آموزش صرافی کوکوین با موبایل به صورت تصویری کلینیک سرمایه

تقریباً همه چیز هنگام خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی کوکوین وجود دارد. به محض ورود به صرافی، در گوشه پایین سمت راست متوجه خواهید شد که باید رمز ورود را وارد کنید. این کار برای امنیت است و به همین دلیل در ابتدا و در هنگام ایجاد حساب خود باید آن را ایجاد کنید.

صرافی کوکوین یکی از امن‌ترین پلتفرم‌های معامله ارز دیجیتال در جهان است.

برای جستجو کافیست تا نام کوین مورد نظر را داخل باکس جستجو وارد کنید. • ارائه یک قسمت به نام سوالات متداول که در آنجا سوالات رایج که توسط اکثریت کاربران مطرح می شود به صورت کامل پاسخ داده شده است. بسیار خب مراحل فعال کردن کد امنیتی گوگل به پایان رسید! در این قسمت به چند مزیت عالی این صرافی اشاره خواهیم کرد و در ادامه برخی از ویژگی ها و کاربردهای مهم آن را بررسی می کنیم. حال که با تاریخچه و اهداف تاسیس کوکوین آشنا شدیم بهتر است به سراغ بررسی مزایا و معایب این صرافی برویم و این موارد را با هم بررسی کنیم.

بیش از ۶ میلیون کاربر

توجه داشته باشید که برای انجام معاملات در قسمت نقدی باید حساب مخصوص معاملات نقدی یعنی Trading Account‌ خود را شارژ کنید. در انتخاب هرکدام از این موارد دقت بالایی داشته باشید تا سرمایه شما در این فرآیند در خطر قرار نگیرد. در پنل دارایی‌ها با کلیک کردن بر گزینه واریز وارد منوی واریز می‌شوید. این قسمت User profile است و شامل اطلاعات کاربری شما است. با کلیک کردن بر قسمت Futures وارد منوی بازارهای آتی در صرافی KuCoin می‌شوید. یکی دیگر از معیارهای مهم، بررسی نقدینگی در یک صرافی است.

اگر این نرم افزار را ندارید آن را با گوشی موبایل خود دانلود کرده و نصب کنید. پس از آنکه نرم افزار را در گوشی خود باز کردید از گزینه اسکن QR کد استفاده کنید و بارکدی که در وبسایت است نحوه ثبت نام در کوکوین را اسکن کنید. زمانی که اسکن انجام شد نرم افزار درون گوشی شما یک کد می‌دهد که کد را در باک 2-FA Code وارد کرده و برروی دکمه آبی رنگ Activate کلیک کنید.

پس از کلیک بر روی لینک ورود به صرافی کوکوین صفحه زیر در موبایل و کامپیوتر قابل مشاهده خواهد بود. برای ثبت نام در Kucoin میتوان از شماره موبایل و یا آدرس ایمیل استفاده کرد. متاسفانه صرافی کوکوین از پیش شماره های کشور ایران پشتیبانی نمیکند. بنابراین تنها راه ثبت نام در این صرافی برای ایرانیان استفاده از آدرس ایمیل میباشد. بسیاری از افراد بعد از ثبت نام در صرافی به دلیل زبان اصلی بودن صرافی ها برای خرید ارز دچار مشکل هستند. این کار در صرافی کوکوین با گزینه Deposit برای شما لیست ارز ها باز می‌شود.

این قسمت User profile است و شامل اطلاعات کاربری شما است.

آموزش صرافی کوکوین با موبایل به صورت تصویری کلینیک سرمایه

توسط دکتر ژند

دکتر ژند