استراتژی فارکس چیست؟ + معرفی 8 مورد از بهترین استراتژی های فارکس محمد فاموریان | forex-er

با این حال، مهم است که از این اندیکاتور به عنوان بخشی از یک استراتژی گسترده تر برای تأیید نقاط ورود و خروج استفاده کنید، زیرا حرکات شدید قیمت می تواند باعث شود RSI سیگنال های نادرستی بدهد. استراتژی Bladerunner بر اساس عمل قیمت خالص، ترکیب کندل‌ها، نقاط محوری و سطوح حمایت و مقاومت برای یافتن فرصت‌های جدید است. قبل از شروع استفاده از استراتژی Bladerunner، مهم است که مطمئن شوید بازار در حال روند است.

  • وضعیت بازاری که به بهترین وجه برای این نوع استراتژی مناسب می باشد، پایدار و بی ثبات است.
  • استفاده از دو استاچستیک – یکی آرام و یکی سریع – ترکیبی برای تشخیص زمان پایان اصلاح قیمت و حرکت در جهت روند.
  • معامله گران اخبار اغلب از اهرم برای افزایش سود بالقوه خود استفاده می کنند، اما ریسک خود را نیز افزایش می دهند.
  • معامله‌گران معمولاً زمانی وارد یک موقعیت خرید (خرید) می‌شوند که قیمت از سطح اصلی مقاومت شکسته می‌شود، یا زمانی که قیمت به زیر سطح اصلی حمایت می‌شکند، وارد یک موقعیت فروش (فروش) می‌شوند.
اگر معامله دوم نیز ضرر کند، معامله‌گر معامله بعدی را با سرمایه‌گذاری 400 دلاری و غیره انجام می‌دهد. تجارت مارتینگیل یک استراتژی است که شامل افزایش اندازه یک معامله پس از ضرر است، با این انتظار که معامله بعدی سودآور باشد و ضررهای قبلی را جبران کند. ایده پشت این استراتژی این است که در نهایت یک معامله برنده اتفاق می افتد و سود حاصل از آن معامله به اندازه کافی بزرگ خواهد بود که تمام زیان های قبلی را پوشش دهد و به سود برسد. وقتی بازار به پایین ترین حد اخیر نزدیک می شود چه اتفاقی می افتد؟ به زبان ساده، خریداران جذب چیزی می شوند که آن را ارزان می دانند. وقتی هیستوگرام MACD از خط صفر بالاتر می رود، می توانید وارد یک موقعیت خرید شود.

http://ahmadikonkoor.ir

نکته مهم دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که معامله گران نباید فقط بر روی خود شکست تمرکز کنند، بلکه باید به شرایط بازار و عوامل اساسی که ممکن است باعث حرکت قیمت شوند توجه کنند. معامله‌گران معمولاً زمانی وارد یک موقعیت خرید (خرید) می‌شوند که قیمت از سطح اصلی مقاومت شکسته می‌شود، یا زمانی که قیمت به زیر سطح اصلی حمایت می‌شکند، وارد یک موقعیت فروش (فروش) می‌شوند. آنها همچنین از دستورهای توقف ضرر برای محدود کردن ریسک خود و محافظت از سرمایه خود در صورت نادرست بودن شکست استفاده می کنند.

انواع ستاپ معاملاتی پرایس اکشن

شما همچنین می توانید از استراتژی هایی استفاده کنید که بر اساس مبانی بازار معامله می کنند زیرا در این سبک ها نیاز کمتری به تجزیه و تحلیل نمودار دارید و عمدتاً بر اساس اخبار معامله می کنید. با پرشین الیت دیگه نیاز نیست به دنبال تحلیل و سیگنال باشی ، ما شمارو در بهترین و قوی ترین کانال های تلگرامی ارز .دیجیتال خارجی عضو می کنیم و هر روزه بیشتر از 50 سیگنال درجه یک و حرفه ای دریافت می کنید . شکست زمانی اتفاق می‌افتد که قیمت بازار از محدوده ادغام یا معاملات خارج مجله خبری فارکس می‌شود – این معمولاً زمانی است که سطح حمایت یا مقاومت برآورده شده و از آن فراتر رفته است. اصلاحات فیبوناچی برای شناسایی مناطق حمایت و مقاومت، با استفاده از خطوط افقی برای نشان دادن این سطوح کلیدی استفاده می شود. فاصله خط نشانگر از 100 بالاتر یا پایین‌تر است، نشان‌دهنده سرعت حرکت قیمت است. به عنوان مثال، خواندن 102 نشان می دهد که بازار با سرعت بیشتری نسبت به 101 حرکت می کند، در حالی که خواندن 98 نشان می دهد که بازار روند نزولی قوی تری نسبت به خوانش 99 دارد.

۷) استراتژی معاملاتی ۴ ساعته فارکس

یک وب سایت جایگزین آلپاری خدماتی را ارائه می دهد که متناسب با موقعیت مکانی شما می باشد. معاملات دمو اعتماد به نفس شما را برای آغاز معاملات در دنیای واقعی می‌سازد، پس بهتر است تا با آسودگی خاطر ابتدا تا حد ممکن هر چه بیشتر به تمرین بپردازید. زمان‌های معامله از کوتاه مدت (چند دقیقه) تا میان مدت (ساعت‌ها) متغیر است.

استراتژی فارکس

توسط دکتر ژند

دکتر ژند