استرس را از فارکس ایرانی دور کن

بازده اوراق قرضه دولتی استرالیا و ژاپن در روز پنجشنبه افزایش یافت و بازده دیشب اوراق خزانه داری ایالات متحده را دنبال کرد. “(اما) با توجه به مسیر افزایش نرخ فدرال رزرو… بانک مرکزی چین گفته که به جای کاهش نرخ بهره میخواهد اعتبارات را افزایش دهد. در این مقاله به آموزش کامل بروکر آلپاری می پردازیم. همچنین با استفاده از قابلیت Bar Replay در امی بروکر میتوانید در گذشته بازارترید کنید و استراتژی خود را بهصورت دستی تست کنید. زیرا کاربر میتواند از آنها برای تحلیل بازار، بک تست گیری از استراتژیهای معاملاتی، تهیه نمودارها و… آخرین مورد، آزمایش پیشروی است که به موجب آن، کاربر میتواند از پارامترهایی که تعریف کردهاست، برای پیشبینی نتایج ممکن استفاده کند. بروکر پاکت آپشن نسبت به دیگر بروکرهای باینری این مقاله، یک بروکر تازه تأسیس بوده و از سال 2017 شروع به کار کرده است. بروکرهای معتبر تمایلی به تخلف ندارند. به غیر این ۴ مورد سشن های آلمان، سنگاپور، چین و برخی کشورها نیز میتوانند در درجه اهمیتی بعدی قرار گیرند.

آلپاری بیست دو سال سابقهی کار دارد و قبلا در تهران دفتر خدماتی هم داشته است این بروکر حتی با کارت ملی هم حسابهای خود را و معاملهگران را وریفای میکند و از این لحاظ هیچ نگرانی معاملهگرها نباید داشته باشند . اهمیت این موضوع در این است که معاملهگران با تجربه، هنگام ارائه فرمولهای جدید، به راحتی میتوانند ارجاعات سریع داشته باشند. ای مارکتس حسابهای استاندارد و ECN را در پلتفرمهای MetaTrader 4 و 5، به علاوه ابزارهای اضافی و کپی تریدینگ ارائه میدهد. در کوتکس، هیچ هزینهی اضافی بابت واریز و برداشت گرفته نمیشود مگر این که خود روش واریز و برداشت شما شامل کمیسیون شود. این بروکر بابت هر لات ۳ دلار پاداش میدهد همچنین یک بونوس 500 دلاری نیز در نظر گرفته است که البته شرایط خاص خود را دارد. برای حساب میکرو حداقل سرمایه 10 دلار، برای حساب بیسیک حداقل 50 دلار، برای حساب سیلور حداقل 500 دلار، برای حساب گلد حداقل 2500 دلار، برای حساب پلاتینیوم حداقل 5000 دلار است. از انواع حسابهای مختلف که میتوان در اینجا نام برد حساب میکرو یا نانو یاسنت است . در این مقاله به طور کامل درباره فارکس توضیح داده و جوانب مختلف آن را بررسی کرده ایم.

اکسپلوریشن بر اساس یک استراتژی معاملاتی است که با فرمول خاصی تعریف میشود. قیمت نسخه استاندارد این اپلیکیشن در وبسایت امی بروکر 299 دلار است. پس از نصب این برنامه، میتوانید جهت راهنمای استفاده از امی بروکر، عبارت آموزش آمی بروکر pdf را در گوگل جستوجو کنید و یا به ویدئوهای آموزشی مراجعه کنید. تصور کنید که شما یک استراتژی معاملاتی مناسب را انتخاب کردهاید. شرایط برای یک تریدر حرفهای متفاوت خواهد بود و چنین فردی میتواند بر اساس اطلاعات و تجربیاتی که دارد، بروکر مناسبی را انتخاب کند. میدانیم که هیچ بروکری بینقص نیست اما بروکر روبوفارکس با رفتار حرفهای در طی این سالها نشان داده که میتواند قابل اعتماد بوده و برای افرادی که میخواهند بدون دغدغه و هراس از شیطنتهای بروکر روی ترید تمرکز کنند، یکی از اولین پیشنهادهاست. یکی دیگر از بروکرهای باینری، بروکر پاکت آپشن است. بنابراین در تجارت اهرمی، یادگیری نحوه مدیریت ریسک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این قابلیت برای تازه واردهایی که هنوز در تجارت فارکس مبتدی هستند ضروری است، که دوست ندارند ضمن یادگیری نحوه معامله و تجارت، سرمایه خود را از دست بدهند. ما هرگز تجارت با کارگزاران خارجی یا غیرمجاز را توصیه نمی کنیم، زیرا ثبت نامشان در خارج از کشور خیلی ضعیفه پس خطرناک است.

به عبارت دیگر، میتوان گفت که مارجین، حداقل مقدار مبلغی است که معاملهگر برای باز کردن پوزیشن به آن نیاز دارد؛ این مبلغ به نسبت لوریج تغییر میکند. اما به طور کلی علت معروفیت و محبوبیت این نرمافزار که باعث شده با نرمافزارهای دیگر قابل رقابت باشد، سیستم آنالیز اتوماتیک آن است. بسیاری از معاملهگران ایرانی از طریق همین نرمافزار به بررسی و آنالیز سهام و معاملهٔ آن میپردازند. مسائل تکنیکال همانطور که از نامش هم پیداست، به آنالیز فنی روند بازار میپردازد و طی آن شما باید از با استفاده از استراتژی و ابزارهای لازم، بتوانید نقاط خرید یا فروش را در بازار پیدا کنید. نرمافزار آمی بروکر انواع اندیکاتورها را پشتیبانی میکند برای مثال، میتوانید از اندیکاتور ایچیموکو برای آمی بروکر استفاده کنید.

