ارزدیجیتال تحلیل ، بررسی و اخبار بازار ارزهای دیجیتال | forex-er

ارز دیجیتال اس یو اس دی با نماد یک توکن مصنوعی از دلار آمریکا است که در سال ۲۰۱۸ توسط گروهی از توسعه‌دهندگان راه‌اندازی شده است و توسط پروتکل ارز دیجیتال سینتتیکس فعال شده است. اس یو اس دی قیمت دلار آمریکا را از طریق فید‌های قیمت ارائه شده توسط شبکه غیرمتمرکز اوراکل چین‌لینک دنبال می‌کند. در بهترین حالت، شما برای فعالیت در هر حوزه‌ای، باید با ماهیت، شرایط و پتانسیل‌های موجود در آن حوزه آشنا مجله خبری فارکس شوید تا بتوانید بهترین عملکرد و بازدهی را به دست آورید. پس به عنوان اولین قدم برای ورود به دنیای ارزهای دیجیتال نیز به همین صورت عمل می‌کنیم و با این موارد آشنا می‌شویم. همان‌طور که می‌دانید، تعداد عرضه بیت کوین محدود است و تنها ۲۱ میلیون از آن وجود دارد. طبق ماینر‌های موجود در بازار و برآورد میزان عملکرد آنها در استخراج بیت کوین، پیش بینی می‌شود آخرین بیت کوین در سال ۲۱۴۰ استخراج خواهد شد.

  • لازم به ذکر است تریدرهایی که از این روش استفاده می‌کنند، پوزیشن‌های معاملاتی خود را بیشتر از یک روز باز نگه نمی‌دارند و از این طریق ریسک از دست دادن سرمایه خود را به حداقل می‌رسانند.
  • اما سکه‌های فلزی هم مشکلات خاص خودشان را داشتند، حمل آن‌ها به دلیل وزن سنگینشان چالش متوجه سکه‌های فلزی بود.
  • ارزهای ­دیجیتال محدودیت مرزی نمی‌شناسند و آن‌ها را می‌توان از هر نقطه‌ای در دنیا به نقطه دیگر فرستاد.
  • صد‌ها هزار بازی ایرانی و خارجی دیتادار یا بدون دیتا را با ترافیک نیم‌بها نصب کنید و به سادگی خرید درون‌ برنامه‌ای انجام دهید.

برای مشاهده قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید به وبسایتهایی مانند کوین مارکت کپ و کوین گکو مراجعه کنید. همچنین در صفحه قیمت ارز دیجیتال میهن بلاکچین می‌توانید قیمت لحظه ای ارز دیجیتال مورد نظر خود، تغییرات قیمتی ۲۴ ساعته آن، حجم معاملات و… را مشاهده کنید. سایت معروف CoinMarketCap را شاید بتوان اولین و معتبرترین مرجع برای پیگیری اخبار، قیمت و آخرین تغییرات بازار ارزهای دیجیتال دانست. این سایت از سال ۲۰۱۳ مشغول به کار است به همین دلیل امتحان خود را پس داده و کاربران زیادی از آن استفاده می‌کنند. اگر می‌خواهید از قیمت‌ها، حجم بازار هریک از ارزها، ارزهای جدید، بیشترین رشد و ضرر در ساعات اخیر و … آگاه باشید، این سایت بهترین مرجع برای شما است. یکی دیگر از روش‌های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال به کمک ترید یا سرمایه گذاری، مراجعه به صرافی‌های خارجی است.

http://ahmadikonkoor.ir

از طریق این صرافی‌ها، می‌توانید یک ارز دیجیتال را به ارز دیجیتال دیگری تبدیل کنید- مثلا تبدیل بیت کوین به لایت کوین؛ ارزهای دیجیتال خود را به ریال، دلار یا هر ارز دیگری تبدیل کنید و… صرافی ارز دیجیتال، بستری‌ست که از طریق آن می‌توانید ارز دیجیتال بخرید یا بفروشید. درست همان‌طور که ارزهای دیجیتال فاقد نمود فیزیکی هستند و ماهیتی مجازی و دیجیتالی دارند، خرید و فروش آن‌ها نیز از طریق بسترهای آنلاین و مجازی انجام می‌شود. در واقع، صرافی دیجیتال پایگاه فیزیکی ندارد و بر محوریت یک سایت یا اپلیکیشن شکل می‌گیرد.

‏/ (39 مقاله)

داستان بازی در دنیای پسا آخرالزمانی جریان دارد، جایی که در آن بشریت به پایان رسیده و دوره جدیدی تحت حکومت میمون‌ها آغاز شده است. ارز دیجیتال سوعت اکونومی با نماد یک برنامه تناسب‌اندام بسیار محبوب در تلفن‌های همراه هوشمند است که در سال ۲۰۱۶ توسط گروهی از توسعه‌دهندگان راه‌اندازی شده است و بیش از ۱۱۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. گروه توسعه‌دهنده سوعت اکونومی قصد دارند با دادن پاداش روزانه به کاربران بابت ورزش، انگیزه زندگی سالم‌تر را در میان افراد تبلیغ کنند. اس یو اس دی در سراسر اکوسیستم حوزه امور مالی غیرمتمرکز به عنوان یکی از لیکویید‌ترین استیبل‌کوین‌های غیرمتمرکز یکپارچه شناخته شده است. توکن اس یو اس دی را همچنین می‌توان بدون تداخل با سایر دارایی‌های بومی پروتکل سینتتیکس در صرافی غیرمتمرکز کونتا یا صرافی سینتتیکس معامله کرد. طبق پیشبینی کارشناسان مالی کمتر از ۳۰ سال دیگر بسیاری از تراکنش ها با ارزهای دیجیتال انجام میشوند.

تحلیل هفتگی فارکس ۰۵ژوئن ۲۰۲۲ در این سیستم افراد میتوانند بدون هیچ واسطه ای مبادلات خود را انجام دهند. توکن پوش یک توکن حاکمیتی است و این پروتکل ارتباطی توسط اعضای جامعه‌اش هدایت می‌شود. توکن بومی پوش پروتکل همچنین علاوه بر قابلیت‌های حاکمیتی، اصلاح کارمزدها، امنیت شبکه و مدیریت کارمزدها در میان کیف‌ پول‌هایی که پوش پروتکل را ادغام کرده‌اند، ممکن کرده است.

درخواست مرکز توسعه تجارت الکترونیکی از بانک مرکزی: حوزه ارزهای دیجیتال را سریع‌تر قانون‌گذاری کنید

توسط دکتر ژند

دکتر ژند