ارز های صرافی کوینکس – ایران ارز دیجیتال

در این قالب بایستی مقدار توکن مورد نظر جهت انتقال را وارد نمایید.

گزینه هزینه ها

پس از وارد شدن به اکانت در صفحه اصلی برنامه، در زاویه طرف راست قسمت پایین، روی آبشن دارایی های ضربه بزنید.

بعد از آن صفحه جدیدی باز می شود که بایستی یکی از ارزهای صرافی کوینکس مورد نظر جهت برداشت از اکانت خود را برگزینید. به عنوان مثال در این بخش ما تتر با علامت (USDT) را در کادر سرچ وارد می کنیم. اسم ارز دیجیتال در قسمت لیست سکه ارائه داده می شود آن را بزنید. بعد از این عمل صفحه دیگری باز می شود. اسم ارز تعیین شده در قسمت فوقانی صفحه به نمایش گذاشته می شود. بایستی چندین گزینه را در این صفحه انتخاب و ارزیابی نمایید که عبارتند از:

گزینه نوع پروتکل

برداشت ارزهای صرافی کوینکس از طریق موبایل به شرح زیر می باشد:

ارز های صرافی کوینکس کدامند؟

در صرافی کوینکس کدام ارز ها را می توان خرید و فروش نمود؟ گرانبهاترین ارز این نوع صرافی کدام می تواند باشد؟ همانگونه که می دانید این صرافی من جمله صرافی های پویا در حیطه ارز دیجیتال می باشد که به شیوه فرا بومی فعالیت می کند. در کوینکس مانند سایر صرافی های پویا در حیطه ارز دیجیتال توانایی خرید و فروش ارزهای متنوع وجود دارد. همچنین اقسام متنوعی از ارزهای صرافی coinex به مخاطبین عرضه می شود. انواع ارزهای موجود در کوینکس که در آن قابل خرید و فروش می باشند می توان به بیت کوین، اتریوم، دوج کوین، BNBترون اشاره کرد.

اهمیت اطلاع از فهرست شدن ارزهای صرافی کوینکس و صرافی کوکوین

در این آپشن بایستی کانال بلاک چین مورد نظر جهت منتقل نمودن ارز را انتخاب نمایید. ملاحظه نمایید تعیین کانال در مقدار کارمزد انتقال هم اثر بخش می باشد.

گزینه آدرس توکن

علت اهمیت آگاهی از فهرست شدن ارزهای صرافی کوینکس و صرافی کوکوین چیست؟ در اکثر موارد رمز ارز ها پس از افزوده شدن به یک صرافی جدید و موثق ارتقا و افزایش قیمت را تجربه می کنند. حتی خبر نقض شدن یک ارز از فهرست یک صرافی چون صرافی کوکوین یا کوینکس هم می تواند اثرات نامطلوبی بر نرخ آن ارز داشته باشد.

بعد از آن در قسمت بالای صفحه ۳ آپشن در قالبی بنفش رنگ ارائه داده می شود. در میان این ۳ گزینه، کنار کشیدن را برگزینید.

ملاحظه نمایید که این عمل خطرات خاص به خود را هم دارد. زیرا که امکان دارد پس از بالا رفتن نرخ به علت فهرست شدن رمز ارز جدید در کوینکس یا کوکوین مدتی بعد از این خبر، ریزش ناگهانی رخ دهد. در چنین حالاتی چنانچه در جای درستی خرید صورت نگرفته باشد امکان دارد ضرر بسیاری را متحمل شوید.

آموزش برداشت ارز های صرافی coinex با موبایل

در این گزینه بایستی آدرس کیف پول وابسته به توکن تعیین شده جهت واریز ارز را وار نمایید.

گزینه مقدار واقعی

بدین علت بعضی با آگاهی از زمان دقیق فهرست شدن ارز های نو در کوینکس یا هر صرافی دیگر در تلاشند به سود بیشتری دست یابند. در این اوضاع، افراد نخست ارزی را که می خواهند، در یک صرافی فهرست شود، از دیگر روش های موجود تهیه می کنند در این صورت پس از فهرست شدن ارز های صرافی کوینکس یا فهرست شدن ارز های صرافی کوکوین و دستیابی به سود تقریبی، آن را به فروش می رسانند.

ایران ارز دیجیتال در این مقاله لیست ارز های صرافی کوینکس را ارائه کرد ، ما را دنبال کنید.


منبع: https://iranarzdigital.com/coinex-exchange/coinex-exchange-crypto-lists/

جهت واریز ارزهای صرافی کوینکس چه عملی بایستی انجام دهید؟

  1. نخست بایستی به حساب کاربری خود در اکسچنج کوینکس وارد شوید.
  2. در گوشه سمت راست بالا بایستی بر روی آبشن دارایی های کلیک نموده و پس از آن از فهرست منوی که باز می شود روی آبشن سپرده بزنید.
  3. صفحه ای که باز می شود، در بخش نوع سکه نام ارز دیجیتال مدنظر خود را وارد نمایید. پس از آن نوع شبکه آن ارز دیجیتال را تعیین کنید. به عنوان مثال ارز تتر روی شبکه ترون را تعیین نمایید.
  4. پس از آن در بخش واریز به بایستی نشانی ارز موردنظر (ملاحظه نمایی که نشانی هر ارز دیجیتال و نوع شبکه ای که انتخاب می کنید با نشانی ارز های دیجیتال و شبکه های دیگر خیلی متمایز است.) یا از قسمت نمایش کد QR و یا از قسمت آدرس را کپی کنید برداشته و آن را در بخش خالی نشانی برداشت در صرافی کوینکس یا کیف پول مدنظر خود وارد کنید.

نتیجه گیری

در این قسمت کارمزد مربوط به منتقل نمودن وجه نشان داده می شود که بایستی آن را وارسی نمایید. در امتداد بر روی آبشن ارسال کد بزنید. با این عمل پیامکی شامل کد به ایمیل شما فرستاده می شود. پیام اخذ شده را در کادر معلوم شده وارد و در نتیجه آپشن کنار کشیدن را تعیین کنید. در این قسمت پروسه انتقال ارز های صرافی کوینکس به اتمام می رسد. مدت زمان برداشت بسته معمولا به ارز موردنظر و کانال بلاک چین می تواند میان چند ثانیه تا چند ساعت کاملا متغیر باشد.

آموزش واریز ارزهای صرافی کوینکس یا انتقال به آن

توسط دکتر ژند

دکتر ژند