آمی بروکر به شما امکان میدهد تا تحلیلهای مختلفی را به نمودار آن اضافه کنید. اما با استفاده از آمی بروکر، در عرض چند دقیقه میتوانید استراتژی خود را بر روی چند سال گذشته نمودار تست کنید و در نهایت، نتایج تست را با جزئیات کامل رصد کنید. اسکن و بک تست گیری در این پلتفرم، در مقایسه با برنامههای رقیب نسبتا سریع است. این بروکر نیز دارای حسابها متنوعی است و متناسب با نیازهای مشتریان خود، 6 نوع حساب را در اختیارشان قرار میدهد. البته به دلیل آمریکایی بودن این سرمان،بروکرهای که تحت نظارت این رگوله هستند نمیتوان خدماتی به مشتریان ایرانی ارائه دهند. خدماتی مانند cAlgo Algorithmic Trading, FxPro Library, FxPro VPS و FxPro Quant Strategy Builder ابزارهای اتوماتیکی هستند که توسط این بروکر فارکس ارائه می شوند.

معروفیت این نرمافزار در ایران به دلیل استفاده از آن در بورس ایران است. در ادامه آموزش امی بروکر به شما یاد خواهیم داد که چطور دیتای بورس ایران را وارد آمی بروکر کنید. اگر ساکن ایران هستید، باید بدانید که شما با توجه به اختلاف ساعت با دیگر کشورها، در کدام ساعت کاری بازار فارکس یا همان سشن، قرار دارید. در عوض کارگزارهای فارکس از اختلاف بین نرخ Bid و Ask (اسپرد) منتفع میشوند. توجه کنید که برای اتصال به سایت کوتکس باید از وی پی ان استفاده کنید و استفاده از آن ایرادی ندارد. ام حتما در نظر داشته باشید که با آی پی کشورهایی که کوکتس به آنها خدمات نمیدهد متصل نشوید. کوتکس به شما امکان معامله در شرکتهای اوراق بهادار، انواع جفت ارزهای فارکس، شاخص های مهم مثل اس اند پی و انواع کامودیتیها را میدهد.

جهت کامل کردن ثبت نام در فارکس و بروکر لایت فارکس، بعد از تایید آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه، لازم است که دو مدرک مختلف را برای بروکر ارسال کنید. همچنین در این نوع حساب، شما قادر هستید تا 1000 دلار در یک معامله وارد کنید. شما در این نرمافزار قادر هستید که علاوه بر بازارهای بینالمللی، در بازار بورس ایران نیز از آمیبروکر استفاده کنید. لازم به ذکر است که تیم امیرتریدر از پشتیبانی فنی قوی بهرهمند است و در هر زمان از شبانهروز در صورت ایجاد هرگونه سوال حول سیگنالها، قادر به برطرف کردن سوال و شفاف سازی لازم است. اجازه دهید ویژگی بهینه سازی پارامتر را نیز ذکر کنیم. یعنی شما باید بتوانید در هر نقطهای که خواستید استاپ لاس خود را قرار دهید. اگر به تازگی تحلیل تکنیکال را شروع کردهاید، باید حتماً با نرمافزارهای مختلف این زمینه آشنا شوید. به طوری که میتوان آنها را به سبکهای مختلف و دلخواه تنظیم کرد. اولین ویژگی قابل توجه این پلتفرم، نمودارهای تکنیکالی است که بسیار انعطاف پذیر و قابل تنظیم هستند. هر نوع معاملهای ریسک و خطرات خود را دارد و این امری حیاتی است که باید همواره در ذهن نگه داشت، اما میتواند سودآور هم باشد که به همین دلیل افراد زیادی به آن روی میآورند.

این بروکر بیش از 400 نوع ابزار را به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار میدهد. در کوتکس واریز و برداشتها به صورت ارزهایی مثل دلار، یورو، پوند و بیتکوین انجام میشود. شما از طریق وبمانی، بیتکوین یا اتریوم، پرفکتمانی میتوانید حساب خود را شارژ کنید. با این وجود افرادی که قصد معامله در هر دو بازار فارکس و کریپتوکارنسی را دارند، میتوانند از طریق بروکر آلپاری به هردوی این فعالیتها بپردازند و نیاز به ثبتنام در پلتفرم معاملاتی دیگری ندارند. رسیدن به درآمد در بازار فارکس به هیچ وجه حتمی نیست، اما هیچ محدودیتی نیز در آن وجود ندارد. کوتکس به میزان 30 درصد از اولین واریزی شما، بونوس میدهد و با آن میتوانید، ترید کنید. همچنین شما میتوانید تا 5000 دلار در یک معامله وارد شوید و از بخش استراتژیهای معاملاتی این بروکر نیز استفاده کنید. نوسانات قیمتی وجود دارد و معامله گران این پنجره را به عنوان بهترین حالت برای پیش پرداخت می دانند. حرکتهای کوچک قیمت، در روزهایی که بازار نسبتا آرام است، بیشتر اتفاق میافتند؛ به این معنا، که حرکتهای کوچک زیادی وجود دارند که اسکالپرها میتوانند از آن سود ببرند. در آمی بروکر، امکانی به نام اکسپلوریشن وجود دارد که میتواند به شما در شناسایی معاملات بالقوه کمک کند.

توسط دکتر ژند

دکتر ژند