اسکیپ روم چیست؟ نشان ۲۴-آل اسکیپ

اگر به دنبال یک تفریح گروهی و خانوادگی جذاب برای تعطیلات اخر هفته هستید اتاق فرار رویا میتونه یک گزینه خیلی خوب باشه. فیلم هایی هستن که به خاطر این که حس گذار از دنیای واقعی به دنیای تخیل رو ترسیم می کنن، بیشتر شبیه خواب و رویا هستن. قطعا همه ما تجربه یه خواب خوب به همراه یه رویای شیرین و رنگارنگ رو داریم، ولی ادمای کمی هستن که با خوش شانسی رویای شیرینشون رو تو دنیای واقعی هم لمس می کنن.

اتاق فرار گرمابه

اسکیپ روم چیست؟ نشان ۲۴-آل اسکیپ

اگر تابه‌حال در بازی اتاق فرار شرکت نکرده‌اید، باید بدانید اتاق‌های فرار نوعی سرگرمی هستند که از بازی‌های کامپیوتری الهام گرفته شده‌اند. این بازی برای اولین بار در کشور‌های آسیای شرقی طراحی شد. هدف از اجرای این سرگرمی، به‌کارگیری فعالیت بدنی همراه با کار فکری بود. بعد از مدتی، اتاق‌های فرار به اروپا و امریکا هم راه پیدا کردند و همه‌گیر شدند. بازیکنان در یک اتاق فرار با این سبک با اتفاقات و چالش‌های کمیک روبه‌رو می‌شوند. طراحی داستان برای این اتاق فرار، بسیار مهم است و لازم است که اتفاقات در مواقعی غیرقابل‌پیش‌بینی بیفتند.

اتاق فرار برین گیم سنتر تهران

اما در سایت ایران اسکیپ شما می‌توانید اتاق فرار مورد نظرتان را با تخفیف رزرو کنید. در این سبک از بازی‌ها طراحان سعی در ساخت فضاهایی دارند که انسانها بیشتر در رویا و خیال خود به آن فکر می‌کنند. فضاهایی که انسان را از کالبد زمان حال خود خارج می‌کنه و وارد کالبد کودک درون خود می‌کند و بیشتر سعی در راضی نگه داشتن این کودک درون دارد. شما در ژانر فانتزی با فضاهایی که شبیه قصه ها و داستانهای افسانه ای است رو به رو خواهید شد.

زیرا سناریویی که با آن مواجه می شوید، می تواند ترسناک، هیجان انگیز اسکیپ روم جنی روحی یا… باشد. موسیقی مرموز، دکور کلاسیک و گیج کننده، طراحی نور چالش برانگیز، سایه های سنگین و اتفاقات شگفت آور سناریو، از ویژگی های اصلی اتاق فرار معمایی به حساب می آیند. همیشه این سوال را از خودتان بپرسید که اگر جای نویسنده داستان بودید، در اینجا چه کار می‌کردید؟ با پاسخ به این سوال می‌توانید راه حل‌های ممکن را ساده‌تر بیابید.

  • بازی اتاق فرار شب سیزدهم در سال ۱۳۹۸ به دست تیم اسکیپ روم دات آی آق طراحی و اجرا شده است.
  • این فیلم ها به دلیل درگیر کردن قوه تخیل، نشاط خاصی به همراه دارن که معمولا باب طبع همه میشه.
  • گاهی هم باید سرنخ‌های بی‌ربط را کنار هم بگذارید تا به یک پاسخ منطقی برسید.
  • چه تنها یک نفر به دنبال حل معما باشد و چه اینکه همه بر سر یک سرنخ وقت خود را هدر کنند، باعث شکست در بازی خواهد شد.
  • اگر علاقه دارید در یک سناریوی جذاب غرق شوید و هر کدام از اعضای گروهتان به یک کاراکتر فوق ‌العاده تبدیل شود، توصیه می کنیم اتاق فرار درام را امتحان کنید!

تا وقت کافی برای دریافت توضیحات و تحویل وسایل داشته باشید. متاسفانه از زمان بازی کاسته خواهد شد و مجموعه برین گیم سنتر هیچ کمکی در قبال دیر رسیدن گروه‌ها نمیتواند انجام دهد. بله، برای بعضی بازی‌ها امکانش هست بدون اینکه خللی در بازی شما رخ دهد.

توسط دکتر ژند

دکتر ژند