهمترین بازارهای مالی در جهان، بازار مالی فارکس می باشد که اتفاقا بازاری کم ریسک نسبت به کریپتو و همینطور پولساز تر می باشد. پس تا انتها همراه ما باشید. حال دلیل انتخاب عنوان انتخاب بهترین کارگزاری فارکس برای ایرانیان این بود که با توجه به تحریم ها، ارتباط ما با بازارهای مالی بسیار سخت شده است و از این رو بروکرهای اندکی هستند که با ایرانی ها کار میکنند. حتی در این مقاله که بالا به آن لینک شده است نیز به خوبی این مورد توضیح داده شده است و ما صرفا قصد داریم تا با استناد به مقاله بالا و همینطور دانش خود، بهترین کارگزاری را موشکافی کنیم. امروزه محبوبیت بازار های مالی بسیار زیاد شده است و مردم زیادی روز به روز به بازارهای مالی ورود میکنند. از این رو ما در این مقاله قصد بر این را داریم تا بگوییم مناسب ترین گزینه بین بروکرهای فارکس برای ایرانی ها کدام است؟ از طرفی، بروکری که در آن فعالیت میکنید نیز باید اعتبار بالایی داشته باشد تا بتوان با خیالی آسوده، در آن پلتفرم معامله نمود.

سرمایه گذاران انتظار دارند که رشد ایالات متحده در حدود 1.1 درصد ثابت باشد، بسیار کندتر از ارقام بهبود یافته کووید-19 اخیر، اما احتمالاً به اندازه کافی قوی باشد که بتواند افزایش نرخ بهره را تحمل کند. گستردهترین شاخص سهام آسیا-اقیانوسیه اماسسیآی در خارج از ژاپن در معاملات صبحگاهی 1.1 درصد سقوط کرد که شدیدترین کاهش در شش هفته گذشته است. مجله افیکسکار – اخبار فوری فارکس : سهام آسیایی روز جمعه سقوط کرد زیرا سرمایه گذاران از چشم انداز افزایش نرخ بهره برای ایالات متحده و همچنین عواقب اقتصاد جهانی ناشی از قرنطینه در چین نگران بودند. بیت کوین کمی بالاتر از مقاومت 40000 دلار باقی ماند. نشست BOJ همچنین برای هرگونه تعدیل پیش بینی های اقتصادی یا هرگونه نشانه ای از واکنش سیاستی به ین که طی دو ماه بیش از 10 درصد سقوط کرده است، به دقت زیر نظر خواهد بود.

در بازارهای کالایی، طلا در 1955 دلار در هر اونس ثابت ماند تا حدود 2.5 درصد در ماه افزایش یابد. کاهش ارزش ین، شاخص دلار آمریکا را با رشد 2.2 درصدی در 98.848 درصد نگه داشته است. قیمت بیت کوین به سطح 41000 دلار بازگشت. ارز واحد در مدت مشابه حدود 2.1 درصد نسبت به دلار از دست داده است، اما 1.0980 دلار بالاتر از پایین ترین سطح دو ساله اخیر 1.0804 دلار است. حتی یورو که شرایط سختی را میگذراند، در این ماه 4 درصد افزایش یافت و به 134.27 ین رسید. اتریوم مقاومت 2720 دلاری را شکست، XRP به دنبال شکست صعودی بالای 0.80 دلار است. دلار در این ماه با 6.2 درصد افزایش در برابر ین به 122.18 رسیده است، در حالی که دلار استرالیا غنی از منابع تقریباً 10 درصد افزایش یافته و به 91.88 ین رسیده است.

توسط دکتر ژند

دکتر ژند