آموزش بازیابی رمز تریدینگ صرافی کوکوین

مرحله ی دوم دریافت کد تایید از طریق ایمیل می باشد که باید این کد دریافت شده را در کادر به نمایش در آمده وارد کرده و در صورتی که قبلا گزینه تایید دو مرحله ای را فعال کرده باشید، از طریق اپلیکیشن google authenticator رمز عبور را دریافت می کنید. سپس باید آن را در کادر مشخص شده وارد کرده و در نهایت گزینه ی بعد را بزنید.

ثبت نام کوکوین بسیار راحت و ساده می باشد، فقط باید فرم ثبت نامی که برای صرافی کوکوین است را تکمیل کنید. سپس برای استفاده از امکانات صرافی کوکوین باید از طریق Google Authenticator، تایید دو مرحله ای را برای حساب خود در کوکوین فعال نمایید.

کار اصلی صرافی ها واسطه گری می باشد؛ یعنی بدون وجود صرافی، افراد نمی توانند فعالیت آنلاین داشته باشند.

در برخی موارد، کاربر رمز تریدینگ خود را فراموش می کند. در اینصورت راه بازیابی رمز تریدینگ در کوکوین، انجام مراحل اهراز هویت خواهد بود.

کد دینامیک نیز از طریق صرافی کوکوین به هر کدام از مشتری ها اختصاص پیدا می کند.

در بین گزینه های نمایش داده شده روی رمز معاملاتی کلیک کرده و پایین فرم به نمایش در آمده گزینه ی رمز عبور معاملاتی را فراموش کنید را انتخاب نمایید.

مرحله اول ورود به بخش تریدینگ پسورد در صرافی کوکوین می باشد. برای این کار اول وارد صفحه پروفایل خود شوید و روی گزینه ی تنظیمات امنیتی کلیک کنید.

مراحل ثبت نام کوکوین برای مردم ایران خیلی راحت تر و ساده تر از باقی صرافی های معروف ارز دیجیتال، همچون ثبت نام کوینکس و ثبت نام بایننس می باشد؛ هرچند معایبی مانند حجم معاملات پایین و نقدینگی کمتر نسبت به باقی صرافی های معتبر دیگر دارد.

روش بازیابی رمز تریدینگ در صرافی کوکوین

یکی از مهمترین و حساس ترین قسمت های روش بازیابی رمز تریدینگ در صرافی کوکوین، ارسال مدارک شناسایی می باشد. بخاطر اینکه کاربران ایرانی تحریم هستند، این خطر وجود دارد که بعد از ارسال مدارک شناسایی ایرانی، به هویت واقعی شما پی ببرند و دسترسی شما را به حساب کاربری برای همیشه مسدود کنند.

معرفی کامل صرافی کوکوین

ثبت نام کوکوین

همه ی صرافی های معتبر مثل صرافی کوینکس برای تامین امنیت حساب های کاربری مشتریان خود، روش هایی را در نظر می گیرند که بعضی از آن ها اجباری و برخی نیز اختیاری هستند. صرافی کوکوین هم این اقدامات امنیتی را اجرا کرده است. در نظر گرفتن یک کد شش رقمی برای هر حساب کاربری در صرافی کوکوین به عنوان تریدینگ پسورد واجب می باشد.

برای بارگذاری مدارک شخصی خود باید تصویر پشت و روی کارت شناسی خود را در سایت بارگذاری کنید. در ادامه باید تصویر سلفی خود را درحالی که کارت شناسایی را در دست دارید و یک کاغذ که روی آن تاریخ روز را به میلادی، کد دینامیک و امضای شخصی تان درج شده است را در سایت بارگیری نمایید.

در مرحله آخر روش بازیابی رمز تریدینگ در صرافی کوکوین، کارشناسان صرافی کوکوین در 1 الی 3 روز کاری اطلاعات ارسال شده را بررسی کرده و در صورت تایید آن، رمز تریدینگ شما بازیابی می شود.

بعد از بازیابی رمز تریدینگ خود به مدت یک شبانه روز حق برداشت از حساب کاربری خود را نخواهید داشت.


منبع: https://iranarzdigital.com/trading-password-reset/

برای مسدود نشدن حساب خود در صرافی کوکوین باید مراحل بازیابی رمز تریدینگ را با دقت زیادی انجام دهید:

بنابراین انتخاب یک صرافی مطمئن و معتبر که به کمک آن بتوانیم فعالیت های گوناگون در بازار ارز دیجیتال را با بهترین کیفیت و امنیت بسیار بالا انجام دهیم، ازاهمیت بالایی برخوردار می باشد.

برای ثبت نام صرافی کوکوین باید شماره تلفن شما متعلق به کشوری غیر از ایران باشد. ولی اگر شما در ایران سکونت دارید و شماره تلفن دیگری نیز در دسترستان نیست، باز هم می توانید در صرافی کوکوین ثبت نام و از خدمات آن استفاده نمایید. فقط در سقف برداشت روزانه محدود خواهید شد. یعنی در طول شبانه روز فقط حق برداشت 5 بیت کوین را دارید.

می توان سال 2017 را به عنوان مهم ترین و تاثیرگذارترین سال برای راه اندازی پلتفرم های صرافی دیجیتال نام گذاری کرد. زیرا در این سال تعدادی از بهترین و معتبرترین صرافی های جهان مانند صرافی کوکوین فعالیت خود را در سطح بین المللی شروع کردند.

صرافی کوکوین یکی از معروف ترین و معتبر ترین صرافی های جهان در بین افرادی که فعالیت رمز ارز انجام می دهند به شمار می رود.

اگر شما رمز ترید یا رمز معاملاتی را در صرافی کوکوین (کوکوین) فراموش کرده باشید، باید برای بازیابی آن چه کاری انجام دهید؟ ما در این مقاله روش بازیابی رمز تریدینگ در صرافی کوکوین را به شما آموزش می دهیم، لطفا همراه ایران ارز دیجیتال باشید.

صرافی کوکوین (کوکوین) چیست؟

چهارمین صرافی برتر که در حال حاضر در بازارهای ارز دیجیتال و رمز ارز فعالیت گسترده ای دارد، صرافی کوکوین است که کاربران و سرمایه گذاران زیادی به آن اعتماد دارند.

در سال های اخیر بازار ارز های دیجیتال به یکی از معروف ترین و پر بازده ترین بازارهای مالی برای سرمایه گذاران تبدیل شده است. با ورود افراد زیادی به بازارهای رمز ارز، تعداد صرافی های دیجیتال نیز افزایش پیدا کرده است و هرروز تعدادی صرافی جدید با شرایط و ویژگی متفاوت معرفی می شود.

توسط دکتر ژند

دکتر ژند