استراتژی فارکس آکادمی بورس هوش فعال | forex-er

اگر در فارکس ثبت نام نکرده اید، مقاله آموزش ثبت نام در فارکس را بخوانید. این مورد به این دلیل رخ می دهد که فعالان بازار تمایل دارند قیمت های بعدی را بر اساس بالاترین و پایین های اخیر قضاوت کنند. ارائه خدمات اختصاصی و مدیریت سرمایه جهت همکاری و مشارکت با شما با کمال افتخار انجام میگردد. ترید بر اساس هم پوشانی خطوط فیبوناچی مورد علاقه بعضی از تریدرهاییست که من می شناسم.

http://ahmadikonkoor.ir

هر استراتژی معاملاتی بسته به ویژگی‌های شخصی، برای تریدرهای مختلف جذاب خواهد بود. تطبیق شخصیت معاملاتی با استراتژی مناسب در نهایت به تریدر این امکان را می‌دهد که اولین قدم را در مسیر درست بردارد. سپس از بازه زمانی کوچکتر برای هدف قرار دادن نقاط ورود/خروج استفاده می‌شود.

معامله گران بازگشت میانگین نیز می توانند از انواع مختلفی از استراتژی ها مانند آربیتراژ متضاد یا آماری استفاده کنند. استراتژی برعکس بر این ایده استوار است که وقتی اکثر معامله گران صعودی هستند، احتمالاً بازار در جهت مخالف حرکت می کند و زمانی که اکثر معامله گران نزولی هستند، احتمالاً بازار در جهت مخالف حرکت می کند. آربیتراژ آماری یک استراتژی مبتنی بر این ایده است که بازارها یا ابزارهای مالی مختلف به هم مرتبط هستند و قیمت ها در نهایت به میانگین تاریخی خود باز خواهند گشت. شمشیر ولگرد یک روش فوق العاده خوب شکست خط EMA هست، مناسب برای تمام تایم فریم ها و جفت ارزها. این استراتژی معامله بر اساس روند هست که سعی می کند بعد از اصلاح قیمت در جهت روند معامله کند.

  • همچنین این مدت زمانی که شما می‌توانید از این استراتژی در معاملات خود استفاده کنید به دو دسته میان مدت و طولانی مدت تقسیم می‌شود.
  • هم چنین این سیستم ها باید در یک بازه زمانی مشخص و در یک حساب تمرینی تست شوند و سپس در یک حساب واقعی با سرمایه کم مورد بازبینی قرار گیرند.
  • ترفند این است که استاپ ضرر خود را زیر نوسان پایین قبلی (روند صعودی) یا بالاتر از نوسان بالای قبلی (روند نزولی) قرار دهید.
  • معاملات نوسانی یا سوئینگ یک استراتژی است که به موجب آن تریدرها به دنبال کسب سود از بازارهای پرطرفدار هستند.
  • در این مقاله استراتژی فارکس روزانه 50 پیپ را به شما آموزش دادیم که یکی از بهترین استراتژی های کاربردی در بازار فارکس به شمار می رود.
ما از اصول تحلیل فاندامنتال به ندرت در استفاده از استراتژی پرایس اکشن استفاده می‌کنیم. شما می‌توانید از چندین روش معاملاتی برای اثبات درستی استراتژی خود در دسته پرایس اکشن استفاده کنید. استراتژی های متفاوتی در سبک پرایس اکشن موجود است ولی امروز مایلیم در مورد استراتژی حمایت و مقاومت فارکس صحبت کنیم و هر هفته یکی از سبک های پرایس اکشن را به این مقاله اضافه میکنیم. این را بخاطر داشته باشید تا زمانی که برای خود یک پلن و استراتژی معاملاتی اصولی و قدرتمند نداشته باشید به درآمدهای میلیونی هم دست پیدا نخواهید کرد .

استراتژی MACD فارکس

معامله گران بازگشت میانگین از ترکیبی از تحلیل تکنیکال و بنیادی برای شناسایی معاملات بالقوه استفاده می کنند. آنها همچنین از تحلیل بنیادی برای ارزیابی شرایط اقتصادی زیربنایی که ممکن است بر بازار تأثیر بگذارد استفاده می کنند. اسکالپینگ مجله خبری فارکس می تواند یک استراتژی بسیار سودآور باشد، اما ریسک بالایی نیز دارد. اسکالپینگ برای موفقیت نیاز به سرمایه قابل توجهی دارد و معامله گران باید بتوانند استرس ناشی از تصمیم گیری سریع و مدیریت تعداد زیادی از معاملات را کنترل کنند.

استراتژی‌های معاملاتی محبوب فارکس

توسط دکتر ژند

دکتر ژند